![]() |
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Quote:
@wilgax...un e39 simplu?e cat se poate de complicata masina asta. |
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Quote:
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Quote:
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Quote:
Poate cand va fii turbo si masina de duminica pun teava din fata pana in spate si fac stil M5 iesirile !:shock: Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
da, dar un 2.0 in mintile lui si cu modificari care trage fix ca un 2.8. nu avea rost sa se complice cu swap cand de aceeasi bani a investit in asta si l-a facut un mic monstru :lol:
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Frumoasa masina , chiar as putea spune foarte frumoasa ... felicitari pentru munca pe care ai depus-o sa ajunga asa .
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Ți-am mai zis..... ai stricat bunătate de mașină :lol:!
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Frumoasa :D
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
================================================= Azi am mai incarcat masina cu 350 km ... maine montez volanul refacut si pun ceva poze . Am reusit sa mut toba din loc ..trebuie sa o asez si pe aia ! |
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
4 Attachment(s)
Volanul e sus , am schimbat si spira din spatele lui ..acum am si claxon :shock:
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
frumos frumos !!!!
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
ca nou a iesit :shock:......bafta in continuare,e mult mai schimbata de cand am vazut-o ultima data live :D
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
Quote:
Quote:
Acum trebuie sa'mi fac timp sa schimb o bucsa si piesa cu tepi de la clima , in rest cam gata anul asta . |
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
tare misto :twisted:
|
re: Violet "DOG" E39 528i ,M -Pack, Hamann HM2 19"wheels
4 Attachment(s)
Mai putin si trecem in 2012 .. planuri mari pentru anul ce vine !
Vopsita complet si cred ca vreau alte jante :shock: M-am plimbat zilele astea pentru prima data cu un 318is... foarte dezamagit sunt de cum trage !! Cand aveam eu 2.0 cred ca tragea mai tare E39 cu roti pe 19 !!! Am incercat sa-mi fac rost de numar patrat ( tip "moto")dar e mai complicat decat credeam . Acum am 2 variante , in ianuarie sper sa rezolv !! 2-3 poze dimineata pe racoare :D An Nou Fericit la toata lumea !! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:41. |
- Copyright 2026 4Tuning