Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/253788-e36-bmw-320i-coupe-comfort-edition.html)

kathalin 25-05-13 19:17

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
T A R E !
LIKE!
Masina e forta rau, imi place mult, in ce hal trage..
Felicitari pentru munca, acum trebuie doar sa culegi ce ai semanat.

BMnWA 25-05-13 19:25

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
Cum ce,a prins oferta la New Yorker :)

Nosfer 27-05-13 19:51

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
Nu doar cel mai rapid e36 328 ci si cel mai fericit :)) La cate cadouri primeste... Abia astept sa o vad live iarasi :D

Provenzano 29-05-13 19:09

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
5 Attachment(s)
Thx baieti.

Mai usoare;)

dani_smarandescu 29-05-13 20:51

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
da , smechere noile scaune si foarte , foarte confortabile , acum incap si io in ele :))

aprilia_sr 07-06-13 13:44

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
Pisica cu sutu in cur :)).....

Provenzano 11-06-13 08:29

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
10 Attachment(s)
Pregatiri.....;)

GaLu_Bv 12-06-13 00:14

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
felicitari
tine-o tot asa !
bafta la DRE abia astept sa vad rezultatele sa ma tii la curent

Provenzano 12-06-13 08:14

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
GaLu_Bv: Hello mate:lol: asa se zice pe acolo;).si eu abia astept sa vad ce fac.

luci4n_vl 12-06-13 14:50

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
vad ca nu te mai opresti din bagat bani! ce se mai aude cu aia 180 de metri? =))

GaLu_Bv 12-06-13 21:21

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
da asa se zice ;) tine-ma la curent cu noutatile si bafta

Paul 12-06-13 22:02

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 5498601)
GaLu_Bv: Hello mate:lol: asa se zice pe acolo;).si eu abia astept sa vad ce fac.

I-ai spus lu Dani ca i-au zgariat masina?

GaLu_Bv 12-06-13 22:07

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
taci coaie....

dra bv26nba 14-06-13 00:38

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
Imi place ce faci,bravo tie!
Sa ai parte de ea si cat mai multe cupe castigate!
Succes!

Provenzano 17-06-13 07:41

Re: E36 - BMW 320i Coupe Comfort Edition
 
Masina a participat la 402m Oradea unde a scos cel mai bun timp din grupa. 1.9 60ft. 13.5 . O sa revin cu poze.


All times are GMT +2. The time now is 15:13.

- Copyright 2026 4Tuning