Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 13-12-10 20:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.30 : me happy ! mă gāndesc ce cadouri să cumpăr :baby:

Babutz 14-12-10 05:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns home...finally:(mananc ceva ..rasfoiesc forumu si ma bag la somn

DTH 14-12-10 05:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
06.36 : Am terminat treaba ...şi mă bag şi eu 2-3 ore la nani :bored: după care iar muncă ...... :chuckel:

cmdbass 14-12-10 07:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8:20 am ajuns acasa ..dorm pana la 10 dupa care ma astepta doua distributii :-P

valitataye 14-12-10 18:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:47 Scriu la M6 :rolleyes2si mai arunc un ochi p 4Tuning

rs-dey 14-12-10 19:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Scriu tema la engleza:-s

midnight_rider 14-12-10 19:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
uit la Death At Funeral

Babutz 16-12-10 05:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un ceai..8)fff frig e afara

DTH 16-12-10 07:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
08.39: pap micul dejun şi o "tai" la treabă :lol:

Racer21 16-12-10 14:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau pe forum, si ma gandesc sa ies afara cu cativa prieteni peste o ora, mai bine frig si distractie decat caldura si plictiseala :lol:

cangri 16-12-10 15:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4:05PM
Ma gandesc ca mai e ceva pana plec de la servici.

Ovi407 18-12-10 22:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11.40 PM - ma gandesc cum de nu a disparut inca thread-ul asta

D-FENS 18-12-10 22:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Maine trebuie sa plec la munca si eu stau pe forum...:???:

Babutz 19-12-10 08:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei..si ma apuc de curatenie:cry:

DTH 19-12-10 09:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10.00 : Mă bag la nani :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:29.

- Copyright 2026 4Tuning