![]() |
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
O chiulasa de 2.0 8v crossflow ai? Pret?
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
tulumba servo axr ?
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
salut, ma intereseaza si pe mine daca ai scaune + bancheta pentru un golf 4 in 4/5 usi. de preferat recaro/ piele, dar ma interezeaza si stok cu incalzire, negre cu mijloc rosu, etc
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
in cateva zile primesc recaro piele neagra cu incalzire
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
1 Attachment(s)
Salut. Un maner portiera, partea stg (sofer) cu tot cu mecanismul de 4geamuri electrice ...un pret ? mersi
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
la ce pret?
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
maner nu stiu daca am , scaune + bancheta500e
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
ok..Dai un anunt cand o sa ai ca nu e nimic urgent;) eu il am pe al meu dar nu il pot folosi ca e rupt..
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
ok,s-a notat
|
Carcasa Termostat Vw Bora 1.6 Fsi
Salut. Carcasa termostat...ma refer la corpul ala mare cu multe rmnificatii pentru vw bora 1.6 fsi aveti cumva?
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
side markere ai? fata/spate?
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
nu stiu ce sunt side markere
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
Oglinda completa usa dreapta este? si daca da, la ce pret?
|
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
oglinda dr manuala 100. ron
oglinga dr electrica incalzita 150 ron |
Re: [VĀND] piese din dezmembrari vw golf4
1 Attachment(s)
piese noi :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:58. |
- Copyright 2026 4Tuning