Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Opel Speedster vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/14863-opel-speedster-vs.html)

isacfani 24-10-08 12:29

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1822468)
Masina a plecat spre Bucuresti. Urmeaza rodajul o mica perioada. Cu totii speram sa nu existe probleme si totul sa mearga perfect.

Drum bun, Pepy, si sa ai grija de masina pentru ca e o bijuterie !

din cate se vede in fotografii, masina s-a integrat bine in peisajul reprezentantei Peugeot-apropo de culoare ! felicitari Dragos pentru munca depusa !

aleks 24-10-08 22:15

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1822468)
Masina a plecat spre Bucuresti. Urmeaza rodajul o mica perioada. Cu totii speram sa nu existe probleme si totul sa mearga perfect.

Drum bun, Pepy, si sa ai grija de masina pentru ca e o bijuterie !

am vazut-o trecand prin bacau, si ma minunam de ea la un semafor :)

pepy 29-10-08 13:13

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
am terminat rodajul, ne mai jucam un pic la setari..... si ne dorim vreme buna.
restul ramane de vazut!

Lucian 29-10-08 14:15

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
si de vazut ... linia dubla continua ! :))

saxo 02-11-08 12:52

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
1 Attachment(s)
O fi off-topic, n-o fi off-topic....:lol:

mpa 02-11-08 23:00

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
1 Attachment(s)
O fi. No fi.
http://i34.tinypic.com/2073ifo.gif

CZR 03-11-08 10:37

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
bai mpa tu esti mare retard
dar mare rau

bogdan 03-11-08 11:26

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
stai ma ca poate e pepy cand era mic :))

Horhe_STI 03-11-08 11:29

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 1840724)
bai mpa tu esti mare retard
dar mare rau

Poate ... o fi fiul lui pepy :)
8)8)

Daca ne uitam un pic la kart...e albastru, ca si Speedster-ul deci nu e chiar offtopic :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2:idea:

Lucian 03-11-08 12:27

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
Eu cred ca Cezar s-a atacat la alt subiect ! :))))))
S-a atacat aiurea zic eu ..... :))))))

U_TUNING 03-11-08 12:48

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
cea mai tare poza:))))))))))00 am ras pe burta!!!!!!!!!!:))))))))))))))))

CZR 03-11-08 15:03

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1840924)
Eu cred ca Cezar s-a atacat la alt subiect ! :))))))
S-a atacat aiurea zic eu ..... :))))))

da ma,asa e,m-am atacat k unii isi fac icoane dintr-o cursa facuta doar sa nu fiu numit iar las, cu o masina defecta rau
sunt multi pe forumul asta carora le place doar sa comenteze...ala a facut,a dres,dar ei...daca i-ai pune sa dubleze cel putin puterea unei masini turbo din fabrica s-ar sinucide
asta nu e forum pt pasionati, ci pt afaceri, pt sifoane, pt frustrati

on topic: felicitari pepy pt masina si sincer iti doresc sa nu ai problemele pe care le-am avut eu

B39738 03-11-08 16:13

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
Cezar, nu are sens sa te superi, nu cred ca isi face nimeni icoana din poza aia, care oricum e un banner de prezentare. Nu mai pune la suflet toate si, asa cum ti-am zis si in particular, lasati la o parte mizeria de pe forum si veniti la Braila, in spiritul sportivitatii. Si daca va dati, va lamuriti si totul face parte dintr-o competitie sportiva. Si daca nu va dati, bem un suc si mai schimbam o vorba. Si daca nu vreti sa beti nici suc, va calc cu Kadettul. Eu va astept. Fiti mai veseli si mai optimisti. Mult succes in orice vreti sa faceti.

pepy 04-11-08 01:38

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
am spart gheatza ;)

U_TUNING 04-11-08 08:29

Re: Opel Speedster vs. ...???
 
Bv Dragos, bine spus!!!!

Ce gheata ai spart bai ariciule???


All times are GMT +2. The time now is 14:17.

- Copyright 2026 4Tuning