![]() |
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
Mda.. Culmea ca am fost in vacanta si am vazut masina pe drum :)))))
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
Alfa Romeo Spider MK2????
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
zi si anul,si ai cola virtuala de la mine:))
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
1969 ?????
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
nup..mai mic..
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
Am gasit s'a fabricat intre 1960 si 1966 daca nu ma insel
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
te inseli...esti aproape,oricum.
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
1 Attachment(s)
Alfa Romeo Spider 1967 ... de asta sunt sigur:))))
Deci ... pun poza >>> e foarte simplu asa ca vreau sa specificati si anul.. |
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
e americana? daca da, ford/dodge,nu?
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
E americana... nu e ford nu e dodge...
Ps: Din avion se vede ca e americana.. sincer! |
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
1995-1999 Buick Riviera - "supercharged 3800 Series II engine" :lol:
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
Da asta e!!;) Pune poza!
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
1 Attachment(s)
Gata...ia sa vedem :D
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
ssang yong?
|
Re: Joc interactiv: GHICESTE MASINA
nu...mai sapati:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:55. |
- Copyright 2026 4Tuning