![]() |
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Quote:
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
3 Attachment(s)
Inca putin si iese ceva ce imi place:X:D, o sa incerc sa fac si de la 100km in colo sa fie rosu :-? sa vad:-?
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Quote:
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Quote:
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
1 Attachment(s)
Ar da mai bine niste ceasuri de Matiz II...nu crezi :-)
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
1 Attachment(s)
sau:-?,
M-am gandit Robert dar inca nustiu:???: |
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
1 Attachment(s)
Incearca asa atunci...:-)
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Albe nu vor fi decat acele:D:D:D cifrele vor fi albastre/rosii si liniutele mici la fel, dar nustiu daca sa las de la 100 rosu sau sa las ca inainte:-?
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
1 Attachment(s)
Cam gata, mai am sa rezolv umbrele si gata:D pareri?:D
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Smecher ma ;) bvo ;)
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Frumos,frumos pustiule. M-am bagat si eu la interior ca doar a venit frigul...sa vad ce iese si la mine! Bafta acolo ;)
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Quote:
Quote:
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Man ai trecut ieri pe langa mne..de abea am avut timp sa intorc capul dupa tne :lol:deaia te numesti pustiu_"FUG" ? :lol:
|
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Andrei stii cum fuge asta ? Pfoai de mine...daia ii zice "fug" de la masinuta teleghidata (si ca sa il oftic si mai tare ca n-are toba :lol:). Alo,alo baiatu cu masina teleghidata da-te din fata mea (tare faza asta ma...)
Vazut ieri masinuta mai de aproape. Imi place cum au iesit ceasurile. Bravo pustiule...hai dai bataie in continuare |
Re: Matizul ALBASTRU (MKI)
Am vazut ca fuge..mai avea putin si isi lua zborul :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning