![]() |
Re: Opel Speedster vs. ...???
Quote:
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
Quote:
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
am terminat rodajul, ne mai jucam un pic la setari..... si ne dorim vreme buna.
restul ramane de vazut! |
Re: Opel Speedster vs. ...???
si de vazut ... linia dubla continua ! :))
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
1 Attachment(s)
O fi off-topic, n-o fi off-topic....:lol:
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
1 Attachment(s)
O fi. No fi.
http://i34.tinypic.com/2073ifo.gif |
Re: Opel Speedster vs. ...???
bai mpa tu esti mare retard
dar mare rau |
Re: Opel Speedster vs. ...???
stai ma ca poate e pepy cand era mic :))
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
Quote:
8)8) Daca ne uitam un pic la kart...e albastru, ca si Speedster-ul deci nu e chiar offtopic :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2:idea: |
Re: Opel Speedster vs. ...???
Eu cred ca Cezar s-a atacat la alt subiect ! :))))))
S-a atacat aiurea zic eu ..... :)))))) |
Re: Opel Speedster vs. ...???
cea mai tare poza:))))))))))00 am ras pe burta!!!!!!!!!!:))))))))))))))))
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
Quote:
sunt multi pe forumul asta carora le place doar sa comenteze...ala a facut,a dres,dar ei...daca i-ai pune sa dubleze cel putin puterea unei masini turbo din fabrica s-ar sinucide asta nu e forum pt pasionati, ci pt afaceri, pt sifoane, pt frustrati on topic: felicitari pepy pt masina si sincer iti doresc sa nu ai problemele pe care le-am avut eu |
Re: Opel Speedster vs. ...???
Cezar, nu are sens sa te superi, nu cred ca isi face nimeni icoana din poza aia, care oricum e un banner de prezentare. Nu mai pune la suflet toate si, asa cum ti-am zis si in particular, lasati la o parte mizeria de pe forum si veniti la Braila, in spiritul sportivitatii. Si daca va dati, va lamuriti si totul face parte dintr-o competitie sportiva. Si daca nu va dati, bem un suc si mai schimbam o vorba. Si daca nu vreti sa beti nici suc, va calc cu Kadettul. Eu va astept. Fiti mai veseli si mai optimisti. Mult succes in orice vreti sa faceti.
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
am spart gheatza ;)
|
Re: Opel Speedster vs. ...???
Bv Dragos, bine spus!!!!
Ce gheata ai spart bai ariciule??? |
| All times are GMT +2. The time now is 14:17. |
- Copyright 2026 4Tuning