Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2577-caut-melodie.html)

PYT 23-11-05 12:45

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

in alta ordine de idei, stie careva cum se numeste noua melodie a lui pacha man??

fiderzen 23-11-05 13:22

crazy se numeste..o vreau si eu :o

shadow 23-11-05 13:58

Cine stie cum se cheama ultima melodie de la Anna Lesko(una cu influente rusesti)???

aleks 23-11-05 15:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RA_2fast4u\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
vin si eu cu o rugaminte...
e prima data, eu nu prea am rugat p nimeni sa-mi gaseasca o piesa, dar am ajuns la exasperare.
nu stiu exact numele formatiei.. e ceva de genul : joe's bowl - sax
ms fain...

am mai multe piese cu numele asta....da nici una nu e cantata de cutare acela ......... te referi cumva la piesa aceea care era mixata si de cei din tineretului(stiti voi erau cateva piese super tari dupa parerea mea din tineretului...eh...amintiri :P ) ca si eu am cautat mai mult timp piesa aceea :P

o ai ra2fast4u??

Gabi 23-11-05 15:37

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"fiderzen\"
crazy se numeste..o vreau si eu :o


ZerO_CooL 24-11-05 10:05

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"steaua23\"
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Te uiti la \"Lacrimi de iubire\" ?

thanx. si tu ? :))

Dap :wink:

shadow 24-11-05 22:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shadow\"
Cine stie cum se cheama ultima melodie de la Anna Lesko(una cu influente rusesti)???


aleks 25-11-05 10:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
Quote:

Originally Posted by \"RA_2fast4u\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
vin si eu cu o rugaminte...
e prima data, eu nu prea am rugat p nimeni sa-mi gaseasca o piesa, dar am ajuns la exasperare.
nu stiu exact numele formatiei.. e ceva de genul : joe's bowl - sax
ms fain...

am mai multe piese cu numele asta....da nici una nu e cantata de cutare acela ......... te referi cumva la piesa aceea care era mixata si de cei din tineretului(stiti voi erau cateva piese super tari dupa parerea mea din tineretului...eh...amintiri :P ) ca si eu am cautat mai mult timp piesa aceea :P

o ai ra2fast4u??

rectific... originalul e cantat de unii p care ii cheama oliver's bowl... cred :roll:

ZerO_CooL 25-11-05 15:09

2 Attachment(s)
Asta e?

aleks 25-11-05 15:58

zero cool, esti un baiat de nota 10, de doua ori in doua zile m-ai ajutat
acum descarc sa vad... :wink:

Mustang 25-11-05 16:03

da-i o bere omului :P

ZerO_CooL 25-11-05 17:24

:lol: Soferii adevarati nu beau niciodata :lol:
Sper sa fie melodia pe care o cautai, oricum, e placerea mea sa ajut.

ZerO_CooL 25-11-05 17:32

1 Attachment(s)
Si acum pentru shadow, nu prea stiu care e melodia, dar incerc si eu.

EvLSant0S 26-11-05 05:28

...
spanish tracks ?
:) please ?
gen .. alejandro sanz ..
marc anthony .. si etc
fara .. balanganeli ... ca n-am stare .. daca are cineva .. please. .

tng 27-11-05 10:34

sugarbabes - push the button (sper ca asa se scrie)
pls


All times are GMT +2. The time now is 10:13.

- Copyright 2026 4Tuning