![]() |
Re: Test Drive Unlimited
1 Attachment(s)
salut !
Joc test drive de aproape 2 ani de zile..am si jocul si mega-packul originale pe cd. De 1 sapt am o problema. Cand intru in joc imi apare urmatoarea chestie , daca stie cineva sa imi zica si mie ce are..Mersi |
Re: Test Drive Unlimited
Quote:
|
Re: Test Drive Unlimited
Salut..ma puteti ajuta cu o salvare cu multi banii?
|
Re: Test Drive Unlimited
radu si cu enter bagatii crack 1.66
|
Re: Test Drive Unlimited
Quote:
|
Re: Test Drive Unlimited
Am bagat si tot asa face...acum cand vreau sa ma joc dezinstalez jocul..il instalez din nou si merge...dar daca ies din el si intru din nou nu mai merge :sad:
|
Re: Test Drive Unlimited
Quote:
bafta! |
Re: Test Drive Unlimited
Salut, abia am luat jocul, si as avea o rugaminte daca aveti vreo salvare completa, si un loc de unde sa pot cumpara o motocicleta, multumesc.
|
Re: Test Drive Unlimited
de unde pot downloada si eu jocul free???
|
Re: Test Drive Unlimited
salut.... am si eu o problema am a avut o salvare de pe net "mystykusa" a mers nush ce..... eu k capeti am facut o poama si a trebuit sa dezinstalez jocul si l-am bagat iar si am vrut sa intru pe conturile mele nu ala de pe net si la salvarea aia mystykusa e o tampenie cu volanul si numai nimeresc sa steez kum era....acum imi zice tot felul de tampenii la el... ma puteti ajuta prin a-mi da id-ul vostru,cine vrea sa ma jaute cu adevarat! mersi mult! ;)
|
Re: Test Drive Unlimited
cum pornesc radioul ma ajuta cineva?
|
Re: Test Drive Unlimited
va rog ajutati-ma si pe mine nu stiu cum sa pornesc radioul.Adica stiam mai demult dar am uitat.va rog ajutati-ma.
|
Re: Test Drive Unlimited
dumnezeule mare.
hombre, la 15 ani, asa de curiozitate, ai incercat sa te uiti sub fusta la colega ta? eu unu muream de curiozitate sa stiu ce e acolo. asa, tot de curiozitate, ai apasat pe tasta ESC sa vezi ce zic optiunile alea?:twisted: |
Re: Test Drive Unlimited
Quote:
|
Re: Test Drive Unlimited
M-am uitat de curiozitate la optiuni si am apasat pe R dar nu-mi porneste adica imi arata postul de radio si mai trebuie sa mai apas pe un buton ca sa porneasca dar nu stiu care.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:02. |
- Copyright 2026 4Tuning