![]() |
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Retrospectiva hsd 2009-2011:D
<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/4w42IlPxZMk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> https://www.youtube.com/watch?v=4w42IlPxZMk |
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Frumos filmuletu` ! Sa vedem ce va aparea nou in 2012 :>
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Momentan "melcul" e ultima fita in HSD, asa ca pe 2012 o sa fie muuuulte noutati fata de anii precedenti.
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Un filmulet ceva pe timp de iarna ? :> :lol:
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Nu aveam nimic in plan, dar avand in vedere ce frumos a nins azi, probabil ca vom lua in calcul.
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Cam tarziu post-ul cu noul video pe primul an dar beter late then never:lol: so enjoy:arrow:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/bjqiwURCHeA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> |
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
A venit caldura si ...iar la bancuta:lol: acolo va vad mereu :))
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Pai suntem acolo mereu da e aiurea ca acum sunt doar 2 banci,dar nu-i nimic statul in picioare face bine la sanatate:lol:
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Ce motor s-a pus pe E36-le galben LLZ?Suna frumos.
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Quote:
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Salut, vreau sa ajung si eu la o intalnire cu voi sa schimbam cateva ideei, la ce ora si unde va intalniti? stiu de bancuta la apa grup, cum stiu ca sunte-ti voi? :) un pic mai multe detalii. ms
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
5 Attachment(s)
o poza de grup prins astazi pt voi
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Dintre toate postate mai sus cel mai interesant ramane IS-ul MDD.Numai eu stiu ce rau mi-a parut dupa el cand eram de fata si nu era al meu.Interior recaro original.Doar ca nu avea lip-ul evo, angel eyes, avea jante style 32 pe 16 si nu avea suspensia montata.Insa propietarul observ are mare grija de el.Cat despre Ursii de drift, erau mult mai frumosi originali.....sleepers.
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Imi arata cineva dintre voi o poza cu motorul de pe BMW-ul LLZ in configuratia actuala?Ma refer la cel de 2.3 170hp.Vreau sa vad ce tip de filtru sport foloseste.Se aude demential.Multumesc.
|
Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:13. |
- Copyright 2026 4Tuning