![]() |
Re: Intalniri in trafic!
vazut pe paco, pe langa maru de aur, te-am blitzat prea tarziu, eram cu Audi`
|
Re: Intalniri in trafic!
:-?? probabil :)
|
Re: Intalniri in trafic!
m-am intalnit cu dusmanu' la semaforu de la politie, dar era sub acoperire :D
|
Re: Intalniri in trafic!
vazut vlad :P in Remetea azi dimineata..mergeai spre oras..te'am blitat da tu nimic[-(:P
|
Re: Intalniri in trafic!
dobro ce bine am ras!!! :))
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
dusmane, dusmane... cum iti place tie sa te joci cu focul!?! chiar asa, sa parchezi in fundul meganului? se poate?
|
Re: Intalniri in trafic!
vazut si salutat pe cipri,duminica .....
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
cred ca m-am intalnit cu sefu banilor, cristi dolaru :) un golf break albastru CGC parca
|
Re: Intalniri in trafic!
te-am blitzat din spate, si te-am depasit, ma grabeam k aveam simulare BAC X(.... ai incurcat numaratoarea` GCD...Salut....
vazut in jurul orei 20:00 pe TRX pe cosbuc parcat |
Re: Intalniri in trafic!
vazut, blituit FUO pe la 2:10 in fata la Kenvelo
|
Re: Intalniri in trafic!
Quote:
|
Re: Intalniri in trafic!
da, golf 3 :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:39. |
- Copyright 2026 4Tuning