Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Semnaturile voastre facute de noi (500x100 pixeli maxim) (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/10206-semnaturile-voastre-facute-500x100-pixeli-maxim.html)

Y O B 14-06-07 18:45

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Quote:

Originally Posted by b3stArt designe (Post 948944)
me 2 pe mine m-ati uitat cu semnatura !!!

Stai lin ca nu esti singurul:D :D :D O sa ne vina si noua randul

SatanaVeX 15-06-07 01:08

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
4 Attachment(s)
as dori si eu o semnatura daca se poate cu pozele de mai jos :) daca se poate un efect frumos si in coltu stang sus sa scrieti :Virtual Tuning iar jos in coltu drept : By VeX. si scrisu daca se poate ceva grafiti fainutz.pozele is cu un suzuky swift modificate de mine si daca se poate sa mearga pozele in ordinea ce le pun.care ma ajuta si pe mine ii un mare domn si daca va pot si eu amuta cu ceva sunt aici.sal si ms

CyberMatrix 15-06-07 14:09

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
5 Attachment(s)
Va rog imi faceti si mie semnatura. VA ROOOGG !!!

cmdbass 16-06-07 20:36

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
pe mine m-ati uitat :(

nytrous_oxide05 16-06-07 21:26

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
hai ca incerc yo acum ceva cmd...

alex_v2you 16-06-07 21:34

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
10 Attachment(s)
sal all
as vrea sa+mi faceti si mie pozele in miscare si sa scrie pe fundal s+au c+am asa ceva ,ceva de genul "syc vs. cmd in action "

nytrous_oxide05 16-06-07 22:00

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
1 Attachment(s)
cmd...sper sa-ti placa :arrow: :arrow:

cmdbass 16-06-07 23:10

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
merci frumos....

CyberMatrix 16-06-07 23:29

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Cineva si pt mine ? :oops:

SatanaVeX 17-06-07 00:25

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
care se baga si la semnatura mea ??? ori care imi zice si mie cu ce program se fac astea si un tutorial daca se poate ca imi fac eu daca nu aveti timp si de mine.PLZZZZ

alex_v2you 17-06-07 01:54

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
baieti cand puteti sa-mi faceti si mie o semnatura?
astept cu nerabdare sa vad ce iese....
cred ca ceva super
aveti timp si de mine?

nytrous_oxide05 17-06-07 14:59

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
sry de offtopic dar CMD vezi ca n-ai bagat aia bine in semnatura k nu se misca...sta ca o poza...

Aaronnel^ 17-06-07 15:00

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Quote:

Originally Posted by nytrous_oxide05 (Post 952421)
sry de offtopic dar CMD vezi ca n-ai bagat aia bine in semnatura k nu se misca...sta ca o poza...

Copiaza codul BB Code IMG

nytrous_oxide05 17-06-07 15:11

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
ori asa cu Image Host-ul de pe site ori cauta un site de hosting si pui acolo...

cmdbass 17-06-07 15:32

Re: Semnaturile voastre facute de noi
 
Quote:

Originally Posted by Aaronnel^ (Post 952422)
Copiaza codul BB Code IMG

de unde sa-l copiez ?:oops:


All times are GMT +2. The time now is 05:29.

- Copyright 2026 4Tuning