![]() |
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
4 Attachment(s)
as dori si eu o semnatura daca se poate cu pozele de mai jos :) daca se poate un efect frumos si in coltu stang sus sa scrieti :Virtual Tuning iar jos in coltu drept : By VeX. si scrisu daca se poate ceva grafiti fainutz.pozele is cu un suzuky swift modificate de mine si daca se poate sa mearga pozele in ordinea ce le pun.care ma ajuta si pe mine ii un mare domn si daca va pot si eu amuta cu ceva sunt aici.sal si ms
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
5 Attachment(s)
Va rog imi faceti si mie semnatura. VA ROOOGG !!!
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
pe mine m-ati uitat :(
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
hai ca incerc yo acum ceva cmd...
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
10 Attachment(s)
sal all
as vrea sa+mi faceti si mie pozele in miscare si sa scrie pe fundal s+au c+am asa ceva ,ceva de genul "syc vs. cmd in action " |
Re: Semnaturile voastre facute de noi
1 Attachment(s)
cmd...sper sa-ti placa :arrow: :arrow:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
merci frumos....
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Cineva si pt mine ? :oops:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
care se baga si la semnatura mea ??? ori care imi zice si mie cu ce program se fac astea si un tutorial daca se poate ca imi fac eu daca nu aveti timp si de mine.PLZZZZ
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
baieti cand puteti sa-mi faceti si mie o semnatura?
astept cu nerabdare sa vad ce iese.... cred ca ceva super aveti timp si de mine? |
Re: Semnaturile voastre facute de noi
sry de offtopic dar CMD vezi ca n-ai bagat aia bine in semnatura k nu se misca...sta ca o poza...
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Quote:
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
ori asa cu Image Host-ul de pe site ori cauta un site de hosting si pui acolo...
|
Re: Semnaturile voastre facute de noi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:29. |
- Copyright 2026 4Tuning