Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sibiu (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu.html)
-   -   Masina mea... (https://forum.4tuning.ro/331-sibiu/27160-masina-mea.html)

SB 01 U L I 17-05-10 12:00

Re: Masina mea...
 
da si eu sunt pentru o intalnire generala, ar fi ceva frumos, anuntati macar cu o Zi inainte unde se va tine intalnirea :X

Nosfer 17-05-10 12:30

Re: Masina mea...
 
Pai daca vrem sa stam si la o terasa si in oras ar fi foarte ok sa mergem la PlayOff la Transilvania. Avem si loc sa lasam masinile si pub-ul e destul de fain si vin ceva bunaciuni :))

@20 XUX - da, barile, oglinzile si bandourile laterale sunt cu negru mat. Iniital erau doar barile asa pentru ca se mai sifoneaza prin craterele din oras si le trageam o corectare scurta cu negru mat :)) apoi am facut si celelalte elemente sa adauge putin de contrast dar pe viitor cred ca o sa fac pe toate in culoarea masinii.

lupalb 17-05-10 12:43

Re: Masina mea...
 
ceva bunaciuni insemnand?
Eu sunt de acord. Care mai vine? Vineri pe la 8 seara (ca s-a lungit ziua)

20 XUX 17-05-10 16:44

Re: Masina mea...
 
eu vin, vezi ca daca nu vin bunaciuni iti zgariu masina:???:

SB 01 U L I 17-05-10 16:47

Re: Masina mea...
 
daca tot is bunaciuni spalativa si masinile inainte de intalnire baieti:)) si eu is ok la transilvania vineri pe la 8:) ramane sa se stabileasca o ora comuna .

20 XUX 17-05-10 18:08

Re: Masina mea...
 
da-le dracu ca nu le pun pe capota

Nosfer 17-05-10 20:04

Re: Masina mea...
 
:)) pai atunci... la 8 sa fie vineri seara la PlayOff daca tot suntem mai multi de acord.

Bughilas 17-05-10 21:19

Re: Masina mea...
 
eu sunt prntru Hilton..

SB 01 U L I 18-05-10 00:42

Re: Masina mea...
 
stie cineva vreun mecanic bun care a lucrat cu multe bmw`uri in sibiu ... ? o tot duc pe la toti cotetzarii astia cand mai schimb cate ceva si nu sunt multumit de cum lucreaza deloc, daca stiti lasatimi niste detalii va rog, multumesc !!

za_kristake 18-05-10 08:19

Re: Masina mea...
 
Quote:

Originally Posted by SB 01 U L I (Post 3368780)
stie cineva vreun mecanic bun care a lucrat cu multe bmw`uri in sibiu ... ? o tot duc pe la toti cotetzarii astia cand mai schimb cate ceva si nu sunt multumit de cum lucreaza deloc, daca stiti lasatimi niste detalii va rog, multumesc !!

vezi ca e un service pe calea gusteritei DIXON (inainte de podul peste cibin cu vreo 100-200 de metri pe dreapta) care se ocupa numai de masini straine. Daca te tine buzunaru poti incerca acolo

SB 01 U L I 18-05-10 11:57

Re: Masina mea...
 
oke , o sa incerc acum deacum incolo, nu e vb de buzunar dar tot asa dai un ban si la ala care carpeste, macar cand dai un ban sa nu iti para rau,sau sa trebuiasca sa mai dai in alta parte, "daca faci ceva fal bine daca nu nul mai fa deloc"

SB 01 U L I 18-05-10 12:00

Re: Masina mea...
 
ah ce prostie am scris in comentul de sus la inceput voiam sa scriu ( ok, o sa incerc acolo pe viitor) :lol:

SB 01 U L I 21-05-10 12:19

Re: Masina mea...
 
lupalb, vreau si eu sa te intreb, vad ca ai devil look la faruri... poti sami spui te rog, ai avut probleme cu politia ? sa te opreasca sau sa se uite urat zicand ceva de rosu in faruri ??raspundemi te rog ,merci :twisted:

lupalb 21-05-10 12:47

Re: Masina mea...
 
Quote:

Originally Posted by SB 01 U L I (Post 3377984)
lupalb, vreau si eu sa te intreb, vad ca ai devil look la faruri... poti sami spui te rog, ai avut probleme cu politia ? sa te opreasca sau sa se uite urat zicand ceva de rosu in faruri ??raspundemi te rog ,merci :twisted:

pana acum nu, si daca e sa imi zica ceva, le spun ca asa au venit farurile, dar ca pot sa le schimb (sunt pe leduri).
Pana acum totusi nu m-au oprit niciodata.

SB 01 U L I 21-05-10 12:49

Re: Masina mea...
 
ms de raspuns, imi recomanzi si mie de unde sami cumpar un set??:?:


All times are GMT +2. The time now is 06:46.

- Copyright 2026 4Tuning