![]() |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
in alta ordine de idei, stie careva cum se numeste noua melodie a lui pacha man?? |
crazy se numeste..o vreau si eu :o
|
Cine stie cum se cheama ultima melodie de la Anna Lesko(una cu influente rusesti)???
|
Re:
Quote:
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
Asta e?
|
zero cool, esti un baiat de nota 10, de doua ori in doua zile m-ai ajutat
acum descarc sa vad... :wink: |
da-i o bere omului :P
|
:lol: Soferii adevarati nu beau niciodata :lol:
Sper sa fie melodia pe care o cautai, oricum, e placerea mea sa ajut. |
1 Attachment(s)
Si acum pentru shadow, nu prea stiu care e melodia, dar incerc si eu.
|
...
spanish tracks ? :) please ? gen .. alejandro sanz .. marc anthony .. si etc fara .. balanganeli ... ca n-am stare .. daca are cineva .. please. . |
sugarbabes - push the button (sper ca asa se scrie)
pls |
| All times are GMT +2. The time now is 10:13. |
- Copyright 2026 4Tuning