![]() |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
prezent si de data asta...:ciggy:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
sa le multumim prea frumosilor , prea maretilor , prea sclipitorilor : andu si cata ca am camera plina de poze la copaci si in special prea magnificului cata ca nu a poza lumea cand s-a dat cat timp a fost camera la el . bv fetele sunteti tari .
o sa urc si pozele dupa ce termin de finisat la ele . l.e.: am facut foto la toate masinile . sper ca de data asta sa nu mai strige lumea : baaaa pe a mea nu ai pozat-o :evil: . |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
PS: nu-i mai da aparul lui Cătă, că oricum ăla e un incompetent şi habar n-are să facă poze ! :lol: |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
legat de cata ... stiu ca e , dar sti u cum e cu handicapatii , daca natura a fost rea cu ei , sa le mai stergem si noi din durere eeeee sa ma :censored: in el de net :evil: |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
incep a 4 a oara uploadul pozelor pe photobucket.com . daca imi mai cade inca odata netu , ma :censored: pe el si ii dau foc :evil:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
calm Greedy ca o sa iti mearga !
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
a 5 a oara , asa ceva nu e posibil . jur X( . poate a 6 a oara e cu noroc . afk , nu ma mai ating de el ca poate cine stie ce draq tot ii fac
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Cred că era mai simplu să mi le fi dat mie, şi le uploadam eu ! :lol:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Si a fost cu noroc 6? :D
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
nu ma asteptarati si pe mine sa ma dau si eu........
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
Quote:
|
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
nu eram obijnuit cu masina.... si prima oara cand merg pe diesel... si sper ultima data:)))
eram chior de un far....... prezoanele erau desfacute......... cand dadea un pic vantu se misca masina de ziceai ca se rastoarna :))))) |
Re: Īntālnirile comunităţii 4TuningRO Craiova, duminica, la ora 19:00 @ aeroport
esti de-al meu. facem o organizatie anti-diesel ! :lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning