Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Masini de gagici (https://forum.4tuning.ro/28-femei/56843-masini-gagici.html)

helen 19-02-09 22:11

Re: Masini de gagici
 
3 Attachment(s)
Ford Focus Coupe-Cabriolet pt o fata e perfecta...:-)

apache 20-02-09 01:27

Re: Masini de gagici
 
cineva a pus aici poza cu un peugeot 307...si chiar explica ce si cumm...care-i motivul pentru care se sterg astfel de posturi?

aleks 20-02-09 11:34

Re: Masini de gagici
 
a fost o confuzie şi a precizat cineva după postul tău, de aia s-a şters...

boy_wonder 28-02-09 22:08

Re: Masini de gagici
 
5 Attachment(s)
CL55 AMG :-)

apache 28-02-09 22:39

Re: Masini de gagici
 
dar de ce AMG ? simti nevoia sa dai atata putere pe mana unei domnisoare?

sezione91_blue 28-02-09 22:46

Re: Masini de gagici
 
OMG...asta merge la baieti...8) inlocuid jantele si culoarea+desenele

Strainger 01-03-09 11:12

Re: Masini de gagici
 
1 Attachment(s)
:arrow:

minirally 01-03-09 12:32

Re: Masini de gagici
 
groaznica..

CyberCSX 01-03-09 12:48

Re: Masini de gagici
 
Da, troaca lui mîtza aia de Paris Hilton. Bäääähhhh.........

De gagici ar mai fi asta (PONTIAC FIERO) :

http://www.gmphotostore.com/images/53218375_pr.jpg

si asta (MERCURY CAPRI) :

http://static.howstuffworks.com/gif/...1121990308.jpg

Mustang 01-03-09 21:24

Re: Masini de gagici
 
Quote:

Originally Posted by Strainger (Post 2109259)
:arrow:

cred ca e a 3-a sau a 4-a oara cand se pune poza asta...

Claudia 01-03-09 22:59

Re: Masini de gagici
 
Frumos Mertzul... il prinde culoarea. Pacat de k*t-urile alea de floricele si pietricele........

Imi place si Pontiacul lui CyberCSX... se apropie de gusturile mele (oldschool, asa) :D

CyberCSX 02-03-09 07:39

Re: Masini de gagici
 
Quote:

Originally Posted by -Claudia- (Post 2110944)
Imi place si Pontiacul lui CyberCSX... se apropie de gusturile mele (oldschool, asa) :D

Asta la cele vechi iar la cele noi ar fi (vezi poza).
Aici cel putin abea asteapta fetele ca sa iasa pe piata.

Mustang 02-03-09 08:59

Re: Masini de gagici
 
Deja o dam in balarii. :D
Americanul asta ... trebuie sa aibe motor de 3 litri ca sa se considere masina de femeie. :)

CyberCSX 02-03-09 09:10

Re: Masini de gagici
 
Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 2111342)
Americanul asta ... trebuie sa aibe motor de 3 litri ca sa se considere masina de femeie. :)

Asta poate la gagicile din RO dar nu aici.

de asta umbla si gagicile mature cu V8 (o cunosc personal si stiu si masina) :

http://mblackphoenix.jalbum.net/Dako...akota1_035.JPG

http://mblackphoenix.jalbum.net/Dako...akota1_030.JPG

Trixi 02-03-09 11:14

Re: Masini de gagici
 
7 Attachment(s)
sunt putine persoane care privesc rozul cu atata scarba cum il privesc eu...insa cu un pic de bun gust pana si rozul devine suportabil.


All times are GMT +2. The time now is 10:02.

- Copyright 2026 4Tuning