Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 27-10-11 22:48

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
nou poza r5 gtt pentru piese din ungaria,

bujuKYL 27-10-11 22:55

Re: my tuning r5
 
felicitari!!! asa da!...sper ca acum sa mergi totusi pe drumul cel bun pana la capat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:t wisted::!:

fazekasnfs 27-10-11 22:56

Re: my tuning r5
 
mersi frumos.

alin-007 27-10-11 23:38

Re: my tuning r5
 
numai bun :twisted: ;)

fazekasnfs 28-10-11 09:43

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
.......

Japo 28-10-11 09:57

Re: my tuning r5
 
Si ce ai de cand ???

Sa iei piesele de pe Gtt sa le pui pe Gtl ?

Zi mai multe despre gtt ? ce pret ? motoru e intreg? turbo ?

fazekasnfs 28-10-11 10:22

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
japo: Sa iei piesele de pe Gtt sa le pui pe Gtl ? da.!

motor nu prea are
vrea sa schim cam toate piese pe care mai buna,franele punte spate parbriz,maca geam ,etc

faustino 28-10-11 12:37

Re: my tuning r5
 
Eu as incerca o recarosare..daca masina noua e mai buna la tabla...

Japo 28-10-11 15:51

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4674720)
japo: Sa iei piesele de pe Gtt sa le pui pe Gtl ? da.!

motor nu prea are
vrea sa schim cam toate piese pe care mai buna,franele punte spate parbriz,maca geam ,etc

Quote:

Originally Posted by faustino (Post 4674948)
Eu as incerca o recarosare..daca masina noua e mai buna la tabla...

Vb lui colegu... de ce nu incerci recarosare ?

App.. cat ai dat pe ea ?

pe ce site ai gasit-o ? ai luat-o ? sau urmeaza ?

Felicitari. Sper ca nu ai de cand o "tunezi" si pe asta :)))

fazekasnfs 28-10-11 16:45

Re: my tuning r5
 
[QUOTE=Japo;4675232]Vb lui colegu... de ce nu incerci recarosare ?

App.. cat ai dat pe ea ?

pe ce site ai gasit-o ? ai luat-o ? sau urmeaza ?

Felicitari. Sper ca nu ai de cand o "tunezi" si pe asta
nu vreau sa zic pretul scuza
am un prieten din ungaria si el ozis ca are un prieten pe care vrea sa vanda un r5 gtt
fara acte .
anca nu am luat,mai trebe sa caut trailer,si aia anca contra cost .
si nu vrea sa tuningez,pentru piese am cumapart .telescoape franele schimbator planetare etc

fazekasnfs 28-10-11 18:10

Re: my tuning r5
 
https://www.youtube.com/watch?v=rBENoaG1-Tk

trafy-vr6 28-10-11 18:22

Re: my tuning r5
 
merge putin cam intrerupt la relanti ?

fazekasnfs 28-10-11 18:28

Re: my tuning r5
 
stiu, relantiul e prea mica si motorul a fost rece incd amfacut videoul.
Astazi am pus si un termostat si antigel dar mar trebuie sa cumpar o cablu soc

chiper 01-11-11 15:25

Re: my tuning r5
 
deci sincer prin cumpararea gtt-ului ai facut un pas mare. Sfatul meu este sa alegi o caroserie....acte sa ai la ea neaparat si pe urma o investitie mareatza de cateva mii de euro si o sa ai un renault 5 de invidiat. Gandestete noaptea la ce ti-am scris si ai sa vezi ca am dreptate. Salutari si spor la modificari.

fazekasnfs 04-11-11 09:46

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......


All times are GMT +2. The time now is 17:21.

- Copyright 2026 4Tuning