![]() |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Frumos frumos si masina dar mai ales RM-urile sunt dementiale si dau intr-un hal pe masina cum n-am mai vazut !
Bafta cu ea si ai grija de RM-uri ca sunt superbe !!!! |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Acum un an si ceva. Avea table parca, stiu, ca m-am uitat la ea, am observat evazarile si garda la sol, apoi cand am ajuns acasa am intrat pe 4t si am gasit topicul cu ea. Cand trec pe acolo dau un semn, am rude acolo. Bafta :)
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
asa sa faci cu mare placere stam la o taina/barfa .. una alta :lol:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Pune si tu poze mai clare cu janta aia.... Nu pot sa spun ca arata bine, dar nici rau :D
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
nu mai am .. si oricum nu ai ce vedea la ea .. ca era facuta ptr proba doar janta ..
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
3 Attachment(s)
Cam asa arata in sfarsit bordul ... dar lasa de dorit filmarea el este rosu/albastru intens .. nu albicios .. https://www.youtube.com/watch?v=FwN0t...ature=youtu.be
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
prea smecher bordu :shock:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
baa ce najpa esti :((
dupa ce ai bord jmecher, il faci si mai jmecher? ma faci sa fac o prostie...sa imi mai cumpar un cielo, ma bagi in datoriii felicitari, arata interesant rau ! ps: o sa fac si eu ca ciobanu :)) Un cioban îşi păştea oile pe o pajişte. La un moment dat zăreşte un hotel, îşi lasă oile şi se duce direct acolo. Este întâmpinat de patronul hotelului. Patronul: Ce e cu dumneata aici? Nu cazăm ciobani! Ciobanul: Ştiti, eu sunt cioban, dar sunt obosit şi vreau ca în seara aceasta să dorm la dvs. în hotel… e singurul din zonă. Vă plătesc 1000 de euro. Patronul: 1000 de euro pentru o noapte? … Sigur, poftiţi în apartamentul prezidenţial! Ciobanul: Ştiţi, în seara aceasta aş dori şi eu o domnişoară, dacă se poate… vă mai dau 1000 de euro. Patronul se conformează, doar că este chemat din nou de cioban la scurt timp. Ciobanul: Ştiţi, nu m-am săturat numai cu domnişoara pe care aţi adus-o dvs., am văzut pe hol o doamnă înaltă, blondă, superbă… dacă se poate… să o chemaţi la mine… Patronul: Păi, aia e nevastă-mea! Ciobanul: Vă mai dau 3000 de euro. Patronul: Încă 3000… hmmmm… OK. După ce îşi termină treaba şi cu nevasta patronului, ciobanul începe să râdă în hohote… timp de 10 min. La un moment dat, patronul îl întreabă nervos: Ce ai, domnule, de râzi? Ciobanul: ÎN VIAŢA MEA NU AM AVUT ATÂTEA DATORII! DAR MĂ SIMT AŞA DE BINE! |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Majoritatea romanilor sunt ciobani , nu exista roman fara datorii , oricum tare .
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
fain banc :D
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Prea bine ii sta cu jantele alea iviTe felicitarii !
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
ma pui pe ganduri sa imi montez si eu bordu lcd. ai o schema cu instalatia electrica?
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
2 Attachment(s)
am doar asta este de la mufele de cielo + bordu LCD
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Te felicit pt masina ta si iti urez spor.
P.S: Iubesc Cielo |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
3 Attachment(s)
Si niste jucarii :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:50. |
- Copyright 2026 4Tuning