Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

promiseland 17-01-11 21:49

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3995731)
O initiativa buna, Dar cu o conditie banii sa se foloseasca doar pentru cosmetizarea masinilor, sau ce are legatura cu masinile.Sunt si eu de acord

obligat doar in favoarea masinilor,iar toti banii acumulati pot fi justificati prin bon fiscal sau factura orice se poate obtine in urma cumparaturilor.

radu715 17-01-11 21:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3994453)
Altii vad k inainteaza cu lucrariile, eu dau inapoi, din nefericire ursu a mai avut parte de un eveniment, vad k necazurile se tin scai de mn anul acesta,dar pana la urma tot raul spre bine poate asa imi pun si eu mtech2



Bro , imi pare foarte rau de cele intamplate. :(
Lasa ca o sa-l faci tu FORTZZA. Nu-i problema il facem //IEEM. >:D<

Cat despre "discomfortul" dintre Razvan si Alex .. bagati-va mintile in cap ca aveti un club de "intretinut" , lasati copilariile !!

micutu11 17-01-11 21:55

Re: DreamWorks
 
-eu zic sa luam exemplul celor de la Logan club.......
-stai sa vezi ce masini pot intra la un eveniment..
-sa se mai inmulteask membri si cei actuali sa vina mai des la intalniri
parerea mea... va salut!!

IuLiaNo 17-01-11 22:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by radu715 (Post 3995778)
Bro , imi pare foarte rau de cele intamplate. :(
Lasa ca o sa-l faci tu FORTZZA. Nu-i problema il facem //IEEM. >:D<

Cat despre "discomfortul" dintre Razvan si Alex .. bagati-va mintile in cap ca aveti un club de "intretinut" , lasati copilariile !!

Si mie imi parea rau bro,asta e, mi-a mai trecut suparearea acu k stiu k o sa il scot mai fotza decat era :D, problema e k nu stiu cand :sad:

radu715 17-01-11 22:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3995863)
Si mie imi parea rau bro,asta e, mi-a mai trecut suparearea acu k stiu k o sa il scot mai fotza decat era :D, problema e k nu stiu cand :sad:


Mai bine putin mai tarziu decat niciodata !!


Capu' sus ca avem treaba :D

promiseland 17-01-11 22:22

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3995782)
-eu zic sa luam exemplul celor de la Logan club.......
-stai sa vezi ce masini pot intra la un eveniment..
-sa se mai inmulteask membri si cei actuali sa vina mai des la intalniri
parerea mea... va salut!!

micutule nu vreau sa te superi pe mine ca dau reply la ceea ce ai spus tu pe de o parte ai perfecta dreptate dar gandeste ca niciodata clubul nu va sari de maximum 20 de membri si care nici in aia nu ai baza daca raman fara putina "activitate" din partea clubului.faza cu cotizatia e in favoarea initierilor avtivitatilor si mai mult decat atat in favoarea clubului.sa ma corecteze cineva daca gresesc.respect

Tweety_rzw 18-01-11 00:03

Re: DreamWorks
 
Ideea cu biletelu este fix ZERO ,deoarece se va gasii norocul pur si va trage de 2x dam un ex acelasi personaj si vor aparea discutii ! NU ASA ! Se va lua in fiecare luna 10LEI membru si se vor folosii pt cosmetizarea masinilor dar se va lua fiecare membru pe RAND ! ASTA ESTE o propunere....parerea mea !In functie de numele fiecaruia dintre noi,in ordine alfabetica ! Ce spuneti?

aditzu08 18-01-11 01:20

Re: DreamWorks
 
Ai dreptate pe urma sa nu apara discutii.dar poti sa tragi biletele si sa se stabileasca ordinea,nu neaparat dupa nume.
o idee ar fi sa se ia mai mult de 10 lei,ca se stranga o suma mai mare.

B-99-SAA 18-01-11 08:14

Re: DreamWorks
 
Ma bag si io in seama... la 10-15 membri, pana ii vine randu lu X, ajungeti in iarna viitoare... Cred ca se pot strange banii, si se folosesc atunci cand e nevoie! Sau se pot folosi pentru a-i sprjini pe cei care participa la drift (cu anvelope) cum a zis Alex... E doar o parere, puteti sa tineti cont de ea sau nu... :)

Fr33`e30 18-01-11 09:05

Re: DreamWorks
 
hmm nu ar fi mai bine sa vb despre toate astea la intalnire ... facem o intalnire de gradul 0 :lol: ... sa apara totzi membri ... pe jos ... role ... biciclete ... eventual masini ... si sa vb totzi LIVE ... parerea mea

NXdev 18-01-11 11:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3995731)
O initiativa buna, Dar cu o conditie banii sa se foloseasca doar pentru cosmetizarea masinilor, sau ce are legatura cu masinile.Sunt si eu de acord

Quote:

Originally Posted by promiseland (Post 3995693)
felicitari Alecs!o foarte buna initiativa si cred ca va fi acceptata de catre toti membri(vorba aia ce mai inseamna in ziua de azi 10 lei sau cat se hotaraste).votez De Acord

Multumesc, cu siguranta vor fi folositi doar pentru cosmetizare...mai discutam.
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3995782)
-eu zic sa luam exemplul celor de la Logan club.......
-stai sa vezi ce masini pot intra la un eveniment..
-sa se mai inmulteask membri si cei actuali sa vina mai des la intalniri
parerea mea... va salut!!

Sa legalizam clubul ?
Vom discuta vineri despre masinile ce vor intra la event-uri.
Eu fac tot posibilul sa aduc noi membri...iar din cei actuali, majoritatea au masinile in lucru.
Quote:

Originally Posted by promiseland (Post 3995929)
micutule nu vreau sa te superi pe mine ca dau reply la ceea ce ai spus tu pe de o parte ai perfecta dreptate dar gandeste ca niciodata clubul nu va sari de maximum 20 de membri si care nici in aia nu ai baza daca raman fara putina "activitate" din partea clubului.faza cu cotizatia e in favoarea initierilor avtivitatilor si mai mult decat atat in favoarea clubului.sa ma corecteze cineva daca gresesc.respect

Ai dreptate, pana la urma banii vor fi folositori in momentul cand participam la un event.
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3996289)
Ideea cu biletelu este fix ZERO ,deoarece se va gasii norocul pur si va trage de 2x dam un ex acelasi personaj si vor aparea discutii ! NU ASA ! Se va lua in fiecare luna 10LEI membru si se vor folosii pt cosmetizarea masinilor dar se va lua fiecare membru pe RAND ! ASTA ESTE o propunere....parerea mea !In functie de numele fiecaruia dintre noi,in ordine alfabetica ! Ce spuneti?

Quote:

Originally Posted by aditzu08 (Post 3996393)
Ai dreptate pe urma sa nu apara discutii.dar poti sa tragi biletele si sa se stabileasca ordinea,nu neaparat dupa nume.
o idee ar fi sa se ia mai mult de 10 lei,ca se stranga o suma mai mare.

Aveti dreptate...cum a spus si Adi, incercam sa adunam mai multi bani, 5 lei pe saptamana ?
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3996610)
Ma bag si io in seama... la 10-15 membri, pana ii vine randu lu X, ajungeti in iarna viitoare... Cred ca se pot strange banii, si se folosesc atunci cand e nevoie! Sau se pot folosi pentru a-i sprjini pe cei care participa la drift (cu anvelope) cum a zis Alex... E doar o parere, puteti sa tineti cont de ea sau nu... :)

Pana la urma cade ideea cu tragerea unui bilet lunar, cel mai bine folosim fondurile in momentul cand participam la un event.
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3996710)
hmm nu ar fi mai bine sa vb despre toate astea la intalnire ... facem o intalnire de gradul 0 :lol: ... sa apara totzi membri ... pe jos ... role ... biciclete ... eventual masini ... si sa vb totzi LIVE ... parerea mea

Nenea Fr33 cu ideea geniala :D, vineri rog toti membri sa fie prezenti.

Fr33`e30 18-01-11 11:25

Re: DreamWorks
 
multumesc multumesc :))) :lol:

NXdev 18-01-11 11:36

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3997119)
multumesc multumesc :))) :lol:

Esti "mare" :lol:.

Vineri, orele 20:00, parcare subterana Grand Arena, toata lumea sa fie prezenta ;).Cei care n-au parasolar si am discutat, sunt rugati sa vina cu banutii.

NXdev 18-01-11 19:31

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Miss Zeta si emisiunea "Surprize Surprize" :arrow:

Fr33`e30 18-01-11 19:40

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
felicitarile mele ... hmm una peste alta maine ma apuc sa dau jos urmatoarele "Interior + bord + instalatie electrica + TOT :)) ... Geamuri ... tot tot tot ... nu am probleme de tinichigerie dar vreau sa o antifonez si sa o fac de la primul la ultimul surub ... cu riscul de a scoate masina km peste 1 an ... am un ideal in GOLF mk2 ... nush cat o sa dureze si cat pot sa o aduc sa semene cu cea din poza ... dar macar incer ... cu ajutorul unui bun prieten dal meu sper sa o scoatem la capat :lol:

Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3998663)
Miss Zeta si emisiunea "Surprize Surprize" :arrow:



All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning