![]() |
Re: Custom Garage Bucureşti
1 Attachment(s)
Un eleron pentru 406..se face?
|
Re: Custom Garage Bucureşti
pot face orice, raspund mai greu intrebarilor pe forum, dar telefonic nu se pune problema, stabiliti cu ei si va rezolva imediat ;) 0768 622 551 Catalin 0768 633 848 Madeline :lol:
|
Re: Custom Garage Bucureşti
1 Attachment(s)
Salut
M-ar interesa si pe mine un spoiler fata ca cel din poza daca se poate face si un pret te rog daca poti sa imi lasi pe pm nu prea am timp sa vb la telefon msk;) Bafta si la mai multe lucrari;) |
Re: Custom Garage Bucureşti
1 Attachment(s)
Zi-mi si mie un pret pentru vopsit alb niste jante pe 17 + buza polish. Si un pret pentru full polish.
|
Salut
1 Attachment(s)
Buna ziua.Ma intereseaza si pe mine sa fac un bad boy la un opel vectra b ca in poza atasata si sa stiu daca va ocupati si cu tinichigeria.multumesc frumos.
|
Custom Garage Bucureşti
Salutare baieti !! ma intereseaza si pe mine un sistem de deschidere usi fara manere....vreau sa imi spuneti ce implica...pret sistem+manopera....alarma mai performanta nu?
|
Re: Custom Garage Bucureşti
4 Attachment(s)
Salut.
As dori sa stiu daca pe un golf 4 se pot face modificari ca si in pozele atasate. Bara din fata, capota si aripa, la fel cu cea din poza. Usile si pragurile, la fel cu cele din poza. (usile as dori sa fie fara manere, dar cu tot sistemul de deschidere a usilor). Bara din spate si haionul, de asemeni as dori sa fie identice cu cele din poza. La haion, sa ramana doar semnul, sa aiba aceeasi forma acolo unde este lipit semnul iar deschiderea sa se faca apasand pe emblema. Daca se poate, dati-mi si un pret pentru vopsit total al masinii, negru metalizat. Astept raspunsul vostru .. Merci |
Re: Custom Garage Bucureşti
salut pleoape astra g cam la ce pret ar fi? ms.
|
Re: Custom Garage Bucureşti
1 Attachment(s)
Salutare,cat costa un kit complet ca cel din poza pentru un ford ka?
|
Re: Custom Garage Bucureşti
2 Attachment(s)
o lucrare facuta de baieti - capota modificata la ka...f misto
|
Re: Custom Garage Bucureşti
2 Attachment(s)
Un bad boy si evazare aripi (toate 4) ???
Bad boy-ul sa arate ca cel de pe focusul albastru ( cel gri este al meu ) |
Re: Custom Garage Bucureşti
1 Attachment(s)
Chiar fac treaba baietii.
Recomand! |
Re: Custom Garage Bucureşti
O pereche sticle clare pt faruri tico? Ast rasp aici sau PM. Pret si termen de livrare
|
Re: Custom Garage Bucureşti
Un pret se poate pt prelungire capota + montat plasa la grila radiator + vopsit capota ?
Logan |
Re: Custom Garage Bucureşti
5 Attachment(s)
Sunt dator cu niste poze de prin primavara. Ms mult baieti.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:42. |
- Copyright 2026 4Tuning