Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   STREET LEGAL Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/206221-street-legal-ploiesti.html)

mieludecazutu 29-03-11 12:18

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by Bengy_BLS (Post 4208413)
FELICITARI VLAD !!! sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea din plin.
Bafta multa si noroc!!!! FORTZA MAJORA , astia cu "stelele cazatoare" de la street legal , nu am pot sa imi plimb cainili de ei .


P.s. pt omu cu copia MOM

MOM galben , fost propietar Bobi MOM , actual propietar Jakal
MOM albastru , fost propietar Bobi MOM , actual propietar Seal
Unde e copia ?
Este foarte adevarat ca Mom galben e mai fortza ca ala albastru deoarece ala galben are aprox. 190 de cai si ala albastru are 150 de cai , pusi la treaba de motorasul de la stergatoare care are axa cu came in V si 23 de valve ca una a racit si nu poate sa se prezinte. Dar e frumos si asta albastru , n-ai ce zice... da nu stie sa faca gogosi.
Ca dotari mai are un intrerupator de la o masina de spalat Albalux 1991 si in loc de incuietori la usi , i-am pus manere de frigider ZIL ...


Gata cu mistourile...

ACEST MATERIAL ESTE UN PAMFLET SI TREBUIE TRATAT CA ATARE. PENTRU REACTII ADVERSE ADRESATI-VA TEHNICIANULUI DE IGIENA URBANA (GUNOIERU' DE LA ROSAL)




RAII MAII SUNTE`TZI :))

sprite 29-03-11 12:58

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4207837)
Taci si tu, nu mai spune de locurile lor :lol:

Quote:

Originally Posted by vali-05rzj (Post 4208462)
SPRITE-daca stai in cartier te rog frumos tineti gura si nu mai da amanunte ,mai citesc si altii ce scri tu si nui bine,

ok imi cer scuze , nu pot nici edita posturile mele :( rog un moderator sa le editeze cand are timp ms , si scuze inca odata :)

DONU' 29-03-11 14:25

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
1 Attachment(s)
Felicitari Vlad pentru noua achizitie!
Ai grija de ea si tine-o bine ca cu asta chiar nu mai e de joaca!
Ai si un cadou din partea mea aici atasat, capace de roti in culoarea masinii! :lol:

alexone 29-03-11 14:59

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 4209554)
Felicitari Vlad pentru noua achizitie!
Ai grija de ea si tine-o bine ca cu asta chiar nu mai e de joaca!
Ai si un cadou din partea mea aici atasat, capace de roti in culoarea masinii! :lol:

Panarama mai esti mahhhhh .... foarte tare!!!

DONU' 29-03-11 15:43

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Am gasit capacul pe la MUC prin bucatarie si i l-am fotografiat sa i-l dau lui Bobby, dar daca i-a dat-o lui Vlad... a ramas sa-i dau lui cadoul! :lol:

T@zMania 29-03-11 19:29

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 4209740)
Am gasit capacul pe la MUC prin bucatarie si i l-am fotografiat sa i-l dau lui Bobby, dar daca i-a dat-o lui Vlad... a ramas sa-i dau lui cadoul! :lol:

doamne cat esti de cretin......
vezi ca am primit raspuns la cererile de participare la cursa le mans de 24 de ore,tre sa ne prezentam la teste;)

DONU' 30-03-11 18:25

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 4210478)
doamne cat esti de cretin......
vezi ca am primit raspuns la cererile de participare la cursa le mans de 24 de ore,tre sa ne prezentam la teste;)

Gata boss, sunt pregatit. N-am dormit de doua noptzi! Sunt fresh!
Vezi ca m-au sunat azi si au zis ca ne trimit biletele de avion si rezervarile pentru hotel si ne asteapta cineva acolo la aeroport in ziua cand ajungem. E tzais!
Baieti, sa ne tzinetzi pumnii!

T@zMania 30-03-11 19:39

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 4213325)
Gata boss, sunt pregatit. N-am dormit de doua noptzi! Sunt fresh!
Vezi ca m-au sunat azi si au zis ca ne trimit biletele de avion si rezervarile pentru hotel si ne asteapta cineva acolo la aeroport in ziua cand ajungem. E tzais!
Baieti, sa ne tzinetzi pumnii!

.........;)...............

flebusca 31-03-11 08:52

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Mai ramane sa va vad la GUMBALL 3000...

Sobi 31-03-11 11:15

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 4213325)
Gata boss, sunt pregatit. N-am dormit de doua noptzi! Sunt fresh!
Vezi ca m-au sunat azi si au zis ca ne trimit biletele de avion si rezervarile pentru hotel si ne asteapta cineva acolo la aeroport in ziua cand ajungem. E tzais!
Baieti, sa ne tzinetzi pumnii!

Nu cumva era vorba de cursa de 24h de la "Le Jack Daniel's" cu niste tente de "Taureau Rouge" ?! :D

unu' 31-03-11 18:32

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
vad ca pe topicul asta e aglomeratie mare, dar pe forumul nostru ioc , ptem vorbi si acolo aceleasi chesti , ca doar oamenii aia nu s-au chinuit degeaba , ba mai mult am mai dat si bani pentru rezervarea domeniului.... parerea mea ...hic:rolleyes2

T@zMania 31-03-11 18:47

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
Quote:

Originally Posted by flebusca (Post 4214844)
Mai ramane sa va vad la GUMBALL 3000...

asta la anul care vine,anul asta e plin calendarul de evenimente :)

alexone 01-04-11 10:24

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
La ora 20:00 ne vedem la Sala Sporturilor.

Sxn. 01-04-11 10:26

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
e bine ca e cald afara, o dam pe cola seminte si caterink si "un mik la gratar"...:))

flebusca 01-04-11 11:59

Re: STREET LEGAL Ploiesti
 
https://www.youtube.com/watch?v=uvUHW...eature=related

Pt aia cu masini turbate... aveti competitie :))


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning