![]() |
|
Re: Caut melodie!
vreau si eu o melodie de la deepside deejays ceva cu Move it like i do like i do like i do
|
Re: Caut melodie!
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Caut melodie!
stie careva cum se numeste melodia asta ? :lol: http://siteconstruct.ro/uita-un-minu...05d2f795.html# vad acolo ca scrie pink floyd; dar nu stiu sigur. are careva vreo idee ?
|
Re: Caut melodie!
Quote:
oricum gj ;) ms :D |
Re: Caut melodie!
Guess WHO - Noi in anul 2000 are cineva ?
|
Re: Caut melodie!
1 Attachment(s)
Uite :arrow:
|
Re: Caut melodie!
Quote:
|
Re: Caut melodie!
Cine ma ajuta va rog cu o melodie?
- e cantata in spaniola sau italiana .. o canta o femeie/fata si e mai veche .. foarte cunoscuta - zice in refren ceva de genul: "yo no soi comprendere [...] terorista" - zice de multe ori in refren cuvantul terorista.. - sau cel putin asta inteleg eu ca zice - nu e lenta - e dance/disco, nu e hip-hop sau rap |
Re: Caut melodie!
|
Re: Caut melodie!
Multumesc frumos, asta e melodia.
Eram intr-o cafenea si era galagie, de-aia nu am prea inteles ce zice :) |
Re: Caut melodie!
Caut si eu Paul Kalkbrenner - The Grouch :D
|
Re: Caut melodie!
https://www.youtube.com/watch?v=HEHxGn8M64A asta plzzzzzzz toate meolodiile din el tks
|
Re: Caut melodie!
serios acuma imi poate pune cineva o lista cu niste melodii bune pentru aerobic ca nu pricep si trebuie sa ii fac la profa un cd
|
Re: Caut melodie!
https://www.youtube.com/watch?v=j_N2jvyLc6w Chris Brown - I can transform ya` ... o are cineva ??
|
Re: Caut melodie!
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:31. |
|
- Copyright 2026 4Tuning