![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
naspa ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
pam-pam
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sal inferno.c masini mai aveti mah baieti ??membri noi prin club luciane ??
abia ashtep sa ne mai vdm,macar la o barfa,kterink etc. lucica ai ma masini pt grupa E sau F la legale??eu mi am terminat muscle caru romanesc si acolo intru pt inceput(am un turbo nesimtit p ea).ma bagam la o ilegala dar nu mai e k p vremuri,parca inferno a devenit SUN Racers:)) pisica mea zace moarta k nu ii dau d cap la c are:(ma tot chinui la motor dar nu prea ii dau d cap)se ofera care sa ma ajute?? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
....ms si tie tweety.....cu toate ca vroiam sa-ti fac o mica aroganta legata de modul tau de comunicare...dar ma abtin:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
presupun ca daca kimi a fost primu care tia raspuns, cred ca el e dornic....
@ GopPo : foarte tare a iesit |
Re: Diverse (topic de offtopic)
te ajut eu ......... adu 5L benzina ca vin eu cu bricheta :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dupa Pitesti, te ajut eu cu placere Bogdane.
Vroiam sa te intreb la ce te-ai referit cand ne-ai comparat cu Sun Racers. MS |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ Goppo - f tare! mama... saracu asta micu (logo) cred ca o sa-si ia niste ametzeli... sa nu-i dai si tu asa tare ca ii sar coarnele :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ramanetzi pe frecventza! azi vine mostra de tricou! :D (voi face eu un thread nou - si pentru comenzi)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
marime xxl pentru mine si pentru robynet=))))):)
ps:o sa fie asa ametit saracu dracusor:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu putea sa faci si tu un singur post?...vrei warn?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
te oferi u sa ma ajuti?:O.....e cv sa mor io:)) ma scuzati dar sunt foarte bn dispus si cred k fac glume cam d ***....dar au zis cei d la parazitii o vb: glumele d *** facute bn sunt cele mai bune=)) kimi ma ashteptam la un asemenea raspuns....poate mici exceptii |
| All times are GMT +2. The time now is 06:33. |
- Copyright 2026 4Tuning