Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Street Racing Squad (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/157694-street-racing-squad.html)

ionutz_njd 07-07-10 23:28

Re: Street Racing Squad
 
leo ....tu ca tu da eu din pacate chiar n-am putut face nimik la masina nici macar pragurile cu tot ca pana vineri e pus difuzorul spate pe masina si pe criza asta chiar nu mai imi vine sa pornesc masina :( da baremite sa o duc la expo:(

NXdev 08-07-10 10:50

Re: Street Racing Squad
 
ai baieti ca aveti timp pana la REAL BERCENI :D

ionutz_njd 08-07-10 12:26

Re: Street Racing Squad
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3501977)
ai baieti ca aveti timp pana la REAL BERCENI :D

timp e destul ......da bani?
cand ai bani ai timp de toate:P
unde mai pui ca si ploaia asta strica tot inceputul si weekend-ul

LEO.SR 08-07-10 17:29

Re: Street Racing Squad
 
La mine nu este vorba de bani ca nu duc lipsa eu duc lipsa de timp, sunt 2 firme la care alerg plus familiala care nu mai ma-u vazut prea mult la fata decat eu pe ei cand sunt la culcare, pe mine ma preseaza timpul liber pentru a ma apuca bine de masina:sad:

andyskn 08-07-10 18:02

Re: Street Racing Squad
 
Leo nu ai mai gasit si pentru mine niste grile dalea de logan:D ?

LEO.SR 08-07-10 18:13

Re: Street Racing Squad
 
Sincer nici nu mam uitat ANDY

green_e30 08-07-10 19:45

Re: Street Racing Squad
 
Daca si in vinerea asta se va intampla ca vinerea trecuta...TAZZule eu am iesit din club....stiu ca unii dintre voi vor zice ca pot pleca de acuma...eu ma gandesc ca de cat sa stau obosit si sa vorbim aceleasi chestii de luni intregi mai bine m-as duce pe la garaj pe la cineva nu dau nume....sa il ajut;)!!!
Bafta si pana maine Respect S.R.S.!!

green_e30 08-07-10 20:26

Re: Street Racing Squad
 
Apropo e pagina mea preferata:lol::lol::lol:!!!o sa va dati voi seama:lol:!!!

Blue.e46 08-07-10 21:28

Re: Street Racing Squad
 
grine tu tiai cam luato in cap ai grija atata iti zic deci pa si bafta la garaj;)
LEO - sa stii sa la 4tuning-u asta au fost cel mult 50 de oameni ... deci mai bine ca ai stat si ai inceput lucru la ea cate putin....un 4tuning bun ar fii cel de la sfarsitu lunii unde sa speram ca va fii mai multa lume asa ca nu te grabii ca stiu cum e sa te grabesti si sa faci prost...:)..oricum bafta si cu familia cu munca si masina...
A si tazule parca era o regula ca nu ai voie in 2 cluburi...ma rog iti dai tu seama;)
Bafta SRS!

green_e30 08-07-10 21:31

Re: Street Racing Squad
 
Exact cum am zis se trezeste un "gica contra" repede!!!
TAZZ asta e..regulile sunt reguli...OFICIAL M-AM RETRAS!!!

andyskn 08-07-10 21:54

Re: Street Racing Squad
 
Si uite asa mai pleaca unu....eu v-am zis ca nu o sa iasa nimic din clubul asta,doar cate un membru ... macar sa-mi dai si mie un stcker 69HAI.ro :D ... bafta in continuare

Danutz Bratosin 08-07-10 22:18

Re: Street Racing Squad
 
Quote:

Originally Posted by Blue.e46 (Post 3503523)
grine tu tiai cam luato in cap ai grija atata iti zic deci pa si bafta la garaj;)
LEO - sa stii sa la 4tuning-u asta au fost cel mult 50 de oameni ... deci mai bine ca ai stat si ai inceput lucru la ea cate putin....un 4tuning bun ar fii cel de la sfarsitu lunii unde sa speram ca va fii mai multa lume asa ca nu te grabii ca stiu cum e sa te grabesti si sa faci prost...:)..oricum bafta si cu familia cu munca si masina...
A si tazule parca era o regula ca nu ai voie in 2 cluburi...ma rog iti dai tu seama;)
Bafta SRS!

Quote:

Originally Posted by green_e30 (Post 3503535)
Exact cum am zis se trezeste un "gica contra" repede!!!
TAZZ asta e..regulile sunt reguli...OFICIAL M-AM RETRAS!!!

Oficial esti fraier:| ti-o zic eu sa nu ti-o zica altu:lol:
Doar pt ca si-a dat petarda ala cu parerea nu inseamna ca tre' sa iesi din club:)

NXdev 08-07-10 22:20

Re: Street Racing Squad
 
uite asa se mai inchide un club din cauza unor mici neintelegeri..:|

Diciu 08-07-10 22:50

Re: Street Racing Squad
 
salutare....imi spuneti si mie ce aveti de gand? sa stiu si yo......

TaZzY E30 08-07-10 23:28

Re: Street Racing Squad
 
mereu aflu ultimu.....deh...telefoanele asta:).Vroiam sa te intreb,grin,daca Hai drift team este club?asta ,si 2:care e faza de vinerea trecuta?:)
3-Intrunirea maine?idei cineva:D?


All times are GMT +2. The time now is 13:59.

- Copyright 2026 4Tuning