Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   New Racing Team: Shadows (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/147965-new-racing-team-shadows.html)

lorenzobtb 09-03-10 16:33

Re: New Racing Team: Shadows
 
1 Attachment(s)
am pierdut toata agenda va rog sa ma atinge ti si pe mine cu cate in PM

VL-31-BOG 09-03-10 20:45

Re: New Racing Team: Shadows
 
foarte frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatos, fara incidente rutiere, si fara Garcea... o sa dea minunat stikeru` cu ShadowS pe parbriz :rockon: Felicitari pentru intrarea in club! :bunch: Sper sa ne intalnim vreodata sa vad si in realitate masina :-) Felicitari tie si clubului ShadowS. La mai multi membri si la foarte multe cupe/curse castigate si multe altele.. :peace:

trafy-vr6 09-03-10 20:46

Re: New Racing Team: Shadows
 
multumim Bodo ! succes si tie in continuare !

trafy-vr6 10-03-10 21:57

Re: New Racing Team: Shadows
 
6 Attachment(s)
uite ca a venit vremea sa o scot de la naftalina....merge careva la un offroad zilele astea ?
Pajero 1995 2.5 TD 105 cai ,4x4

scuzati claritatea pozelor...o sa fac unele mai shmechere. Un parasolar se poate ?

BogdaNel_kisss 11-03-10 00:13

Re: New Racing Team: Shadows
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 3169720)
uite ca a venit vremea sa o scot de la naftalina....merge careva la un offroad zilele astea ?
Pajero 1995 2.5 TD 105 cai ,4x4

scuzati claritatea pozelor...o sa fac unele mai shmechere. Un parasolar se poate ?

mergem mergem ......scot si eu aro 543....

lupalb 11-03-10 06:09

Re: New Racing Team: Shadows
 
Vin si eu cu un audi 80 B4 quattro 1.8 i 90 CP.... tot cu XXX la numar...e bine?

trafy-vr6 11-03-10 07:40

Re: New Racing Team: Shadows
 
hai facem o brigada pt un weekend ?

BogdaNel_kisss 11-03-10 10:47

Re: New Racing Team: Shadows
 
facem facem...

Andrey_VMD 11-03-10 11:46

Re: New Racing Team: Shadows
 
poi nu va mai duceti ma la romexpo ...?:D

lupalb 11-03-10 12:02

Re: New Racing Team: Shadows
 
pai daca ai citit bine, scrie pt un weekend si nu pt weekendu asta... :lol::lol::lol:

radu_nb1 11-03-10 15:50

Re: New Racing Team: Shadows
 
CATE MASINI O SA FIE PREZENTE LA 4TUNING DAYS? sau sunteti pe drum si am intrebat tz

trafy-vr6 11-03-10 16:04

Re: New Racing Team: Shadows
 
10 Attachment(s)
toate 13




Astazi am fost sa vad ce se intampla la garaj...si uitati ce am gasit.....:D

trafy-vr6 11-03-10 16:18

Re: New Racing Team: Shadows
 
10 Attachment(s)
.......................

trafy-vr6 11-03-10 16:19

Re: New Racing Team: Shadows
 
10 Attachment(s)
...........................

Provenzano 11-03-10 19:21

Re: New Racing Team: Shadows
 
baga dragose....hai cu masina pe starazi..


All times are GMT +2. The time now is 08:56.

- Copyright 2026 4Tuning