![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
:shock: dc vrei sa inchizi topicul ?:(( nu inchideti pana nu da un raspuns glm...
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Jock...nu inchide topicul. Te rugam!!!! Vrem sa o vedem gata:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Prea multa lume a citit topicul si este interesata de masina, adica de tine! Vrem sa vedem si noi poze de la lucrari, si ce-o sa iasa in final... chiar daca trebuie sa astepti, stii bine ca o sa merite. Prietenii sunt alaturi de tine, familia e ok, o sa fie totul bine! Hai te rugam, nu inchide topicul :(
|
Re: Golf 4 - My Angel!
...o sa revin cu poze
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Spor la treabă, Jock ! Şi te respectăm pentru simplu fapt că eşti un luptător !
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
Stii doar ca sunt incapatanata :D Capul sus si da-i bataie, ca nu am nici un pic de indoiala ca nu o sa o scoti din nou asa cum era candva ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
ceva nou ?:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc din suflet clubului " golf-club" pentru surpriza facuta ieri la intalnire ... sincer nu ma asteptam
...din putinu lor au strans o suma de bani (enorma pentru mine) pentru a ma ajuta in refacerea "tarfei" ... nu stiu,cuvintele nu isi mai au rostul ... :cry: |
Re: Golf 4 - My Angel!
si noi iti multumim ca ai venit la intalnire aseara si speram ca in curand vei reveni pe sosea cu frumusete de masina ce ai, si data viitoare sa radem si mai mult ca aseara :P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
"Tataie":D stiii ca noi te iubim 8):D:lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
foarte frumos gestul,felicitari clubului si tie jock ca continui
|
Re: Golf 4 - My Angel!
felicitari clubului golf..pentru gest :)...nu exista multi ca voi..mai rar asa oameni..capu sus jock , fiarele se indreapta...e pacat ca ai pus mult suflet si timp in masinuta asta .si succes
SI MULTUMIM LUI MAGOS FIINDA NU INCHIDE TOPICUL |
Re: Golf 4 - My Angel!
Jock...ce faci? Ne-ai abandonat? Nu ne mai spui nimic de masina?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Sambata ma duc la masina sa vad ce si cum...nici eu nu stiu prea multe
...am promisiunea ca va fi gata pe partea de tinichigerie.....urmeaza partea mecanica ..o sa fac si poze |
| All times are GMT +2. The time now is 10:23. |
- Copyright 2026 4Tuning