Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matizul ALBASTRU (MKI) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/127574-matizul-albastru-mki.html)

NXdev 20-10-10 19:04

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3743787)
Da...


Ceva pareri?:D

Opa Opa :D, arata bine .

pustiu_FUG 20-10-10 20:03

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
3 Attachment(s)
Inca putin si iese ceva ce imi place:X:D, o sa incerc sa fac si de la 100km in colo sa fie rosu :-? sa vad:-?

aXXo 20-10-10 20:11

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3744006)
Inca putin si iese ceva ce imi place:X:D, o sa incerc sa fac si de la 100km in colo sa fie rosu :-? sa vad:-?

Poate de la 120 :D, în rest, mie mi se pare unicată ideea :)

NXdev 20-10-10 20:12

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3744006)
Inca putin si iese ceva ce imi place:X:D, o sa incerc sa fac si de la 100km in colo sa fie rosu :-? sa vad:-?

Buna ideea :D, dar ai grija sa nu confunzi acel rosu cu viteza legala in oras :)).

Robert_MNW 20-10-10 22:26

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
1 Attachment(s)
Ar da mai bine niste ceasuri de Matiz II...nu crezi :-)

pustiu_FUG 21-10-10 08:19

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
1 Attachment(s)
sau:-?,

M-am gandit Robert dar inca nustiu:???:

Robert_MNW 21-10-10 08:27

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
1 Attachment(s)
Incearca asa atunci...:-)

pustiu_FUG 21-10-10 08:33

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Albe nu vor fi decat acele:D:D:D cifrele vor fi albastre/rosii si liniutele mici la fel, dar nustiu daca sa las de la 100 rosu sau sa las ca inainte:-?

pustiu_FUG 21-10-10 11:44

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
1 Attachment(s)
Cam gata, mai am sa rezolv umbrele si gata:D pareri?:D

bib_andrey 21-10-10 16:16

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Smecher ma ;) bvo ;)

Alex30 21-10-10 19:25

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Frumos,frumos pustiule. M-am bagat si eu la interior ca doar a venit frigul...sa vad ce iese si la mine! Bafta acolo ;)

pustiu_FUG 22-10-10 09:14

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3746112)
Smecher ma ;) bvo ;)

Merci frumos:oops:

Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3746514)
Frumos,frumos pustiule. M-am bagat si eu la interior ca doar a venit frigul...sa vad ce iese si la mine! Bafta acolo ;)

Pe viitor la ce frig se anunta, presimt la toti modificari imense la interior:lol:, bafta si tie si ne vedem diseara:lol: sper sa nu imi faca figuri la pornire:oops:

bib_andrey 23-10-10 07:47

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Man ai trecut ieri pe langa mne..de abea am avut timp sa intorc capul dupa tne :lol:deaia te numesti pustiu_"FUG" ? :lol:

Alex30 23-10-10 07:50

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Andrei stii cum fuge asta ? Pfoai de mine...daia ii zice "fug" de la masinuta teleghidata (si ca sa il oftic si mai tare ca n-are toba :lol:). Alo,alo baiatu cu masina teleghidata da-te din fata mea (tare faza asta ma...)


Vazut ieri masinuta mai de aproape. Imi place cum au iesit ceasurile. Bravo pustiule...hai dai bataie in continuare

bib_andrey 23-10-10 08:43

Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
 
Am vazut ca fuge..mai avea putin si isi lua zborul :lol:


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning