![]() |
Re: Masini vazute in Sibiu
nici macar replica nu e de m5 :) am un prieten de avut m5 replica :) te prindeai doar daca te uitai la ceasuri ca erau de diesel :P si cand deschideai capota si alimentai :))
|
Re: Masini vazute in Sibiu
7 Attachment(s)
alfa spyder bodykit
|
Re: Masini vazute in Sibiu
cam micute rotile pt asa body kit
|
Re: Masini vazute in Sibiu
oricum poate omului ii place si de aia le-o lasat asa
|
Re: Masini vazute in Sibiu
1 Attachment(s)
la noi in judet, deci se pune:
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Paul!!! ce masini acolo:) inclusiv MIG:D
|
Re: Masini vazute in Sibiu
cu ce ocazie sunt masinile de acolo?
|
Re: Masini vazute in Sibiu
2 Attachment(s)
De pe la voi:)
ps. A mai fost postata aici....dar nu cu aceste imagini! |
Re: Masini vazute in Sibiu
@ CCCCor..prima poza ai luat-o de pe google.....e cam veche
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Quote:
|
Re: Masini vazute in Sibiu
Limitati-va la masini ca nu ma intereseaza cine pe cine il considera mai cocalar.
|
Re: Masini vazute in Sibiu
multumim domnu` paul...
masinile sunt ok, dar se pare ca odata cu vremea au disparut si masinile fotografiate de paparazzi, sau au disparut paparazzi |
Re: Masini vazute in Sibiu
5 Attachment(s)
ceva ce e pe gustu meu. pozele sunt facute acum 2 saptamani.acum e inmatriculat
|
Re: Masini vazute in Sibiu
o parcheaza mereu acolo, din cate stiu eu (fiind la mine la bloc)
Dar tu ce ai facut domnu` prin SB?:) Sa vi si sa nu dai un semn , un strigat ceva....ntz ntz ntz :sad: |
Re: Masini vazute in Sibiu
2 Attachment(s)
imi cer scuze daca a mai fost
285/35/22 |
| All times are GMT +2. The time now is 04:45. |
- Copyright 2026 4Tuning