Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Donatii piese E36 [doar oferte] (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/281603-donatii-piese-e36-oferte.html)

sprinter 15-09-13 18:25

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by daman (Post 5571964)
as dori eu coaja de bord daca se poate.cum facem?

trebuie sa vi sa o iei, ca eu momentan nu am cu ce ma deplasa... 0762 429 294, ma suni si stabilim ce si cum ;)

mike_4tuning 08-10-13 15:49

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Incurca pe cineva vre-o bobina de inductie de M40 1.6 sau 1.8 nu conteaza.....vreau sa o pun pe dacie 1310. 0784041688 sau mesaj pe forum

m1n1maL 16-10-13 11:36

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Am si eu mai multe plastice si piese micutze de la un e36 coupe... Cn vrea sa sune la 0763202008

Johnnyii 24-10-13 20:51

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Am si eu un eleron ptr donat/ptr e 36 coupe stare destul de buna,tel 0724622340

bimmer4life 24-10-13 20:54

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by Johnnyii (Post 5599256)
Am si eu un eleron ptr donat/ptr e 36 coupe stare destul de buna,tel 0724622340

ce model e, zender?

Johnnyii 24-10-13 21:00

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by bimmer4life (Post 5599259)
ce model e, zender?

Habar nu am,prindere doar pe laterale fara centru,vopsea matuita,rosu

Johnnyii 24-10-13 21:02

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by Johnnyii (Post 5599271)
Habar nu am,prindere doar pe laterale fara centru,vopsea matuita,rosu

Am sa incerc sa pun o fot,desi nu ma prea pricep

Johnnyii 27-10-13 18:24

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by Johnnyii (Post 5599256)
Am si eu un eleron ptr donat/ptr e 36 coupe stare destul de buna,tel 0724622340

Donat

ct37www 29-10-13 20:23

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Multumesc lui Johnnyii pentru eleron l-am pregatit acum o sa il pun pe masina, intre timp o sa donez si eu un geam stanga fata de e36 berlina si 2 chedere in stare foarte buna de la aceeasi masina (4 usi). Sanatate tuturor!

ct37www 29-10-13 20:26

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
3 Attachment(s)
poze :

Johnnyii 29-10-13 20:27

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by ct37www (Post 5602610)
Multumesc lui Johnnyii pentru eleron l-am pregatit acum o sa il pun pe masina, intre timp o sa donez si eu un geam stanga fata de e36 berlina si 2 chedere in stare foarte buna de la aceeasi masina (4 usi). Sanatate tuturor!

Bv,sa-l stapinesti sanatos,astept sa te vad in trafic,cum arata:-)

ct37www 29-10-13 20:35

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
2 Attachment(s)
Multumesc, ne vedem,ne vedem....inca ceva de donat o carcasa + filtru de aer 316i berlina si incuietori centuri.

marcelbigboy 30-10-13 17:19

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by ct37www (Post 5602615)
poze :



Salut , ma ajuta foarte mult geamul :D Al meu este zgariat in mai multe locuri . Multumesc anticipat

raptaile2 04-11-13 19:43

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
salut m-ar interesa pe mine chederele de la geam...lasami un numar de telefon te rog sa vorbim...sau uitel pe al meu 0743379555

Sonny™ 08-11-13 00:11

Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
 
Quote:

Originally Posted by ct37www (Post 5602624)
Multumesc, ne vedem,ne vedem....inca ceva de donat o carcasa + filtru de aer 316i berlina si incuietori centuri.


salut, vreau eu geamul, si carcasa de la filtru de aer daca le mai ai...


All times are GMT +2. The time now is 04:58.

- Copyright 2026 4Tuning