Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

miri 13-06-10 21:19

Re: Golf 4 - My Angel!
 
:shock: dc vrei sa inchizi topicul ?:(( nu inchideti pana nu da un raspuns glm...

Marica 14-06-10 12:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock...nu inchide topicul. Te rugam!!!! Vrem sa o vedem gata:D

B-99-SAA 14-06-10 12:31

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Prea multa lume a citit topicul si este interesata de masina, adica de tine! Vrem sa vedem si noi poze de la lucrari, si ce-o sa iasa in final... chiar daca trebuie sa astepti, stii bine ca o sa merite. Prietenii sunt alaturi de tine, familia e ok, o sa fie totul bine! Hai te rugam, nu inchide topicul :(

jock 14-06-10 15:10

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...o sa revin cu poze

GJ 64 GAB 14-06-10 17:19

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Spor la treabă, Jock ! Şi te respectăm pentru simplu fapt că eşti un luptător !

miri 14-06-10 18:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3440580)
Spor la treabă, Jock ! Şi te respectăm pentru simplu fapt că eşti un luptător !

mare dreptate ...

Magos 15-06-10 22:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3436156)
....de terminat sigur o termin ,cu sau fara prieteni....o sa fie "altceva" ....;)

...se poate inchide topicul

Multumesc tuturor ...

Imi pare rau, dar de data asta nu iti indeplinesc dorinta.
Stii doar ca sunt incapatanata :D

Capul sus si da-i bataie, ca nu am nici un pic de indoiala ca nu o sa o scoti din nou asa cum era candva ;)

miri 16-06-10 22:39

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ceva nou ?:D

jock 19-06-10 06:29

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc din suflet clubului " golf-club" pentru surpriza facuta ieri la intalnire ... sincer nu ma asteptam

...din putinu lor au strans o suma de bani (enorma pentru mine) pentru a ma ajuta in refacerea "tarfei" ... nu stiu,cuvintele nu isi mai au rostul ... :cry:

lalyro 19-06-10 08:52

Re: Golf 4 - My Angel!
 
si noi iti multumim ca ai venit la intalnire aseara si speram ca in curand vei reveni pe sosea cu frumusete de masina ce ai, si data viitoare sa radem si mai mult ca aseara :P

Zeta 20-06-10 00:18

Re: Golf 4 - My Angel!
 
"Tataie":D stiii ca noi te iubim 8):D:lol:

miri 20-06-10 15:53

Re: Golf 4 - My Angel!
 
foarte frumos gestul,felicitari clubului si tie jock ca continui

NXdev 22-06-10 23:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
felicitari clubului golf..pentru gest :)...nu exista multi ca voi..mai rar asa oameni..capu sus jock , fiarele se indreapta...e pacat ca ai pus mult suflet si timp in masinuta asta .si succes
SI MULTUMIM LUI MAGOS FIINDA NU INCHIDE TOPICUL

Marica 23-06-10 10:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock...ce faci? Ne-ai abandonat? Nu ne mai spui nimic de masina?

jock 23-06-10 10:34

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Sambata ma duc la masina sa vad ce si cum...nici eu nu stiu prea multe

...am promisiunea ca va fi gata pe partea de tinichigerie.....urmeaza partea mecanica

..o sa fac si poze


All times are GMT +2. The time now is 10:23.

- Copyright 2026 4Tuning