Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Numere de inmatriculare (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/19522-numere-inmatriculare.html)

sek00 02-03-11 15:11

Re: Numere de inmatriculare
 
Nu am citit , my bad :D

Gutuie 02-03-11 21:03

Re: Numere de inmatriculare
 
Daca s-ar mai fi putut sa imi pun numar cu 2 cifre imi puneam B 69 RAU => Traducerea - Baiat fac 69 rau de tot :))
Si un numar tare vazut pe un Suv asta vara : X 567 OPT

__________
Intrebare ai voie sa iti pui MAI ? As fi tentat B 111 MAI pe o Nubira Albastra .

koenigsegg2peu 02-03-11 21:12

Re: Numere de inmatriculare
 
BR 11 SUS :)) la un preot

Paulll 03-03-11 07:51

Re: Numere de inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by Gutuie (Post 4137083)

Si un numar tare vazut pe un Suv asta vara : X 567 OPT

__________
Intrebare ai voie sa iti pui MAI ? As fi tentat B 111 MAI pe o Nubira Albastra .

Nu cred ca nu ai vazut bine pentru ca nu se elibereaza numere cu O sau I in fata
Numar cu MAI poti sa iti pui dar B 111 MAI nu mai este disponibil.

La aceasta adresa poti sa vezi ce numere sunt disponibile: http://www.drpciv.ro/info-portal/mainPage.do
Trebuie sa iti faci cont la ei (adresa de mail + parola) si gata.
P.S. ca sa iti faci cont dai la Autentificare (sub Cauta) si acolo gasesti Creeaza cont, apoi (dupa ce ai activat contul) te duci la Servicii on-line --> Disponibilitate număr înmatriculare

22VIN 03-03-11 08:22

Re: Numere de inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by Gutuie (Post 4137083)
Si un numar tare vazut pe un Suv asta vara : X 567 OPT

Eu nu inteleg de ce inventezi chestii? Care-i sensu?:lol:

Gutuie 03-03-11 13:44

Re: Numere de inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 4137937)
Eu nu inteleg de ce inventezi chestii? Care-i sensu?:lol:

=)) Esti tare man ! Imi place de tine ... nu avea nici un rost sa dau reply dar uite ca o fac , se sublinieaza ca asta s-a intamplat asta vara ... masina am vazut-o in militari vis-a-vis de kiabi. L-am intrebat mai de vreme pe amic`ul de era cu mine si numarul era B 543 DOI , am tinut eu minte ceva dar nu prea bine !
Aaa si amphetamine , lasa-ne tati :( eu sunt satul de din trastia ca si tine . :*

ariel 03-03-11 13:53

Re: Numere de inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by Cristy65 (Post 4135984)
Scrie mai sus ca nu se poate I si O ca si prima litera la combinatia de litere.

este in bucuresti OVI.
Sper sa nu fie QVI si sa fie modificat.

22VIN 03-03-11 15:34

Re: Numere de inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by Gutuie (Post 4138911)
=)) Esti tare man ! Imi place de tine ... nu avea nici un rost sa dau reply dar uite ca o fac , se sublinieaza ca asta s-a intamplat asta vara ... masina am vazut-o in militari vis-a-vis de kiabi. L-am intrebat mai de vreme pe amic`ul de era cu mine si numarul era B 543 DOI , am tinut eu minte ceva dar nu prea bine !
Aaa si amphetamine , lasa-ne tati :( eu sunt satul de din trastia ca si tine . :*

Ma pustiulica, pune mana pe cartea aia de romana din care inca ar trebui sa inveti (din postul tau deduc ca nu se intampla asta) si lasa forumurile, ca nu faci decat sa incarci degeaba cu ineptii un server...
Daca vrei sa raspunzi postului asta, fa-o pe PM.
Quote:

Originally Posted by ariel (Post 4138933)
este in bucuresti OVI.
Sper sa nu fie QVI si sa fie modificat.

Q nu exista pe numerele de inmatriculare. OVI e imposibil.

RD-Woo 04-03-11 07:16

Re: Numere de inmatriculare
 
Revenind ontopic:
vazut octavia neagra cu B 666 BEK.. popă la volan :twisted:

cristiano304 07-03-11 10:07

Re: Numere de inmatriculare
 
vazut azi MM 08 ERE (MM 0 8ERE)
MM XX KOY :lol:

GAby645 07-03-11 17:53

Re: Numere de inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by ariel (Post 4138933)
este in bucuresti OVI.
Sper sa nu fie QVI si sa fie modificat.

mai mult ca sigur nu ai vazut bine cel mai plauzibil poate sa fie DVI

Manson 09-03-11 10:18

Re: Numere de inmatriculare
 
scz de intrebare dar dc nu merge cu O sau I sa ai la numar prima litera?
scz inca o data

Gorby 09-03-11 11:32

Re: Numere de inmatriculare
 
Se poate confunda cu 0 sau 1.

koenigsegg2peu 09-03-11 11:32

Re: Numere de inmatriculare
 
Quote:

Originally Posted by Manson (Post 4155078)
scz de intrebare dar dc nu merge cu O sau I sa ai la numar prima litera?
scz inca o data

Se confunda cu 1 sau 0

Manson 09-03-11 13:09

Re: Numere de inmatriculare
 
multumesc baieti


All times are GMT +2. The time now is 04:25.

- Copyright 2026 4Tuning