Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

baranyka 30-01-10 18:58

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
1 Attachment(s)
:)) ma sa vedeti minune opel ul merge cu 220 am si dovezi am facut o poza in graba:D huni ma tras cu Porsche :D nu e lipit kilometrajul cine desface bordul pentru asa ceva ata a mers ma masina :twisted:

YEED 30-01-10 19:10

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by baranyka (Post 3031984)
:)) ma sa vedeti minune opel ul merge cu 220 am si dovezi am facut o poza in graba:D huni ma tras cu Porsche :D

Dute ma ca ai lipit acu de la kilometraj cu scoci la 220 :)))

Hunor 30-01-10 19:39

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
tiam zis eu ca nu o sa te crada lumea trebuia sa faci filmulet
o sa vezi duminica cu cit o sa te trag cu sania dupa mine:P
fati asigurare de viata si iati niste aparatoare :D
sper sa ajung de la cluj inapoi pana la 6 sa pot veni si eu la intilnire :D

YEED 30-01-10 20:07

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Hunor (Post 3032128)
tiam zis eu ca nu o sa te crada lumea trebuia sa faci filmulet
o sa vezi duminica cu cit o sa te trag cu sania dupa mine:P
fati asigurare de viata si iati niste aparatoare :D
sper sa ajung de la cluj inapoi pana la 6 sa pot veni si eu la intilnire :D

daca mergi cu porschele sigur o sa ajungi :twisted:

Hunor 30-01-10 20:44

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
vad ca ti dublata si valoarea masini colegule (ai rezervorul plin)

vali-tgm 31-01-10 09:10

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
:)) 220 cu temperatura la apa la minim ;) toti te credem

bandeanradu 31-01-10 09:21

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
makar contactu era pus ?=)))

cosibmx 31-01-10 09:57

Quote:

Originally Posted by vali-tgm (Post 3033370)
:)) 220 cu temperatura la apa la minim ;) toti te credem

pai da ma vali...tre sa il credem k na...cum is si unii cu sute si mii de watti...cand cresc mare imi pun si eu DomotecDibeisi(cine stie cunoaste)...numa k nah...acum nu am bani de asa ceva...prefer ceva mai kitch cu mai putini watti :twisted:...sa sune putin acolo ceva muzica :D

P.S. sper k veniti cat mai multi la Bucuresti...abia astept sa vina martie :twisted:

Quote:

Originally Posted by bandeanradu (Post 3033388)
makar contactu era pus ?=)))

contactu cred k era pus k la benzina i ridicat acu...si eu am un kadett cu motor mai tare k ala si nu am avut curaj sa merg mai mult de 165-170 la ora cu el...si aia in mai demult knd inca se tinea bine caroseria k de motor nu am stres k mere f f bine(si are si turometru al meu la bord :)))) =)) sa stiu sa nu ii dau pina zboara pistoanele din motor :)))) )

Petyy007 31-01-10 11:58

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
vretzi sa va zik secretu lu Baranyka?:P....o iesit planetara pe o parte si o acelearat pe loc:))

Flavius17 31-01-10 15:36

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Baieti dupa cum se vede ploua...intalnirea se mai tine??? tot la interex???

HR-27-COS 31-01-10 15:49

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
si yo tot asta am vrut sa intreb Flavius17.. :D

Flavius17 31-01-10 15:51

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
io unu vreau sa merg...dar nu vreau sa fiu singur acolo :)

YEED 31-01-10 15:55

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ma catziva o sa fie :)

mester_bela 31-01-10 16:31

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Daca pot sa pornesc "Sageata alba" :arrow: vin si eu! :!:

Flavius17 31-01-10 16:33

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
chinuiete daca nu vrea din prima si haide...


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning