![]() |
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Incurca pe cineva vre-o bobina de inductie de M40 1.6 sau 1.8 nu conteaza.....vreau sa o pun pe dacie 1310. 0784041688 sau mesaj pe forum
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Am si eu mai multe plastice si piese micutze de la un e36 coupe... Cn vrea sa sune la 0763202008
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Am si eu un eleron ptr donat/ptr e 36 coupe stare destul de buna,tel 0724622340
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Multumesc lui Johnnyii pentru eleron l-am pregatit acum o sa il pun pe masina, intre timp o sa donez si eu un geam stanga fata de e36 berlina si 2 chedere in stare foarte buna de la aceeasi masina (4 usi). Sanatate tuturor!
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
3 Attachment(s)
poze :
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
2 Attachment(s)
Multumesc, ne vedem,ne vedem....inca ceva de donat o carcasa + filtru de aer 316i berlina si incuietori centuri.
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
Salut , ma ajuta foarte mult geamul :D Al meu este zgariat in mai multe locuri . Multumesc anticipat |
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
salut m-ar interesa pe mine chederele de la geam...lasami un numar de telefon te rog sa vorbim...sau uitel pe al meu 0743379555
|
Re: Donatii piese E36 [doar oferte]
Quote:
salut, vreau eu geamul, si carcasa de la filtru de aer daca le mai ai... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:39. |
- Copyright 2026 4Tuning