Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - S50B30 Turbo! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118867-e30-s50b30-turbo.html)

bobiMOM 05-05-10 20:10

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Prezent la Tulcea!

55bbs 05-05-10 21:27

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
aaaataaat..special vin sa iti vad bestia in actiune :D

Radu. 09-05-10 14:49

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Forta masina.

dubmaniacks 09-05-10 18:15

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Nu-mi vine sa cred la ce masini ai dat clanta. Cand am vazut clipul cu wrx-ul puteam sa fac pariu ca ai pierdut.. dar incredibil ce poate masina.

Toata stima.

marius mihaescu 09-05-10 18:54

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by dubmaniacks (Post 3346382)
Nu-mi vine sa cred la ce masini ai dat clanta. Cand am vazut clipul cu wrx-ul puteam sa fac pariu ca ai pierdut.. dar incredibil ce poate masina.

Toata stima.

subaru ca subaru ,dar cu viper-ul ce zici ? ?

Brian 09-05-10 18:58

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
4 Attachment(s)
Iar a facut show.. :D
Felicitari BobiMOM pentru masina .. nici nu am cuvinte sa o descriu.. e ceea ce trebuie!
Te mai asteptam cu DRAG la Tulcea :-)

marius mihaescu 09-05-10 19:18

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
filme ceva ?

HoricutzWSR 09-05-10 20:48

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
timpi ceva?

marius mihaescu 09-05-10 21:01

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
haide ti nu ne mai tineti in suspans ...

sineta 09-05-10 21:29

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
am auzit ca audiul s3 de bucuresti....MUU.......a batut ursul?.....e adevarat stie cineva ceva ?

Radu. 09-05-10 21:31

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Cu totii asteptam poze/filme :d

MARI_NSL 09-05-10 21:52

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 3347128)
am auzit ca audiul s3 de bucuresti....MUU.......a batut ursul?.....e adevarat stie cineva ceva ?

la 0:55 sa da cu un s3 alb , dar vad ca bobi sa oprit :???:

https://www.youtube.com/watch?v=AVuhC6Qczx8

kitz` 09-05-10 21:54

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by MARI_NSL (Post 3347218)
la 0:55 sa da cu un s3 alb , dar vad ca bobi sa oprit :???:

https://www.youtube.com/watch?v=AVuhC6Qczx8

oare de ce?
:sad:

negoitacata 09-05-10 23:02

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by HoricutzWSR (Post 3346947)
timpi ceva?

De unde atatia timpi......cronometrarea nu a functionat...semaforu la fel....la maj. masinilor a fost start "la mana"

bobiMOM 10-05-10 00:37

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 3346515)
Iar a facut show.. :D
Felicitari BobiMOM pentru masina .. nici nu am cuvinte sa o descriu.. e ceea ce trebuie!
Te mai asteptam cu DRAG la Tulcea :-)

Multumesc mult!

Placerea de a participa la Tulcea este de partea mea!

Este o locatie si o organizare de nota 10!!!!!

Bravo voua!


All times are GMT +2. The time now is 09:21.

- Copyright 2026 4Tuning