Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Intalniri in trafic! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/62900-intalniri-trafic.html)

cristi.mk4 29-04-10 13:17

Re: Intalniri in trafic!
 
vazut pe paco, pe langa maru de aur, te-am blitzat prea tarziu, eram cu Audi`

Paco4golf 29-04-10 14:17

Re: Intalniri in trafic!
 
:-?? probabil :)

dobro_c 29-04-10 16:25

Re: Intalniri in trafic!
 
m-am intalnit cu dusmanu' la semaforu de la politie, dar era sub acoperire :D

The MIG 29-04-10 17:03

Re: Intalniri in trafic!
 
vazut vlad :P in Remetea azi dimineata..mergeai spre oras..te'am blitat da tu nimic[-(:P

trx23 29-04-10 18:33

Re: Intalniri in trafic!
 
dobro ce bine am ras!!! :))

vlad_:P 29-04-10 21:40

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by The MIG (Post 3320785)
vazut vlad :P in Remetea azi dimineata..mergeai spre oras..te'am blitat da tu nimic[-(:P

te-am vazut, dar prea tarziu k sa te mai blituiesc inapoi

dobro_c 01-05-10 01:32

Re: Intalniri in trafic!
 
dusmane, dusmane... cum iti place tie sa te joci cu focul!?! chiar asa, sa parchezi in fundul meganului? se poate?

cristi.mk4 11-05-10 18:00

Re: Intalniri in trafic!
 
vazut si salutat pe cipri,duminica .....

cipricipri 16-05-10 11:43

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 3352136)
vazut si salutat pe cipri,duminica .....

Apoi si io te-am vazut da prin foliile alea nu am vazut ce gesticulezi ! :shock:

botdriver 16-05-10 11:52

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 3363924)
Apoi si io te-am vazut da prin foliile alea nu am vazut ce gesticulezi ! :shock:

ce ai cu foliile omului ,ti s-o pus pata pe ele...

dobro_c 17-05-10 18:00

Re: Intalniri in trafic!
 
cred ca m-am intalnit cu sefu banilor, cristi dolaru :) un golf break albastru CGC parca

cristi.mk4 17-05-10 19:57

Re: Intalniri in trafic!
 
te-am blitzat din spate, si te-am depasit, ma grabeam k aveam simulare BAC X(.... ai incurcat numaratoarea` GCD...Salut....



vazut in jurul orei 20:00 pe TRX pe cosbuc parcat

mihay_y 19-05-10 13:45

Re: Intalniri in trafic!
 
vazut, blituit FUO pe la 2:10 in fata la Kenvelo

razvyrulz 19-05-10 14:54

Re: Intalniri in trafic!
 
Quote:

Originally Posted by mihay_y (Post 3372584)
vazut, blituit FUO pe la 2:10 in fata la Kenvelo

golf 3? te'am vazut mult prea tarziu, imi cer scuze, eram foarte stresat la volan, era joja la vezica peste maxim :D

mihay_y 19-05-10 16:37

Re: Intalniri in trafic!
 
da, golf 3 :D


All times are GMT +2. The time now is 08:39.

- Copyright 2026 4Tuning