![]() |
Re: skoda meeting
urmareste sectiunea de intalniri de pe www.skoda-club.ro.
Se organizeaza intalniri mai ample cat si saptamanale. |
Re: skoda meeting
vezi si aici: http://www.skoda-club.ro/index.php?topic=2632.1000
urmareste topicul de intalniri si sa ne vedem sanatosi cand ajungi. |
Re: skoda meeting
mersi...:-P
|
Re: skoda meeting
Salutare. Abia e marti, 07 iulie 2009. sunt nou pe forum si pe 4tun... duminica asta, 12 iulie 2009 se tine vreo intalnire skoda? si daca da, unde si la ce ora? thx
|
Re: skoda meeting
la academia militara in fata la ora 19:00 duminica. sus la statuie. te asteptam.
|
Re: skoda meeting
hee, inca 24 de ore si voi pleca de acasa spre academia militara :X:X abia astept. desi ploua, va avea loc intalnirea, nu-i asa?
|
Re: skoda meeting
http://www.skoda-club.ro/index.php?topic=2632.1050
Daca ploua nu cred , acum 2 saptamani ne-am intalnit am stat juma de ora a inceput sa ploua si am tulit-o spre casa |
Re: skoda meeting
salutare! intalniri cand se mai fac?
|
Re: skoda meeting
In fiecare duminica incepand cu ora 19 langa statuie la academia militara.
Si astazi desigur. |
Re: skoda meeting
o sa aterizez si eu. la 19 voi fii acolo :D
|
Re: skoda meeting
salut la intalniri vin doar octavia?de exemplu io am felicia
|
Re: skoda meeting
nu vin absolut toate modelele skoda si noi si vechi si de toate felurile
|
Re: skoda meeting
4 Attachment(s)
dovada.
nu prea ne-am dat in stmaba cu pozele , am avut de lucru pe la o masina pe la alta , si nu am prins toate masinile prezente la intalnire. |
Re: skoda meeting
:oops:as vrea sa vin si io la urmatoarea intalnire daca ma primiti
|
Re: skoda meeting
desigur , esti binevenit.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:26. |
- Copyright 2026 4Tuning