Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 191 ZUZ my zuz (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/185835-191-zuz-my-zuz.html)

bib_andrey 24-11-10 23:04

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Da..asa zice site`ul respectiv..nu are deloc..daca avea scria unde are..sau zicea ca are dar nu e in baza de date..
Deci probabil ca asta a fost motivul pt care nu a oprit..sau doar unul din motive

Alex30 26-11-10 23:20

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
13 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Old_boy (Post 3840694)
hai frate pain tre sa faci plangere si la descriere scriai "la floan se afla o persoana nici prea bataran nici prea taranr, nici cu barba nici fara barba, nici blond nici brunet, nici prea scund nici prea inalt, nici prea slab nici prea gras"

si le ziceai ia-o p'asta... ca asa e la noi mori cu dreptatea in mana

Stiu ca asa e la noi...deja m-am obisnuit cu ideea

Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3841189)
Autovehiculul avand numarul de inmatriculare B47ZOF nu este asigurat pentru data de 22/11/2010

Nu are asigurare..cel putin asa zice site`ul.

Am vazut andrei...mersi

Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 3841309)
Ce oameni frate sunt in romania asta:cry:..deci andrei ala umbla fara asigurare??:rolleyes2

Stai linistit ca nu este singurul care probabil umbla fara asigurare..

Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3841682)
Da..asa zice site`ul respectiv..nu are deloc..daca avea scria unde are..sau zicea ca are dar nu e in baza de date..
Deci probabil ca asta a fost motivul pt care nu a oprit..sau doar unul din motive

Probabil..nu se stie ce motive avea.




Sa lasam partea cu incidentul. Niste poze noi cu ZUZ...Avem si stickere "ZU is me" :lol:. Imi place ultima poza cum a iesit...e de la blit :-)

Sonny™ 26-11-10 23:30

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3847605)
Stiu ca asa e la noi...deja m-am obisnuit cu ideea



Am vazut andrei...mersi



Stai linistit ca nu este singurul care probabil umbla fara asigurare..



Probabil..nu se stie ce motive avea.




Sa lasam partea cu incidentul. Niste poze noi cu ZUZ...Avem si stickere "ZU is me" :lol:. Imi place ultima poza cum a iesit...e de la blit :-)



frumoasa zuzule...fa ceva cu stopurile alea, nu astepta pana la primavara...;)

bib_andrey 26-11-10 23:58

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Hai ZUZule cand afumam stopurile alea? :))

B-99-SAA 27-11-10 00:02

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3847707)
Hai ZUZule cand afumam stopurile alea? :))

Baaaa............ nu!!! Folie Zuz, folie.... si rosie sa fie...! Cum are KYS, e mortala, mai ales ca masina ta e alba :twisted:

Sonny™ 27-11-10 00:53

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3847716)
Baaaa............ nu!!! Folie Zuz, folie.... si rosie sa fie...! Cum are KYS, e mortala, mai ales ca masina ta e alba :twisted:

stii tu ceva...;)

Cosmin-SNR 27-11-10 08:09

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3847605)
Stiu ca asa e la noi...deja m-am obisnuit cu ideea



Am vazut andrei...mersi



Stai linistit ca nu este singurul care probabil umbla fara asigurare..



Probabil..nu se stie ce motive avea.




Sa lasam partea cu incidentul. Niste poze noi cu ZUZ...Avem si stickere "ZU is me" :lol:. Imi place ultima poza cum a iesit...e de la blit :-)


Ba al draq ba :lol::lol: si eu care credeam ca sunt singurul care am nevoie de bani :lol::lol::lol::lol: daca castigi 300 ron imi dai jumate ca o incurci, pun bobina aia pe tine:lol::lol::lol: =)))

P.S: Au iesit super pozele, zuzu ala mic e cam nervos de la o vreme :lol:8) Bafta, si infoliaza stopurile cu folie rosie cum au zis colegii ;) sa vezi ce cool da

Alex30 27-11-10 17:26

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
6 Attachment(s)
@Sonny™: Nu stiu daca o sa le fac...dar cand o sa le fac vor fi cu folie rosie :-)

@bib_andrey: Nu vreau negre...folie rosie

@B-99-SAA: Da man folie dar am nevoie de banuti deci nu stiu cand le fac.

@Cosmin-SNR: Ce sa castigi ma nebunule...Si bobina aia tine-o pentru tine. Sa te curenteze pe tine :)) BadBoy-ul era programat pentru in primavara dar m-am ambitionat si l-am facut :D. O sa urmeze si folie pe stopuri

Cateva poze...

bib_andrey 27-11-10 18:38

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
A iesit frumos ZUZu .. bafta

SV25MBN 29-11-10 18:57

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
De cand sunt pozele ?

ObeLix 29-11-10 18:58

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
zuzule ce cauta azi pe la viorel :) ....

Alex30 29-11-10 19:31

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3849617)
A iesit frumos ZUZu .. bafta

Mersi man...bft si tie

Quote:

Originally Posted by SV25MBN (Post 3855449)
De cand sunt pozele ?

De vineri seara

Quote:

Originally Posted by ObeLix (Post 3855455)
zuzule ce cauta azi pe la viorel :) ....

Shhhh ca strici surpriza...nu am fost la viorel eram in trecere pe acolo :-)

ObeLix 29-11-10 19:35

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
eram in masina cu baiatul cu fordul galben .... daia am zis ca poate aveai vreo treaba ....

SV25MBN 29-11-10 19:35

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Pe la ce ora ati fost pe acolo? Ca nu v-am prins.

Alex30 29-11-10 19:43

Re: B 191 ZUZ my zuz
 
Quote:

Originally Posted by ObeLix (Post 3855578)
eram in masina cu baiatul cu fordul galben .... daia am zis ca poate aveai vreo treaba ....

Pai atunci eram si eu in masina ca era o ploaie foarte frumoasa :lol:. Am dat si claxon si flash..nu stiu daca ai vazut/auzit

Quote:

Originally Posted by SV25MBN (Post 3855582)
Pe la ce ora ati fost pe acolo? Ca nu v-am prins.

Pai pe la 22:30 am ajuns si noi acolo am facut niste poze am stat la o vorba si dupaia am plecat ca nu prea a tinut vremea cu noi :sad:


All times are GMT +2. The time now is 14:08.

- Copyright 2026 4Tuning