![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21.30 : me happy ! mă gāndesc ce cadouri să cumpăr :baby:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am ajuns home...finally:(mananc ceva ..rasfoiesc forumu si ma bag la somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
06.36 : Am terminat treaba ...şi mă bag şi eu 2-3 ore la nani :bored: după care iar muncă ...... :chuckel:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
8:20 am ajuns acasa ..dorm pana la 10 dupa care ma astepta doua distributii :-P
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:47 Scriu la M6 :rolleyes2si mai arunc un ochi p 4Tuning
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Scriu tema la engleza:-s
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
uit la Death At Funeral
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un ceai..8)fff frig e afara
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
08.39: pap micul dejun şi o "tai" la treabă :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau pe forum, si ma gandesc sa ies afara cu cativa prieteni peste o ora, mai bine frig si distractie decat caldura si plictiseala :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
4:05PM
Ma gandesc ca mai e ceva pana plec de la servici. |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11.40 PM - ma gandesc cum de nu a disparut inca thread-ul asta
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Maine trebuie sa plec la munca si eu stau pe forum...:???:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un cafei..si ma apuc de curatenie:cry:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
10.00 : Mă bag la nani :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:29. |
- Copyright 2026 4Tuning