Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club TICO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/37962-club-tico.html)

CobraArt 05-05-08 01:21

Re: Club TICO
 
jante pe 15 intra fara nici o evazare la aripi?

TM32CIP 06-05-08 00:23

Re: Club TICO
 
vand fake bov .... ziceti un pretz. NU moca va rog :lol: pm sau mess pt detalii

sorin_sorin95 06-05-08 23:45

Re: Club TICO
 
De unde pot sa fac si eu rost de un sticker cu Tico Squad? sau macar o poza cu o rezolutie destul de buna.

aikman 12-05-08 17:44

Re: Club TICO
 
cine stie cat de late poti sa cauciucurile pe jantele de matiz pe 13' ?

STREET 18-05-08 19:25

Re: Club TICO
 
vand faruri de tico pret 100 ron negociabil

dagun 19-05-08 02:52

Re: Club TICO
 
Salutare mandri posesori de Tico!
Sunt si eu un astfel de posesor si tin mult la masina mea.
M-am bucurat foarte tare cand am vazut ca exista un astfel de club.
Tico meu nu are modificari, dar sunt foarte interesat sa ii pun in viitorul apropiat un set de jenti si pneuri proaspete! Mai tarziu si alte chestii.

Fiind student, in anul 2 , nu prea imi permit sa arunc cu banii! Dar imi doresc foarte tare sa fac parte din acest club. Sper ca ma baga cineva in seama si abia astept sa capat si eu ceva experienta si ticuletu meu sa devina un ticozaur. Multumesc anticipat!

aikman 19-05-08 05:43

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by dagun (Post 1540689)
Salutare mandri posesori de Tico!
Sunt si eu un astfel de posesor si tin mult la masina mea.
M-am bucurat foarte tare cand am vazut ca exista un astfel de club.
Tico meu nu are modificari, dar sunt foarte interesat sa ii pun in viitorul apropiat un set de jenti si pneuri proaspete! Mai tarziu si alte chestii.

Fiind student, in anul 2 , nu prea imi permit sa arunc cu banii! Dar imi doresc foarte tare sa fac parte din acest club. Sper ca ma baga cineva in seama si abia astept sa capat si eu ceva experienta si ticuletu meu sa devina un ticozaur. Multumesc anticipat!



bine ai venit printre noi

STREET 21-05-08 16:21

Re: Club TICO
 
2 Attachment(s)
Evacuare Magnaflow 14445 pe Daewoo Tico traseul nu a fost modificat... dar urmeaza:D

dagun 11-06-08 00:50

Re: Club TICO
 
Nu se mai intampla nimic ? Ar fi tare o intalnire prin Bucuresti.. mi-ar placea sa vad si eu niste ticozauri suparati... ma documentez si eu si altii care vor ca mine sa isi transforme ticalosii! Oricum sper sa se anunte eventualele intalniri. Va salut

aikman 11-06-08 13:09

Re: Club TICO
 
pai doar sa ne superi tu :) noi suntem oameni linistiti

topser 12-06-08 20:21

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by dagun (Post 1583828)
Nu se mai intampla nimic ? Ar fi tare o intalnire prin Bucuresti.. mi-ar placea sa vad si eu niste ticozauri suparati... ma documentez si eu si altii care vor ca mine sa isi transforme ticalosii! Oricum sper sa se anunte eventualele intalniri. Va salut

E grele in Bucuresti hai sa stabilim in alta parte ,mi-este greu in Buc. Anul trecut ne vorbiseram sa ne intalnim pe la jumatatea drumului !
Eu propun o intalnire la Vama Veche si asa are Alex (Grimreaper ) pensiune acolo !:-P

aikman 12-06-08 22:42

Re: Club TICO
 
merge la vama :) ramanem o seara acolo sa dam din cap :D

TM32CIP 12-06-08 23:15

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by topser (Post 1587534)
E grele in Bucuresti hai sa stabilim in alta parte ,mi-este greu in Buc. Anul trecut ne vorbiseram sa ne intalnim pe la jumatatea drumului !
Eu propun o intalnire la Vama Veche si asa are Alex (Grimreaper ) pensiune acolo !:-P

Pentru mine e perfect la vama veche :lol: eventual sa va luati un webcam :twisted:

aikman 12-06-08 23:24

Re: Club TICO
 
tu esti cam departe si pentru bucuresti zic eu :)

dagun 16-06-08 21:39

Re: Club TICO
 
Ar fi misto si la vama ...sau la iarba verde undeva..o cabanuta ceva, pe la valcea de ex. nu stiu, zic si eu asa. sper sa ne hotaram. eu abia astept


All times are GMT +2. The time now is 00:21.

- Copyright 2024 4Tuning