Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Custom Garage Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/231377-custom-garage-bucuresti.html)

renegatu` 30-08-12 15:15

Re: Custom Garage Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Un eleron pentru 406..se face?

CristiRS 02-09-12 15:20

Re: Custom Garage Bucureşti
 
pot face orice, raspund mai greu intrebarilor pe forum, dar telefonic nu se pune problema, stabiliti cu ei si va rezolva imediat ;) 0768 622 551 Catalin 0768 633 848 Madeline :lol:

Kosmin07 02-09-12 18:32

Re: Custom Garage Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salut
M-ar interesa si pe mine un spoiler fata ca cel din poza daca se poate face si un pret te rog daca poti sa imi lasi pe pm nu prea am timp sa vb la telefon msk;)
Bafta si la mai multe lucrari;)

accxdru 06-09-12 14:29

Re: Custom Garage Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Zi-mi si mie un pret pentru vopsit alb niste jante pe 17 + buza polish. Si un pret pentru full polish.

manzzoti 10-09-12 22:38

Salut
 
1 Attachment(s)
Buna ziua.Ma intereseaza si pe mine sa fac un bad boy la un opel vectra b ca in poza atasata si sa stiu daca va ocupati si cu tinichigeria.multumesc frumos.

untar 14-09-12 12:12

Custom Garage Bucureşti
 
Salutare baieti !! ma intereseaza si pe mine un sistem de deschidere usi fara manere....vreau sa imi spuneti ce implica...pret sistem+manopera....alarma mai performanta nu?

dOggysTyle 16-09-12 21:33

Re: Custom Garage Bucureşti
 
4 Attachment(s)
Salut.

As dori sa stiu daca pe un golf 4 se pot face modificari ca si in pozele atasate.

Bara din fata, capota si aripa, la fel cu cea din poza.

Usile si pragurile, la fel cu cele din poza. (usile as dori sa fie fara manere, dar cu tot sistemul de deschidere a usilor).

Bara din spate si haionul, de asemeni as dori sa fie identice cu cele din poza. La haion, sa ramana doar semnul, sa aiba aceeasi forma acolo unde este lipit semnul iar deschiderea sa se faca apasand pe emblema.

Daca se poate, dati-mi si un pret pentru vopsit total al masinii, negru metalizat.

Astept raspunsul vostru ..
Merci

AnTonyoo 18-09-12 10:29

Re: Custom Garage Bucureşti
 
salut pleoape astra g cam la ce pret ar fi? ms.

takashi1 20-09-12 17:45

Re: Custom Garage Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salutare,cat costa un kit complet ca cel din poza pentru un ford ka?

xtz_06 21-09-12 09:15

Re: Custom Garage Bucureşti
 
2 Attachment(s)
o lucrare facuta de baieti - capota modificata la ka...f misto

B-243-FLO 24-09-12 16:50

Re: Custom Garage Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Un bad boy si evazare aripi (toate 4) ???
Bad boy-ul sa arate ca cel de pe focusul albastru ( cel gri este al meu )

nsl_iuli 26-09-12 14:41

Re: Custom Garage Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Chiar fac treaba baietii.
Recomand!

Bogyciu 30-09-12 09:12

Re: Custom Garage Bucureşti
 
O pereche sticle clare pt faruri tico? Ast rasp aici sau PM. Pret si termen de livrare

bgy91 01-10-12 09:37

Re: Custom Garage Bucureşti
 
Un pret se poate pt prelungire capota + montat plasa la grila radiator + vopsit capota ?

Logan

alexu_bad_boy 02-10-12 19:10

Re: Custom Garage Bucureşti
 
5 Attachment(s)
Sunt dator cu niste poze de prin primavara. Ms mult baieti.


All times are GMT +2. The time now is 12:42.

- Copyright 2026 4Tuning