Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - brown is the new black (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/152912-e36-brown-is-the-new-black.html)

Marian_nebunu 06-09-11 21:40

re: bmw e36 brown is the new black
 
Cu o deosebita placere fratele meu :D sa te bucuri de sunet in cel mai frumos mod posibil !!!

acel mod va fi cand ii vei pune diferential autoblocabil !!!

:lol: :lol: !!!

P@tic_sefu 06-09-11 21:45

re: bmw e36 brown is the new black
 
scz pt off topic si pe mn tot fratele Marean ma sfatuit pt toba !!! pun si un filmulet https://www.youtube.com/watch?v=mntVYso0Z-E

Marian_nebunu 06-09-11 21:49

re: bmw e36 brown is the new black
 
Totul a inceput de aici :D :D :D :D :D !!!

https://www.youtube.com/watch?v=qqnNYUPZkB8

motzu 06-09-11 21:50

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by P@tic_sefu (Post 4569482)
scz pt off topic si pe mn tot fratele Marean ma sfatuit pt toba !!! pun si un filmulet https://www.youtube.com/watch?v=mntVYso0Z-E

se pricepe marean cand vine vb de evacuare pt IS:D

Nosfer 07-09-11 16:22

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4569467)

nebuneee ti-ai tras gagica cu garaj?? ca parca n-aveai :))) se aude foarte misto toba si mai si arata bine.

motzu 07-09-11 17:43

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4571042)
nebuneee ti-ai tras gagica cu garaj?? ca parca n-aveai :))) se aude foarte misto toba si mai si arata bine.

:)))))))) l-am facut peste noapte8)

Ms-02-TPI 15-09-11 22:55

re: bmw e36 brown is the new black
 
Frate sincer imi e mila de masinuta ta. E dezastru prin turda, am crezut ca imi smulg parul din cap. cum circulati prin oras cu garda la sol asa mica si bunatate de jante pe masina ??

motzu 16-09-11 08:49

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 4588109)
Frate sincer imi e mila de masinuta ta. E dezastru prin turda, am crezut ca imi smulg parul din cap. cum circulati prin oras cu garda la sol asa mica si bunatate de jante pe masina ??

cu greu........:cry:

Ms-02-TPI 16-09-11 09:15

re: bmw e36 brown is the new black
 
urata situatie in orice caz. da ce sa zic bafta la ocolit gropi si grija de masina ca e foarte frumoasa ! ;) tineo tot asa

Ursan2.5 16-09-11 23:41

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 4588109)
Frate sincer imi e mila de masinuta ta. E dezastru prin turda, am crezut ca imi smulg parul din cap. cum circulati prin oras cu garda la sol asa mica si bunatate de jante pe masina ??

pfuuuu, nu mai pomenii...Eu mi l-am smuls deja, sunt aproape chel=))=))

motzu 17-09-11 12:05

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 4588463)
urata situatie in orice caz. da ce sa zic bafta la ocolit gropi si grija de masina ca e foarte frumoasa ! ;) tineo tot asa

ms mult....sper sa scapam odata de gropile astea!!!!
Quote:

Originally Posted by Ursan2.5 (Post 4589862)
pfuuuu, nu mai pomenii...Eu mi l-am smuls deja, sunt aproape chel=))=))

si campia e la fel?:sad:

Ursan2.5 17-09-11 12:33

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4590429)
ms mult....sper sa scapam odata de gropile astea!!!!


si campia e la fel?:sad:

aici a mai astupat din ele dar sapa in continuare, oricum se simte deja pe masina. toate scartaie si etc...
iar prin turda de cate ori trec....pfuuu nu mai zic nimic:))

RIcKO 23-10-11 21:55

re: bmw e36 brown is the new black
 
Motz , mai arunca o poza ceva ca s-a ingropat topicul fratzica ,,,,,ce mai lucrii la masina ?

liviu tex 23-10-11 21:57

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4664817)
Motz , mai arunca o poza ceva ca s-a ingropat topicul fratzica ,,,,,ce mai lucrii la masina ?

STA PE ''FEISBUC'' MAI MULT!:lol::lol:

RIcKO 23-10-11 22:03

re: bmw e36 brown is the new black
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4664823)
STA PE ''FEISBUC'' MAI MULT!:lol::lol:

A mutat topicul acolo , aici numai handralaii vad masina , acolo e plin de pi2de :)))


All times are GMT +2. The time now is 05:14.

- Copyright 2026 4Tuning