![]() |
Re: Street Racing Squad
leo ....tu ca tu da eu din pacate chiar n-am putut face nimik la masina nici macar pragurile cu tot ca pana vineri e pus difuzorul spate pe masina si pe criza asta chiar nu mai imi vine sa pornesc masina :( da baremite sa o duc la expo:(
|
Re: Street Racing Squad
ai baieti ca aveti timp pana la REAL BERCENI :D
|
Re: Street Racing Squad
Quote:
cand ai bani ai timp de toate:P unde mai pui ca si ploaia asta strica tot inceputul si weekend-ul |
Re: Street Racing Squad
La mine nu este vorba de bani ca nu duc lipsa eu duc lipsa de timp, sunt 2 firme la care alerg plus familiala care nu mai ma-u vazut prea mult la fata decat eu pe ei cand sunt la culcare, pe mine ma preseaza timpul liber pentru a ma apuca bine de masina:sad:
|
Re: Street Racing Squad
Leo nu ai mai gasit si pentru mine niste grile dalea de logan:D ?
|
Re: Street Racing Squad
Sincer nici nu mam uitat ANDY
|
Re: Street Racing Squad
Daca si in vinerea asta se va intampla ca vinerea trecuta...TAZZule eu am iesit din club....stiu ca unii dintre voi vor zice ca pot pleca de acuma...eu ma gandesc ca de cat sa stau obosit si sa vorbim aceleasi chestii de luni intregi mai bine m-as duce pe la garaj pe la cineva nu dau nume....sa il ajut;)!!!
Bafta si pana maine Respect S.R.S.!! |
Re: Street Racing Squad
Apropo e pagina mea preferata:lol::lol::lol:!!!o sa va dati voi seama:lol:!!!
|
Re: Street Racing Squad
grine tu tiai cam luato in cap ai grija atata iti zic deci pa si bafta la garaj;)
LEO - sa stii sa la 4tuning-u asta au fost cel mult 50 de oameni ... deci mai bine ca ai stat si ai inceput lucru la ea cate putin....un 4tuning bun ar fii cel de la sfarsitu lunii unde sa speram ca va fii mai multa lume asa ca nu te grabii ca stiu cum e sa te grabesti si sa faci prost...:)..oricum bafta si cu familia cu munca si masina... A si tazule parca era o regula ca nu ai voie in 2 cluburi...ma rog iti dai tu seama;) Bafta SRS! |
Re: Street Racing Squad
Exact cum am zis se trezeste un "gica contra" repede!!!
TAZZ asta e..regulile sunt reguli...OFICIAL M-AM RETRAS!!! |
Re: Street Racing Squad
Si uite asa mai pleaca unu....eu v-am zis ca nu o sa iasa nimic din clubul asta,doar cate un membru ... macar sa-mi dai si mie un stcker 69HAI.ro :D ... bafta in continuare
|
Re: Street Racing Squad
Quote:
Quote:
Doar pt ca si-a dat petarda ala cu parerea nu inseamna ca tre' sa iesi din club:) |
Re: Street Racing Squad
uite asa se mai inchide un club din cauza unor mici neintelegeri..:|
|
Re: Street Racing Squad
salutare....imi spuneti si mie ce aveti de gand? sa stiu si yo......
|
Re: Street Racing Squad
mereu aflu ultimu.....deh...telefoanele asta:).Vroiam sa te intreb,grin,daca Hai drift team este club?asta ,si 2:care e faza de vinerea trecuta?:)
3-Intrunirea maine?idei cineva:D? |
| All times are GMT +2. The time now is 13:59. |
- Copyright 2026 4Tuning