![]() |
nike...nu e frate asha ...citeshte codu` bunelor maniere :)
|
super piesa screen shot`u cu ... bila neagra buna inspiratzie :))
|
mare lucru biliardul asta :lol: :lol:
|
13 Attachment(s)
:roll:
|
6 Attachment(s)
part 2 :lol: soferii :))
|
fck... sunt unele... kiar nu-s funny deloc...
|
2 Attachment(s)
bah deci aia cu carlberg e mortala :lol: A mai am si io cu soferi :lol:
|
10 Attachment(s)
:roll: :roll: :roll:
|
8 Attachment(s)
sectiune Funny ?? aia cu Corvette-ul nu este funny deloc ...... si nici cea cu mistretul... bleach....
poze facute de mine ..... mai funny |
Re:
Quote:
Nu te supara pe mine ... |
7 Attachment(s)
:lol: moro to go ... :))
|
1 Attachment(s)
.... de aseara ..
|
mmmm interesant... :lol:
|
deci poza aia cu puma tshirt e mortala :))
|
Dantura putin dezordonata :lol: Bela poza :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning