![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va salut A.C.S Inferno Motor Sport Romania!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va salut domnule Bogdy cu un pahar din cea mai shampanie scumpa :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hai sa bem un paharel sa ne imbatam nitel! Daffy nu ai vazut ca Lucian are porcina nu se manifesta ciudat? grohaia dadea cu ratul la...ciumalau?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ca nu am apucat sa cumpar shampania!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
O poza de la mine gasita pe aici.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) Sa se consulte cu Mutu sa ii dea niste pastile de slabit:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Toate ca toate dar ati uitat pe cineva din poza:)) !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
femeia era sa isi ia premiu pt locul 1 la indemanare :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
indemanare baston =))
PS: gg mariusik :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
facem ba o miuta mai pe seara??...sau facem alt sport pe care il puteti practica :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am uitat ca daffy are un talent ascuns...daffy ce esti muscator de perna sau suflator in ceafa?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
canta la flaut cu gusha :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy astept raspunsul si nu cauta pe " goagal" ca nu gasesti :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba....poate am un talent ascuns, poate nu.....
nu sunt muscator de perna sau suflator in ceafa si nici nu cant la flaut cu gusha ( ca sa stea robynet linistit ca nu ii fur postul) era doar o idee ca sa mai facem si noi miscare, mai o caterinca de jocul lu' X sau Y...chestii de genu dar ca deobicei, cand se propune o chestie de genu, se incepe cu caterinca. o dupa amiaza placuta in continuare! Daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Gata ma nu plange glumeam si noi dar vad ca esti mai ofticos ca Robynet si mai suparacios ca GOPo:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu sunt ca ei....io sunt io si ei sunt ei...pur si simplu...tot ce se propune, se ia la misto
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.gugle.illegal.ro/ noul motor de cautare :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
liniste totala....aloooo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai se lucreaza ma :lol::lol::lol::lol:
astia nu sunt ca mine si ca tine...frecatori de menta :P unii pe sub masini si altii pe la birouri...lasa ca ne anturam azi si vedem unde ne proptim si noi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
frecator de menta esti u..eu macar am fost la facultate :P
ne-om proptii si noi printr-o bodega si muncim acolo la sticle :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da :lol::lol::lol:
am si io scoala frate, dar acum sunt in vacantaaaa..... vezi ca am gasit de munca pt aman2....e super lejer suna-ma si iti dau detalii sau intra pe mess |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu iti merge ba ....stai chill si pofta mare ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce discutii aveti doamne :))) si ce ai facut MTX la facultate? Daffy tu ai fost sa vezi cand incepi scoala?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am avut examen plm...daaa daffy sa vada knd incepe cls 1
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce aveti domnilor ??? nu mai zice nimeni nimica ? s-a intamplat ceva ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
liniste si pace.
pe unde iesim si noi azi ca mi au ruginit discurile de cand n am mai scos masina :))) hai pe la afi pe la 9-9 jumate stam pana pe la 12-01 si plecam acasa......sau veniti cu idei.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru vineri, e toata lumea de acord sa facem intalnirea la restaurantul " putin din tot " ? este la foisorul de foc, pe straduta cu semnul interzis autoturismelor, straduta pe care circula doar troleibuzele.este fix in capatul stradutei , pe colt, se intersecteaza cu pache protopopescu... preturile sunt ok...o cola 5 lei, cafea 6 lei, mancare f buna...
http://www.sapteseri.ro/ro/detalii-l...t-b/bucuresti/ http://www.raluk.ro/putin-din-tot-un...-mediteranean/ sa imi ziceti daca ne intalnim acolo la ora obisnuita, 10-10:30...sa stiu sa fac rezervare.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-au trimis mesaje la 95% din membri ( cei care erau in cosmote :lol: ) asteptam sa vedem reactiile fiecaruia!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu sunt de acord :) bv pt initiativa.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms (mtx) sunt la daffy acs....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
l-a dat bunicasa afara din casa....si l'am luat io 1 ora la mine sa ii dau o cafea sa se incalzeasca....
P.S cand ne mai faci si noua o vizita bai jaka' ???? mai stam si noi la o vorba, un suc ( deoarece vii cu masina si nu bem alcool:lol::lol::lol: ) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sambata ma duc pe la dany laf ...iar...:)....poate ne gasim atunci..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
maine s-a facut rezervare ptr ora 22:00 pe numele meu :P ne vdm acolo |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hai hai....ti-am zis io cu poza ta si italienii da? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ne auzim maine sau direct la intalnire.... salut-o pe......zi ca o si pup :lol::lol::lol::lol::lol::lol: =)) =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dupa 1 cred.......vreau sa mai trec si prin bucuresti sa vad o coaja de urs.......
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning