Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

Byrons13 19-01-07 07:09

Re: discutii Satu Mare
 
Salut holdo. Uite eu sunt. Nu intru ca nu am nimic de comentat.

holdo 19-01-07 08:15

Re: discutii Satu Mare
 
aaaaa salut byrons! ce mai faci?

cipri sor......interesant cele gasite de tine.

raul_rebelul2005 19-01-07 12:10

Re: discutii Satu Mare
 
salutare...aici is si eu,eu nu prea am avut timp sa intru ca am umblat dupa piese la masina,imi pun pe si pe spate discuri si am gasit la un bontou la pret acceptabil.....

danny19_sm 24-01-07 13:02

Re: discutii Satu Mare
 
Salutare lume.........Sunt si eu un baietel din SM. Am 20 de anisori si sunt fratele lui 2fast4u :) Am zis sa imi fac si eu user sa mai vb si eu cu niste pasionati de masini modificate si nu numai modificate:)........Sal Juwana ca tu ma sti deja :)

juana_man 24-01-07 13:46

Re: discutii Satu Mare
 
hola lil bro,cum mai esti?dami id de mes in pm sa mai vb

holdo 24-01-07 19:10

Re: discutii Satu Mare
 
salutare danny 19...bine ai venit printre noi :)

danny19_sm 24-01-07 21:25

Re: discutii Satu Mare
 
Juwana.....id de mess al meu : [email protected] is bine, cu examenele.....tu ce mai faci?

holdo 26-01-07 13:37

Re: discutii Satu Mare
 
1 Attachment(s)
noh baieti uitati :( asa mi-o aratat din pacate roata :( am aruncat-o la cuca.

raul_rebelul2005 26-01-07 15:01

Re: discutii Satu Mare
 
aiaiaiai.......o fost cam mare groapa aia holdo,bine ca nu ai sarit din masina afara:).....nasol

holdo 26-01-07 15:54

Re: discutii Satu Mare
 
+ imi curge si radiatoru :( si alternatoru face urat.
bagamas :(

holdo 26-01-07 15:56

Re: discutii Satu Mare
 
ala din ardud zici ca are 2 genti cu cauciuc cu tot, daca nu gasesc in oras merg sa le vad cum arata, numa nush cum. MS! raul

Cheetos 26-01-07 17:01

Re: discutii Satu Mare
 
Mah holdo nush ce sa'ti spun dar tu intotdeauna o'patesti,rau is bordurile de'acolo.:(

A2racer(Ovi) 26-01-07 17:45

Re: discutii Satu Mare
 
Salutare Satu Mare,uite am si eu de ceva vreme id pe site 4tuning dar abia acuma am dat de canalul SM(a fost invitat, thank's Spark);) Ma bucur ca este o comunitate si in SM. Pe mine poate ma stiti, am un oltcit tunat albastru electric, cred ca e singurul tunat la exterior din oras(cel putin eu nu am vazut altul). Ce se mai intampla p-aci, va mai intalniti, mai da-ti ceva liniutze, poate ma bag si eu la una alta ;) numa'bine
Drive safelly

A2racer(Ovi) 26-01-07 21:44

Re: discutii Satu Mare
 
https://img291.imageshack.us/img291/9...9imgwt2.th.jpg

Uite ca vin si cu o poza, poate m-ati mai vazut prin oras.

szambi77 27-01-07 14:26

Re: discutii Satu Mare
 
Si iata ca a venit si zapada !!! mare bucurie mare ..... pt. unii .... ca eu nu pot circula cu Polo-ul de 2 bani :cry: . Am avut o tentativa de a iesi cu el pe strada, o frana de mana.... etc. .... dar vreau sa zic ca intre mine si masina (cauciucuri) a existat o lipsa de comuniucare enoooormaaaaa :lol: - 215 / 40 / 16 de vara:lol: si partea proasta este ca pe jentile mele nu incap cauciucuri de iarna din cauza garzii joase la sol. Eeee... asta e ...... sper ca macar voi sa va distrati si in locul meu ca eu am luat cu imprumutul ............. un Matiz:lol:;)


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning