Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Discutii si taclale (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/59884-discutii-taclale.html)

Swamp Boy 28-02-13 09:25

Re: Discutii si taclale
 
1 Attachment(s)
Baietii am si eu o intrebare , rugaminte . Stie cineva daca Zozo a reusit sa termine proiectu Omega inainte sa ...:sad::sad::sad:

SoundIdentity 28-02-13 19:09

Re: Discutii si taclale
 
Nuuu...

Swamp Boy 28-02-13 20:44

Re: Discutii si taclale
 
Quote:

Originally Posted by SoundIdentity (Post 5382492)
Nuuu...

Mare pacat :sad:

Odihneascase-n pace

18BSV 12-03-13 17:43

Re: Discutii si taclale
 
2 Attachment(s)
Remember?

fazekasnfs 12-03-13 21:15

Re: Discutii si taclale
 
amvazut si eu anu trecuta masina asta :(

Gerhard_1300 26-03-13 08:41

Re: Discutii si taclale
 
Baieti, am si eu o intrebare. Este cineva de aici care ma poate ajuta sa comand ceva de pe ebay? Dau o bere :D

18BSV 07-04-13 18:35

Re: Discutii si taclale
 
2 Attachment(s)
Daca cineva e interesat de 2 evenimente in debrecen.. primul underground meet pe 14 aprlilie duminica.. cu concert,spl,best ext etc,si a 2a devil tuning11 tot in debrecen pe 15 16 iunie.Have fun

18BSV 24-04-13 12:54

Re: Discutii si taclale
 
Stiti careva un loc unde se repara scutere ?

BH 59 FIF 13-05-13 16:42

Re: Discutii si taclale
 
Repara cineva pe la noi turbine?

HoricutzWSR 13-05-13 17:55

Re: Discutii si taclale
 
in cj daca vrei Alinu :D

szoke_sz 13-05-13 18:45

Re: Discutii si taclale
 
be borsului, vis a vis de hessers. nr de tel in privat daca vrei

LordCaddy 15-05-13 11:43

Re: Discutii si taclale
 
pe unde pot "reconditiona" un alternator e36?

szoke_sz 15-05-13 17:21

Re: Discutii si taclale
 
Quote:

Originally Posted by LordCaddy (Post 5471022)
pe unde pot "reconditiona" un alternator e36?

0740056474,-Balazs spui ca ai nr de la sudorul de aluminiu.

BH 59 FIF 16-05-13 10:15

Re: Discutii si taclale
 
Quote:

Originally Posted by szoke_sz (Post 5469145)
be borsului, vis a vis de hessers. nr de tel in privat daca vrei

Merci Szabi. Din pacate am vazut tarziu postul tau si intre timp am primit o oferta irezistibila de la niste baieti din Cluj :) .

HoricutzWSR 16-05-13 19:21

Re: Discutii si taclale
 
FIF, nu ma suni te rog? ca am ceva baiuri cu telefonu si ti`am pierdut ultimu numar :))


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning