Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sibiu (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu.html)
-   -   Masini vazute in Sibiu (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu/27956-masini-vazute-sibiu.html)

TIR 08-10-10 21:12

Re: Masini vazute in Sibiu
 
nici macar replica nu e de m5 :) am un prieten de avut m5 replica :) te prindeai doar daca te uitai la ceasuri ca erau de diesel :P si cand deschideai capota si alimentai :))

InSidE 09-10-10 14:44

Re: Masini vazute in Sibiu
 
7 Attachment(s)
alfa spyder bodykit

Bassu_SIV 09-10-10 16:43

Re: Masini vazute in Sibiu
 
cam micute rotile pt asa body kit

InSidE 09-10-10 16:46

Re: Masini vazute in Sibiu
 
oricum poate omului ii place si de aia le-o lasat asa

PaulMIG 11-10-10 18:02

Re: Masini vazute in Sibiu
 
1 Attachment(s)
la noi in judet, deci se pune:

bulldog_cox 11-10-10 19:07

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Paul!!! ce masini acolo:) inclusiv MIG:D

InSidE 12-10-10 07:32

Re: Masini vazute in Sibiu
 
cu ce ocazie sunt masinile de acolo?

CCCCOR 13-10-10 11:36

Re: Masini vazute in Sibiu
 
2 Attachment(s)
De pe la voi:)
ps. A mai fost postata aici....dar nu cu aceste imagini!

Bughilas 16-10-10 09:15

Re: Masini vazute in Sibiu
 
@ CCCCor..prima poza ai luat-o de pe google.....e cam veche

CCCCOR 16-10-10 10:36

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Quote:

Originally Posted by Bughilas (Post 3730933)
@ CCCCor..prima poza ai luat-o de pe google.....e cam veche

Te inseli amarnic !!! AMBELE poze sunt de pe ''goagal'' :))

PaulMIG 18-10-10 19:32

Re: Masini vazute in Sibiu
 
Limitati-va la masini ca nu ma intereseaza cine pe cine il considera mai cocalar.

lupalb 19-10-10 12:01

Re: Masini vazute in Sibiu
 
multumim domnu` paul...
masinile sunt ok, dar se pare ca odata cu vremea au disparut si masinile fotografiate de paparazzi, sau au disparut paparazzi

yg.alex 20-10-10 21:42

Re: Masini vazute in Sibiu
 
5 Attachment(s)
ceva ce e pe gustu meu. pozele sunt facute acum 2 saptamani.acum e inmatriculat

lupalb 21-10-10 12:32

Re: Masini vazute in Sibiu
 
o parcheaza mereu acolo, din cate stiu eu (fiind la mine la bloc)
Dar tu ce ai facut domnu` prin SB?:)
Sa vi si sa nu dai un semn , un strigat ceva....ntz ntz ntz :sad:

yg.alex 21-10-10 19:24

Re: Masini vazute in Sibiu
 
2 Attachment(s)
imi cer scuze daca a mai fost

285/35/22


All times are GMT +2. The time now is 04:45.

- Copyright 2026 4Tuning