![]() |
Re: Peugeot 407
Quote:
acum face flotari singura |
Re: Peugeot 407
superba masina:X:) un adevarat leutz:)
|
Re: Peugeot 407
unica in Romania, bravo !
|
Re: Peugeot 407
Merci..pe 6 iunie o sa fiu la Alba..
|
Re: Peugeot 407
Spor la treaba in continuare Crisy...
Poate ne vedem la Alba-Iulia... |
Re: Peugeot 407
10 Attachment(s)
Azi am vazut evacuarea si nu ma asteptam sa iasa asa bine si sa vina sa bine..deci e opera de arta ce a facut prietenul meu de la service..si suna demential, gros, perfect..Acum am 2 finale :).. Urmeaza capota cat mai curand si spoilerul spate e la modificat..Inca 2 sapt max :)...
|
Re: Peugeot 407
superba.
|
Re: Peugeot 407
dar din timpul montarii suspensiei de ce nu pui cateva poze? :(
|
Re: Peugeot 407
kitch
|
Re: Peugeot 407
Quote:
e pur si simplu o bijuterie!nu se putea cracana putin rotile sa nu fie chiar atat de bagate in interior??banuiesc ca este printre cele mai modificate 407-uri din lume nu? |
Re: Peugeot 407
Cum cracanate?pai daca nu sunt in interior logic ca nu mai pot sa intre sub aripi...
|
Re: Peugeot 407
Quote:
|
Re: Peugeot 407
:))
Nu ma mai repet si aici :) Sper sa ajung sapt asta la service.Ms mult Bafta in continuare |
Re: Peugeot 407
Quote:
|
Re: Peugeot 407
superrrr smechera masina chiar foarte frumoasa.motorasul ca pe pugul meu:->...multa bafta pe viitor si fara nici cel mai mic incident:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:28. |
- Copyright 2026 4Tuning