Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova (https://forum.4tuning.ro/38-craiova.html)
-   -   Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 17:00 @ aeroport (https://forum.4tuning.ro/38-craiova/128931-intalnirile-comunitatii-4tuningro-craiova-duminica-ora-17-00-aeroport.html)

RideTheRiddle 30-08-09 15:21

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by Torque_Cosmin (Post 2597070)
Astazi semnez prezenta la intalnire 4tuning :D





nu numai tu si eu... creka le`am lasat o impresie proasta :( oare?

Posibil cine stie :-??

t1grul 30-08-09 15:50

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
prezent si de data asta...:ciggy:

Greedy91 30-08-09 22:28

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
sa le multumim prea frumosilor , prea maretilor , prea sclipitorilor : andu si cata ca am camera plina de poze la copaci si in special prea magnificului cata ca nu a poza lumea cand s-a dat cat timp a fost camera la el . bv fetele sunteti tari .

o sa urc si pozele dupa ce termin de finisat la ele .

l.e.: am facut foto la toate masinile . sper ca de data asta sa nu mai strige lumea : baaaa pe a mea nu ai pozat-o :evil: .

DiaWoLo 30-08-09 23:16

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by Greedy91 (Post 2598033)
sa le multumim prea frumosilor , prea maretilor , prea sclipitorilor : andu si cata ca am camera plina de poze la copaci si in special prea magnificului cata ca nu a poza lumea cand s-a dat cat timp a fost camera la el . bv fetele sunteti tari .

o sa urc si pozele dupa ce termin de finisat la ele .

l.e.: am facut foto la toate masinile . sper ca de data asta sa nu mai strige lumea : baaaa pe a mea nu ai pozat-o :evil: .

iubitori de natura,artisti :))

Gabi 30-08-09 23:18

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by Greedy91 (Post 2598033)
[...]

l.e.: am facut foto la toate masinile . sper ca de data asta sa nu mai strige lumea : baaaa pe a mea nu ai pozat-o :evil: .

Inclusiv la a mea ? :mrgreen:

PS: nu-i mai da aparul lui Cătă, că oricum ăla e un incompetent şi habar n-are să facă poze ! :lol:

Greedy91 30-08-09 23:23

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2598147)
Inclusiv la a mea ? :mrgreen:

PS: nu-i mai da aparul lui Cătă, că oricum ăla e un incompetent şi habar n-are să facă poze ! :lol:

inclusiv . pe tine te si filmai cand te dadeai . cu ocazia asta felicitari , ca restu stateau pe margina si tocau frunze . acum bag la hostat pozele , am sa postez aici albumu . sper sa pot descarca si filmu de pe camera video sa vedem ce draq mai e si pe acolo :))

legat de cata ... stiu ca e , dar sti u cum e cu handicapatii , daca natura a fost rea cu ei , sa le mai stergem si noi din durere

eeeee sa ma :censored: in el de net :evil:

Greedy91 31-08-09 00:50

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
incep a 4 a oara uploadul pozelor pe photobucket.com . daca imi mai cade inca odata netu , ma :censored: pe el si ii dau foc :evil:

sezione91_blue 31-08-09 00:53

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
calm Greedy ca o sa iti mearga !

Greedy91 31-08-09 01:14

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
a 5 a oara , asa ceva nu e posibil . jur X( . poate a 6 a oara e cu noroc . afk , nu ma mai ating de el ca poate cine stie ce draq tot ii fac

Gabi 31-08-09 01:20

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Cred că era mai simplu să mi le fi dat mie, şi le uploadam eu ! :lol:

RideTheRiddle 31-08-09 01:21

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Si a fost cu noroc 6? :D

dRR-XWX 31-08-09 01:28

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
nu ma asteptarati si pe mine sa ma dau si eu........

RideTheRiddle 31-08-09 01:30

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
Quote:

Originally Posted by dRR-XWX (Post 2598364)
nu ma asteptarati si pe mine sa ma dau si eu........

te vazui cand plecam. erai chior de un far :D oricum te dadusi cu passatul ala nu iti ajunge? :D

dRR-XWX 31-08-09 01:31

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
nu eram obijnuit cu masina.... si prima oara cand merg pe diesel... si sper ultima data:)))
eram chior de un far....... prezoanele erau desfacute......... cand dadea un pic vantu se misca masina de ziceai ca se rastoarna
:)))))

sezione91_blue 31-08-09 01:32

Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
 
esti de-al meu. facem o organizatie anti-diesel ! :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning