![]() |
Re: New Racing Team: Shadows
1 Attachment(s)
am pierdut toata agenda va rog sa ma atinge ti si pe mine cu cate in PM
|
Re: New Racing Team: Shadows
foarte frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatos, fara incidente rutiere, si fara Garcea... o sa dea minunat stikeru` cu ShadowS pe parbriz :rockon: Felicitari pentru intrarea in club! :bunch: Sper sa ne intalnim vreodata sa vad si in realitate masina :-) Felicitari tie si clubului ShadowS. La mai multi membri si la foarte multe cupe/curse castigate si multe altele.. :peace:
|
Re: New Racing Team: Shadows
multumim Bodo ! succes si tie in continuare !
|
Re: New Racing Team: Shadows
6 Attachment(s)
uite ca a venit vremea sa o scot de la naftalina....merge careva la un offroad zilele astea ?
Pajero 1995 2.5 TD 105 cai ,4x4 scuzati claritatea pozelor...o sa fac unele mai shmechere. Un parasolar se poate ? |
Re: New Racing Team: Shadows
Quote:
|
Re: New Racing Team: Shadows
Vin si eu cu un audi 80 B4 quattro 1.8 i 90 CP.... tot cu XXX la numar...e bine?
|
Re: New Racing Team: Shadows
hai facem o brigada pt un weekend ?
|
Re: New Racing Team: Shadows
facem facem...
|
Re: New Racing Team: Shadows
poi nu va mai duceti ma la romexpo ...?:D
|
Re: New Racing Team: Shadows
pai daca ai citit bine, scrie pt un weekend si nu pt weekendu asta... :lol::lol::lol:
|
Re: New Racing Team: Shadows
CATE MASINI O SA FIE PREZENTE LA 4TUNING DAYS? sau sunteti pe drum si am intrebat tz
|
Re: New Racing Team: Shadows
10 Attachment(s)
toate 13
Astazi am fost sa vad ce se intampla la garaj...si uitati ce am gasit.....:D |
Re: New Racing Team: Shadows
10 Attachment(s)
.......................
|
Re: New Racing Team: Shadows
10 Attachment(s)
...........................
|
Re: New Racing Team: Shadows
baga dragose....hai cu masina pe starazi..
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:56. |
- Copyright 2026 4Tuning