Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   Hunedoara - Accidente (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/34214-hunedoara-accidente.html)

BAD-GUY 03-03-09 17:32

Re: Hunedoara - Accidente
 
Quote:

Originally Posted by SpYk3 (Post 2115373)
din cate am auzit tzolea nu avea nici asigurare nici nimic pe masina

Nu prea imi vine sa cred ca l-ar fi lasat taso fara asigurare...

Kedy 03-03-09 22:46

Re: Hunedoara - Accidente
 
Quote:

Originally Posted by SpYk3 (Post 2115373)
din cate am auzit tzolea nu avea nici asigurare nici nimic pe masina

Atunci e nasol :!:

r27kul 12-03-09 13:27

Re: Hunedoara - Accidente
 
Inca o dovada ca "compiuterele" dauneaza grav sanatatii! :dizzy:

CBY 12-03-09 16:53

Re: Hunedoara - Accidente
 
il cunosc ,.... no commmmment!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))

ondin 12-03-09 18:29

Hunedoara - Accidente
 
Pai mai nu avut omul un clio symbol parca rosu lovit serios in spate acum cativa ani?Va dati seama ca in timp probabil omul a dezvoltat un fel de nevroza si acum crede deja ca toti cei care se afla cu masina in spatele lui nu cauta decat sa-i infunde lui masina.
acum mai in gluma mai in serios, nu am fost martor si nu apar pe nimeni, dar oricum e tare faza, plus ca omul se ocupa cu 'compiuterele' si stiti si voi cum e cu radiatii astea de la electronice..plus accidentul cu vechea masina..in fine.
Nu doresc nimanui sa se afle cu masina in spatele acestui baiat mai nervos la nici un fel de intersectie, ca passatul ala e al naibii de lung si lat si il poate nimeni oricine din orice pozitie.

BaLaurzor 12-03-09 18:34

Re: Hunedoara - Accidente
 
why don't we just paint a bullseye on it :) (scz de off)

puiu 12-03-09 20:59

Re: Hunedoara - Accidente
 
hahaha.....ai dreptate:D

F.R.Sonic 12-03-09 23:20

Re: Hunedoara - Accidente
 
Quote:

Originally Posted by BAD-GUY (Post 2141350)
In final ce s-a intamplat?a venti politia?,cat de indiferenti pot fi oamenii,nu stiu eu sa vad un nebun din asta ca se apuca sa-i care pumni la un batranel,nu pot sta indiferent,cu toate riscurile de rigoare.

Nu stiu finalul... dar probabil a continuat in aceeasi nota ;)

Quote:

Originally Posted by Kedy (Post 2142207)
@CBY tu de ce nu comentezi? sti ceva ce noi nu stim?:rolleyes2 poate erai tu ala cu dacia :lol:

Pai nu mai ai ce comenta cand e vorba de mike (ca vorba lui Adrian...il stie lumea ca nu e pe treaba lui din multe puncte de vedere)
Bine ca-i mere afacerea sa-si ia medicamente:???:

xxdadixx 13-03-09 09:07

Re: Hunedoara - Accidente
 
Eu il cunosc pe Mike si n-am avut probleme niciodata, cu toate ca am luat multe chestii de la el, unele chiar mai ieftine :crazy:

BAD-GUY 13-03-09 10:16

Re: Hunedoara - Accidente
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 2143840)
Eu il cunosc pe Mike si n-am avut probleme niciodata, cu toate ca am luat multe chestii de la el, unele chiar mai ieftine :crazy:

Mai bine asa,ca nu i-ai cunoscut alter ego'ul... :) ,dar daca vrei sa-l cunosti nu trebuie sa te chinui mult :) .

neutrino006 14-03-09 00:43

Re: Hunedoara - Accidente
 
nici fata de mine nu s-a manifestat asa, poate ca nu i-am dat eu ocazia... cine stie?... insa aceasta poveste o adaug si eu la colectia de "folklor" pentru ca sa stiu pe viitor ce face "concurentza":lol:

robu 15-03-09 16:00

Re: Hunedoara - Accidente
 
2 Attachment(s)
Am patit-o si eu :shock:
ieri, un soferas nu mi-a acordat prioritate in intersectie(chiar la mine pe strada :x) si rezultatele se pot vedea in poze.
El s-a ales cu amenda si cu permisul suspendat si eu cu un Opel Omega Coupe 8), se mai deschid doar 2 usi.
Maine trebuie sa merg la Astra Asigurari, sa vad ce pot rezolva
momentan sunt PIETON :no:

*HD_85_GEL* 15-03-09 16:03

Re: Hunedoara - Accidente
 
imi pare rau pt tine dar e bine k o poti face pe asigurarea lui, daca tu nu ai patit nimik atunci e bine k fiarele se indreapta.

F.R.Sonic 15-03-09 16:43

Re: Hunedoara - Accidente
 
Nasol Robi:sad:...asteptam acel body-(kit) nou!:-)
Bine ca nu ti-a spart si geamurile ca sarea "cioabele" pe tine.

robu 15-03-09 17:02

Re: Hunedoara - Accidente
 
Quote:

Originally Posted by *HD_85_GEL* (Post 2149705)
imi pare rau pt tine dar e bine k o poti face pe asigurarea lui, daca tu nu ai patit nimik atunci e bine k fiarele se indreapta.

da...ms :rolleyes2
Nimeni nu a fost lovit, doar fiare indoite. Sper ca se mai poate rezolva, pt. ca am si stalpul indoit.
Quote:

Originally Posted by F.R.Sonic (Post 2149809)
Nasol Robi:sad:...asteptam acel body-(kit) nou!:-)
Bine ca nu ti-a spart si geamurile ca sarea "cioabele" pe tine.

Body-kit, asta mai lipsea :lol:
Geamurile erau ridicate, si nu s-au spart. Totusi, ma bucur ca nu mi-a sarit Focalu' din usa :D


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning