Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

bogdy.ghetto 28-01-10 17:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va salut A.C.S Inferno Motor Sport Romania!

Lucian_GXZ 28-01-10 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va salut domnule Bogdy cu un pahar din cea mai shampanie scumpa :twisted:

bogdy.ghetto 28-01-10 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hai sa bem un paharel sa ne imbatam nitel! Daffy nu ai vazut ca Lucian are porcina nu se manifesta ciudat? grohaia dadea cu ratul la...ciumalau?

Lucian_GXZ 28-01-10 23:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ca nu am apucat sa cumpar shampania!

bogdy.ghetto 30-01-10 10:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
O poza de la mine gasita pe aici.

cozo 30-01-10 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 3030362)
O poza de la mine gasita pe aici.

asta era cand arata si el mai bine....acum s-a mai ingrasat!!! :lol:

bogdy.ghetto 30-01-10 12:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) Sa se consulte cu Mutu sa ii dea niste pastile de slabit:))

Tweety_rzw 30-01-10 23:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Toate ca toate dar ati uitat pe cineva din poza:)) !

daffy duck™ 31-01-10 09:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
femeia era sa isi ia premiu pt locul 1 la indemanare :lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 31-01-10 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
indemanare baston =))


PS: gg mariusik :)

daffy duck™ 31-01-10 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
facem ba o miuta mai pe seara??...sau facem alt sport pe care il puteti practica :lol::lol::lol:

bogdy.ghetto 31-01-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am uitat ca daffy are un talent ascuns...daffy ce esti muscator de perna sau suflator in ceafa?

RoByNeT 31-01-10 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
canta la flaut cu gusha :)))

bogdy.ghetto 31-01-10 13:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy astept raspunsul si nu cauta pe " goagal" ca nu gasesti :))

daffy duck™ 31-01-10 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba....poate am un talent ascuns, poate nu.....

nu sunt muscator de perna sau suflator in ceafa si nici nu cant la flaut cu gusha ( ca sa stea robynet linistit ca nu ii fur postul)

era doar o idee ca sa mai facem si noi miscare, mai o caterinca de jocul lu' X sau Y...chestii de genu

dar ca deobicei, cand se propune o chestie de genu, se incepe cu caterinca.

o dupa amiaza placuta in continuare!
Daffy

bogdy.ghetto 31-01-10 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Gata ma nu plange glumeam si noi dar vad ca esti mai ofticos ca Robynet si mai suparacios ca GOPo:))

daffy duck™ 31-01-10 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu sunt ca ei....io sunt io si ei sunt ei...pur si simplu...tot ce se propune, se ia la misto

87MTX 31-01-10 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3034349)
canta la flaut cu gusha :)))

sau la ceatarna :))

RoByNeT 01-02-10 11:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.gugle.illegal.ro/ noul motor de cautare :))

87MTX 02-02-10 11:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
liniste totala....aloooo

daffy duck™ 02-02-10 12:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai se lucreaza ma :lol::lol::lol::lol:

astia nu sunt ca mine si ca tine...frecatori de menta :P

unii pe sub masini si altii pe la birouri...lasa ca ne anturam azi si vedem unde ne proptim si noi

87MTX 02-02-10 12:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frecator de menta esti u..eu macar am fost la facultate :P
ne-om proptii si noi printr-o bodega si muncim acolo la sticle :))

daffy duck™ 02-02-10 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da :lol::lol::lol:

am si io scoala frate, dar acum sunt in vacantaaaa.....

vezi ca am gasit de munca pt aman2....e super lejer

suna-ma si iti dau detalii sau intra pe mess

87MTX 02-02-10 14:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3041859)
pai se lucreaza ma :lol::lol::lol::lol:

astia nu sunt ca mine sau ca tine frecatori de menta....

dak u zici plm...

daffy duck™ 02-02-10 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu iti merge ba ....stai chill si pofta mare ;)

bogdy.ghetto 02-02-10 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce discutii aveti doamne :))) si ce ai facut MTX la facultate? Daffy tu ai fost sa vezi cand incepi scoala?

87MTX 02-02-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am avut examen plm...daaa daffy sa vada knd incepe cls 1

87MTX 04-02-10 12:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce aveti domnilor ??? nu mai zice nimeni nimica ? s-a intamplat ceva ?

Evo-Jr 04-02-10 12:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
liniste si pace.
pe unde iesim si noi azi ca mi au ruginit discurile de cand n am mai scos masina :)))
hai pe la afi pe la 9-9 jumate stam pana pe la 12-01 si plecam acasa......sau veniti cu idei..

87MTX 04-02-10 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru vineri, e toata lumea de acord sa facem intalnirea la restaurantul " putin din tot " ? este la foisorul de foc, pe straduta cu semnul interzis autoturismelor, straduta pe care circula doar troleibuzele.este fix in capatul stradutei , pe colt, se intersecteaza cu pache protopopescu... preturile sunt ok...o cola 5 lei, cafea 6 lei, mancare f buna...
http://www.sapteseri.ro/ro/detalii-l...t-b/bucuresti/

http://www.raluk.ro/putin-din-tot-un...-mediteranean/

sa imi ziceti daca ne intalnim acolo la ora obisnuita, 10-10:30...sa stiu sa fac rezervare....

daffy duck™ 04-02-10 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-au trimis mesaje la 95% din membri ( cei care erau in cosmote :lol: ) asteptam sa vedem reactiile fiecaruia!

RoByNeT 04-02-10 17:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu sunt de acord :) bv pt initiativa.

daffy duck™ 04-02-10 17:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms (mtx) sunt la daffy acs....

jakal 05-02-10 00:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3050646)
ms ms (mtx) sunt la daffy acs....

hopa.....suspect.....ne pune pe ganduri asta......:lol::lol:

daffy duck™ 05-02-10 01:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-a dat bunicasa afara din casa....si l'am luat io 1 ora la mine sa ii dau o cafea sa se incalzeasca....

P.S cand ne mai faci si noua o vizita bai jaka' ???? mai stam si noi la o vorba, un suc ( deoarece vii cu masina si nu bem alcool:lol::lol::lol: )

jakal 05-02-10 01:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sambata ma duc pe la dany laf ...iar...:)....poate ne gasim atunci..

87MTX 05-02-10 01:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3052210)
hopa.....suspect.....ne pune pe ganduri asta......:lol::lol:

suspect suspect de dragutza mamica lui daffy :P

maine s-a facut rezervare ptr ora 22:00 pe numele meu :P
ne vdm acolo

daffy duck™ 05-02-10 01:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hai hai....ti-am zis io cu poza ta si italienii da? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ne auzim maine sau direct la intalnire....
salut-o pe......zi ca o si pup :lol::lol::lol::lol::lol::lol: =)) =))

ady_viteza 05-02-10 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3052295)
sambata ma duc pe la dany laf ...iar...:)....poate ne gasim atunci..

Poate vin si eu...pe la ce ora vrei sa ajungi la Dany?

jakal 05-02-10 10:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dupa 1 cred.......vreau sa mai trec si prin bucuresti sa vad o coaja de urs.......


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning