Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 407 (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/19820-peugeot-407-a.html)

dog99 15-05-10 16:26

Re: Peugeot 407
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407 (Post 3351738)
:) down and up

superba;)

acum face flotari singura

r@dy 15-05-10 18:06

Re: Peugeot 407
 
superba masina:X:) un adevarat leutz:)

viruszatu1 18-05-10 12:49

Re: Peugeot 407
 
unica in Romania, bravo !

cristi_407 18-05-10 12:53

Re: Peugeot 407
 
Merci..pe 6 iunie o sa fiu la Alba..

Andrey_FL 19-05-10 22:12

Re: Peugeot 407
 
Spor la treaba in continuare Crisy...

Poate ne vedem la Alba-Iulia...

cristi_407 21-05-10 16:33

Re: Peugeot 407
 
10 Attachment(s)
Azi am vazut evacuarea si nu ma asteptam sa iasa asa bine si sa vina sa bine..deci e opera de arta ce a facut prietenul meu de la service..si suna demential, gros, perfect..Acum am 2 finale :).. Urmeaza capota cat mai curand si spoilerul spate e la modificat..Inca 2 sapt max :)...

ducele 21-05-10 18:03

Re: Peugeot 407
 
superba.

iuly_007 21-05-10 19:57

Re: Peugeot 407
 
dar din timpul montarii suspensiei de ce nu pui cateva poze? :(

f0cs 21-05-10 20:45

Re: Peugeot 407
 
kitch

JusT_SaY_BoBo 22-05-10 23:37

Re: Peugeot 407
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 3379283)
kitch

??
e pur si simplu o bijuterie!nu se putea cracana putin rotile sa nu fie chiar atat de bagate in interior??banuiesc ca este printre cele mai modificate 407-uri din lume nu?

cristi_407 22-05-10 23:53

Re: Peugeot 407
 
Cum cracanate?pai daca nu sunt in interior logic ca nu mai pot sa intre sub aripi...

AnDrEiCa 23-05-10 06:51

Re: Peugeot 407
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 3381863)
??
e pur si simplu o bijuterie!nu se putea cracana putin rotile sa nu fie chiar atat de bagate in interior??banuiesc ca este printre cele mai modificate 407-uri din lume nu?

Daca taceai,filozof ramaneai,sa mor de nu!:-)

vlad87 23-05-10 23:38

Re: Peugeot 407
 
:))

Nu ma mai repet si aici :)
Sper sa ajung sapt asta la service.Ms mult
Bafta in continuare

D3m0N 24-05-10 17:01

Re: Peugeot 407
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 3384269)
:))

Nu ma mai repet si aici :)
Sper sa ajung sapt asta la service.Ms mult
Bafta in continuare

vreau si eu sa o vad ca am auzit ca vlad mi-a luat-o inainte :X

robert_bobik 24-05-10 20:08

Re: Peugeot 407
 
superrrr smechera masina chiar foarte frumoasa.motorasul ca pe pugul meu:->...multa bafta pe viitor si fara nici cel mai mic incident:)


All times are GMT +2. The time now is 08:28.

- Copyright 2026 4Tuning