![]() |
Re: Masini de gagici
3 Attachment(s)
Ford Focus Coupe-Cabriolet pt o fata e perfecta...:-)
|
Re: Masini de gagici
cineva a pus aici poza cu un peugeot 307...si chiar explica ce si cumm...care-i motivul pentru care se sterg astfel de posturi?
|
Re: Masini de gagici
a fost o confuzie şi a precizat cineva după postul tău, de aia s-a şters...
|
Re: Masini de gagici
5 Attachment(s)
CL55 AMG :-)
|
Re: Masini de gagici
dar de ce AMG ? simti nevoia sa dai atata putere pe mana unei domnisoare?
|
Re: Masini de gagici
OMG...asta merge la baieti...8) inlocuid jantele si culoarea+desenele
|
Re: Masini de gagici
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Masini de gagici
groaznica..
|
Re: Masini de gagici
Da, troaca lui mîtza aia de Paris Hilton. Bäääähhhh.........
De gagici ar mai fi asta (PONTIAC FIERO) : http://www.gmphotostore.com/images/53218375_pr.jpg si asta (MERCURY CAPRI) : http://static.howstuffworks.com/gif/...1121990308.jpg |
Re: Masini de gagici
Quote:
|
Re: Masini de gagici
Frumos Mertzul... il prinde culoarea. Pacat de k*t-urile alea de floricele si pietricele........
Imi place si Pontiacul lui CyberCSX... se apropie de gusturile mele (oldschool, asa) :D |
Re: Masini de gagici
Quote:
Aici cel putin abea asteapta fetele ca sa iasa pe piata. |
Re: Masini de gagici
Deja o dam in balarii. :D
Americanul asta ... trebuie sa aibe motor de 3 litri ca sa se considere masina de femeie. :) |
Re: Masini de gagici
Quote:
de asta umbla si gagicile mature cu V8 (o cunosc personal si stiu si masina) : http://mblackphoenix.jalbum.net/Dako...akota1_035.JPG http://mblackphoenix.jalbum.net/Dako...akota1_030.JPG |
Re: Masini de gagici
7 Attachment(s)
sunt putine persoane care privesc rozul cu atata scarba cum il privesc eu...insa cu un pic de bun gust pana si rozul devine suportabil.
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:02. |
- Copyright 2026 4Tuning