![]() |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Prezent la Tulcea!
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
aaaataaat..special vin sa iti vad bestia in actiune :D
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Forta masina.
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Nu-mi vine sa cred la ce masini ai dat clanta. Cand am vazut clipul cu wrx-ul puteam sa fac pariu ca ai pierdut.. dar incredibil ce poate masina.
Toata stima. |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
4 Attachment(s)
Iar a facut show.. :D
Felicitari BobiMOM pentru masina .. nici nu am cuvinte sa o descriu.. e ceea ce trebuie! Te mai asteptam cu DRAG la Tulcea :-) |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
filme ceva ?
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
timpi ceva?
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
haide ti nu ne mai tineti in suspans ...
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
am auzit ca audiul s3 de bucuresti....MUU.......a batut ursul?.....e adevarat stie cineva ceva ?
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Cu totii asteptam poze/filme :d
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
https://www.youtube.com/watch?v=AVuhC6Qczx8 |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
:sad: |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
Placerea de a participa la Tulcea este de partea mea! Este o locatie si o organizare de nota 10!!!!! Bravo voua! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:21. |
- Copyright 2026 4Tuning