![]() |
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
sper ca ai gresit cand zis ca ai luat VTEC si ti-ai luat iVTEC :)
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
acum ca zici ca pui K20 pe EF ED EE, ca atelier specializat care se respecta ar fi urat din partea voastra sa iesiti cu o masina care nu inchide bine capota ;)
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
1 Attachment(s)
Cine zice ca nu se inchide capota???
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
Ce rau a iesit nu?:lol::lol::lol: De bine de rau pina acum am montat 10 b16 a2 ,3 k20 si sintem la numaru 4 acum care va iesi in mare fel ca este buget mare si mai este si al meu nr5 asa ca in Romania pina acum nu am mai vazut in alta parte asa ceva . Bafta tuturor si daca nu ar mai fi nuiele nu ar mai fi FUN.....;)
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
multumesc ;) |
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
https://img24.imageshack.us/img24/542...4263496511.jpg |
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
Si cum am scris mai sus unde este buget iasa si ceva unic. Unde nu ,ne limitam la ce vrea clientu. |
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
cand ai motorul sus si centrul de greutate in pom ? ce faci cu puterea cand nu poti sa stai pe viraje? mai ales la VTM...¿? de aceea oamenii cu cap si capital (parca acu ceva posturi ziceai ca nu lipsesc €€€) monteaza o baie de ulei uscata, castiga centru de greutate, ceva caluti, nu mai au probleme cu drumurile, daca eventual vor sa vina la noi, si arata ca-n poza .... bafta !;) |
re: '97 Civic EK (swap K20)
Quote:
|
re: '97 Civic EK (swap K20)
super tare ce faci tu acolo marutzule....citesc de vreo 3h la thread-ul tau si sunt placut impresionat...trebuie neaparat sa te vad odata live ca nu suntem asa departe
bafta in continuare si din partea mea nr.1 in romania la tot ce tine de performante bv |
| All times are GMT +2. The time now is 08:52. |
- Copyright 2026 4Tuning