Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 25-03-09 22:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
naspa ....

GopPo 25-03-09 23:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
pam-pam

bogdan_e36 26-03-09 05:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sal inferno.c masini mai aveti mah baieti ??membri noi prin club luciane ??

abia ashtep sa ne mai vdm,macar la o barfa,kterink etc.
lucica ai ma masini pt grupa E sau F la legale??eu mi am terminat muscle caru romanesc si acolo intru pt inceput(am un turbo nesimtit p ea).ma bagam la o ilegala dar nu mai e k p vremuri,parca inferno a devenit SUN Racers:))

pisica mea zace moarta k nu ii dau d cap la c are:(ma tot chinui la motor dar nu prea ii dau d cap)se ofera care sa ma ajute??

RoByNeT 26-03-09 06:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2183905)
pam-pam

mi se pare foarte tare :)))) sunt gen stickere ? :))

Tweety_rzw 26-03-09 06:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2183905)
pam-pam

Ce creativitate:lol: bine ai venit în ims goppo :D !;)

GopPo 26-03-09 08:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2184210)
mi se pare foarte tare :)))) sunt gen stickere ? :))

dap...colant...ms

....ms si tie tweety.....cu toate ca vroiam sa-ti fac o mica aroganta legata de modul tau de comunicare...dar ma abtin:lol:

kimi 26-03-09 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_e36 (Post 2184180)
se ofera careva sa ma ajute??

Toata lumea nu vezi...?? Se bat care sa te ajute =)))

daffy duck™ 26-03-09 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
presupun ca daca kimi a fost primu care tia raspuns, cred ca el e dornic....

@ GopPo : foarte tare a iesit

Chifla 26-03-09 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te ajut eu ......... adu 5L benzina ca vin eu cu bricheta :twisted:

Lucian_GXZ 26-03-09 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dupa Pitesti, te ajut eu cu placere Bogdane.
Vroiam sa te intreb la ce te-ai referit cand ne-ai comparat cu Sun Racers. MS

Lucian_GXZ 26-03-09 10:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Goppo - f tare! mama... saracu asta micu (logo) cred ca o sa-si ia niste ametzeli... sa nu-i dai si tu asa tare ca ii sar coarnele :))

Lucian_GXZ 26-03-09 10:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ramanetzi pe frecventza! azi vine mostra de tricou! :D (voi face eu un thread nou - si pentru comenzi)

johnny325 26-03-09 11:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marime xxl pentru mine si pentru robynet=))))):)
ps:o sa fie asa ametit saracu dracusor:D

daffy duck™ 26-03-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu putea sa faci si tu un singur post?...vrei warn?

bogdan_e36 26-03-09 16:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2184698)
Dupa Pitesti, te ajut eu cu placere Bogdane.
Vroiam sa te intreb la ce te-ai referit cand ne-ai comparat cu Sun Racers. MS

:))....era o gluma luciane;)
te oferi u sa ma ajuti?:O.....e cv sa mor io:))

ma scuzati dar sunt foarte bn dispus si cred k fac glume cam d ***....dar au zis cei d la parazitii o vb: glumele d *** facute bn sunt cele mai bune=))

kimi ma ashteptam la un asemenea raspuns....poate mici exceptii


All times are GMT +2. The time now is 06:33.

- Copyright 2026 4Tuning