![]() |
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
|
Re: Hunedoara - Accidente
Inca o dovada ca "compiuterele" dauneaza grav sanatatii! :dizzy:
|
Re: Hunedoara - Accidente
il cunosc ,.... no commmmment!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
|
Hunedoara - Accidente
Pai mai nu avut omul un clio symbol parca rosu lovit serios in spate acum cativa ani?Va dati seama ca in timp probabil omul a dezvoltat un fel de nevroza si acum crede deja ca toti cei care se afla cu masina in spatele lui nu cauta decat sa-i infunde lui masina.
acum mai in gluma mai in serios, nu am fost martor si nu apar pe nimeni, dar oricum e tare faza, plus ca omul se ocupa cu 'compiuterele' si stiti si voi cum e cu radiatii astea de la electronice..plus accidentul cu vechea masina..in fine. Nu doresc nimanui sa se afle cu masina in spatele acestui baiat mai nervos la nici un fel de intersectie, ca passatul ala e al naibii de lung si lat si il poate nimeni oricine din orice pozitie. |
Re: Hunedoara - Accidente
why don't we just paint a bullseye on it :) (scz de off)
|
Re: Hunedoara - Accidente
hahaha.....ai dreptate:D
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
Quote:
Bine ca-i mere afacerea sa-si ia medicamente:???: |
Re: Hunedoara - Accidente
Eu il cunosc pe Mike si n-am avut probleme niciodata, cu toate ca am luat multe chestii de la el, unele chiar mai ieftine :crazy:
|
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
|
Re: Hunedoara - Accidente
nici fata de mine nu s-a manifestat asa, poate ca nu i-am dat eu ocazia... cine stie?... insa aceasta poveste o adaug si eu la colectia de "folklor" pentru ca sa stiu pe viitor ce face "concurentza":lol:
|
Re: Hunedoara - Accidente
2 Attachment(s)
Am patit-o si eu :shock:
ieri, un soferas nu mi-a acordat prioritate in intersectie(chiar la mine pe strada :x) si rezultatele se pot vedea in poze. El s-a ales cu amenda si cu permisul suspendat si eu cu un Opel Omega Coupe 8), se mai deschid doar 2 usi. Maine trebuie sa merg la Astra Asigurari, sa vad ce pot rezolva momentan sunt PIETON :no: |
Re: Hunedoara - Accidente
imi pare rau pt tine dar e bine k o poti face pe asigurarea lui, daca tu nu ai patit nimik atunci e bine k fiarele se indreapta.
|
Re: Hunedoara - Accidente
Nasol Robi:sad:...asteptam acel body-(kit) nou!:-)
Bine ca nu ti-a spart si geamurile ca sarea "cioabele" pe tine. |
Re: Hunedoara - Accidente
Quote:
Nimeni nu a fost lovit, doar fiare indoite. Sper ca se mai poate rezolva, pt. ca am si stalpul indoit. Quote:
Geamurile erau ridicate, si nu s-au spart. Totusi, ma bucur ca nu mi-a sarit Focalu' din usa :D |
| All times are GMT +2. The time now is 22:07. |
- Copyright 2026 4Tuning