![]() |
Re: Discutii si taclale
1 Attachment(s)
Baietii am si eu o intrebare , rugaminte . Stie cineva daca Zozo a reusit sa termine proiectu Omega inainte sa ...:sad::sad::sad:
|
Re: Discutii si taclale
Nuuu...
|
Re: Discutii si taclale
Quote:
Odihneascase-n pace |
Re: Discutii si taclale
2 Attachment(s)
Remember?
|
Re: Discutii si taclale
amvazut si eu anu trecuta masina asta :(
|
Re: Discutii si taclale
Baieti, am si eu o intrebare. Este cineva de aici care ma poate ajuta sa comand ceva de pe ebay? Dau o bere :D
|
Re: Discutii si taclale
2 Attachment(s)
Daca cineva e interesat de 2 evenimente in debrecen.. primul underground meet pe 14 aprlilie duminica.. cu concert,spl,best ext etc,si a 2a devil tuning11 tot in debrecen pe 15 16 iunie.Have fun
|
Re: Discutii si taclale
Stiti careva un loc unde se repara scutere ?
|
Re: Discutii si taclale
Repara cineva pe la noi turbine?
|
Re: Discutii si taclale
in cj daca vrei Alinu :D
|
Re: Discutii si taclale
be borsului, vis a vis de hessers. nr de tel in privat daca vrei
|
Re: Discutii si taclale
pe unde pot "reconditiona" un alternator e36?
|
Re: Discutii si taclale
Quote:
|
Re: Discutii si taclale
Quote:
|
Re: Discutii si taclale
FIF, nu ma suni te rog? ca am ceva baiuri cu telefonu si ti`am pierdut ultimu numar :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning