![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
1 Attachment(s)
:)) ma sa vedeti minune opel ul merge cu 220 am si dovezi am facut o poza in graba:D huni ma tras cu Porsche :D nu e lipit kilometrajul cine desface bordul pentru asa ceva ata a mers ma masina :twisted:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
tiam zis eu ca nu o sa te crada lumea trebuia sa faci filmulet
o sa vezi duminica cu cit o sa te trag cu sania dupa mine:P fati asigurare de viata si iati niste aparatoare :D sper sa ajung de la cluj inapoi pana la 6 sa pot veni si eu la intilnire :D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
vad ca ti dublata si valoarea masini colegule (ai rezervorul plin)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
:)) 220 cu temperatura la apa la minim ;) toti te credem
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
makar contactu era pus ?=)))
|
Quote:
P.S. sper k veniti cat mai multi la Bucuresti...abia astept sa vina martie :twisted: Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
vretzi sa va zik secretu lu Baranyka?:P....o iesit planetara pe o parte si o acelearat pe loc:))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Baieti dupa cum se vede ploua...intalnirea se mai tine??? tot la interex???
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
si yo tot asta am vrut sa intreb Flavius17.. :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
io unu vreau sa merg...dar nu vreau sa fiu singur acolo :)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ma catziva o sa fie :)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Daca pot sa pornesc "Sageata alba" :arrow: vin si eu! :!:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
chinuiete daca nu vrea din prima si haide...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:05. |
- Copyright 2026 4Tuning