Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

unchiulNOS 05-01-08 19:16

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
subaru lui sebi este prea criminal...parca e mai mult decat o masina...filmul este uluitor si daca merge precum arata in clip... mi se pare ca are cv la cap, e prea mult, este o boala, nu un hobby...ce sare de 500-550 cp parca isi pierde farmecul unei curse, ESTE UMILA MEA PARERE !

LA UN MOMENT DAT O SA SE AJUNGA LA UN DEL DE DRAG-STER :( !

Bryan 06-01-08 02:19

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
acum merge si mai tare decat in clip :)

bogdan_kwx 06-01-08 13:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
foarte tare.....

SEBASTIAN 10-01-08 21:58

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Acum cu ocazia reviziei generale la care inafar de defectele intuite nu am gasit nimic special vreau sa va spun ca am ichis motorul insa am primit noi parti de sprijin din japonia pe care le voi munta cand vor sosi la bcuresti, acum se fabrica.
cand stau si ma gandesc la cum merge incep sa zambesc de bucurie este incredibil de placut iar daca cineva ma provoaca f bine sa fie tare pe pozitie, iar daca nu eu imi vad de treburile mele in continuare.

GYM 10-01-08 23:29

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Dar nu inteleg o chestie...ce ai de gand sa faci cu ea, cand in Ro nu prea are cine sa te provoace ? Ce ai de gand sa faci cu ea, pana unde ?:)

WRT-SHARK 10-01-08 23:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Pina cind moartea ii va desparti.

GYM 10-01-08 23:36

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Hai sa nu fim atat de filozofici :) Exista un target ?

SEBASTIAN 11-01-08 07:58

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu nu am un targhet si daca il am mereu il depasesc.
Oricum cea mai grea intrecere este cea cu tine.
Eu am facut pentru lupta o masina relativ ieftina si am demonstrat ca si dintr-un motor de 2000 de poate face ceva.
Asa cum se stie dusmanul binelui e si mai bine, iar eu o fac merg ce merg cu ea si ii mai fac cate ceva... si acum pt ca este desfacut motorul am tot ce trebuie sa-l inchid imediat insa mai astept pt inca cateva chestii f noi inca nescoase la vanzare, plus altelepe langa ce am configurat cu japonezii in vara asta.
Pacat este ca unii cred ca masina e pt 400m, nu ea este pentru strada si poate face fata cu brio unui circuit veritabil.
Este o masina perfect functionala cu aer conditionat , geamuri electrice, radiocas si cd ..., faptul ca nu o folosesc la mersul de zi cu zi este datorat altor masini care stau in arajul meu si care le consider mai potrivite traficului cotidian dar nu din pdv al performatelor dinamice.

Bogdan YBR 12-01-08 23:40

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1286809)
Nu nu am un targhet si daca il am mereu il depasesc.
Oricum cea mai grea intrecere este cea cu tine.
Eu am facut pentru lupta o masina relativ ieftina si am demonstrat ca si dintr-un motor de 2000 de poate face ceva.
Asa cum se stie dusmanul binelui e si mai bine, iar eu o fac merg ce merg cu ea si ii mai fac cate ceva... si acum pt ca este desfacut motorul am tot ce trebuie sa-l inchid imediat insa mai astept pt inca cateva chestii f noi inca nescoase la vanzare, plus altelepe langa ce am configurat cu japonezii in vara asta.
Pacat este ca unii cred ca masina e pt 400m, nu ea este pentru strada si poate face fata cu brio unui circuit veritabil.
Este o masina perfect functionala cu aer conditionat , geamuri electrice, radiocas si cd ..., faptul ca nu o folosesc la mersul de zi cu zi este datorat altor masini care stau in arajul meu si care le consider mai potrivite traficului cotidian dar nu din pdv al performatelor dinamice.

ai uitat 500cmc.
:)

EVOLUTION8 12-01-08 23:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Masina este de 2000 nu de 2500 !

SEBASTIAN 13-01-08 04:12

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by B-10-YBR (Post 1289829)
ai uitat 500cmc.
:)

Alezajul este mai mare ca la standard si are f putin peste 2ooocc dar pana la 250 e drum lung si nici nu-mi doresc.

3TURBOnos 13-01-08 16:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1289988)
Alezajul este mai mare ca la standard si are f putin peste 2ooocc dar pana la 250 e drum lung si nici nu-mi doresc.

sa inteleg ca din ~2000 ai facut o masina de ~600 cp? subaru?
oricum stiu ca esti bun in ceea ce faci si iti doresc numai realizari mari!

bafta in continuare ;)

Alex_55 13-01-08 20:57

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
γιατι δεν την κουρσα evo απο ελλαδα?
:D:D:D:D

www.google.com :P

mpa 13-01-08 21:30

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 1290927)
γιατι δεν την κουρσα evo απο ελλαδα?
:D:D:D:D

www.google.com :P

Translator folosit: ALTAVISTA Babelfish

why the race evo from Greece?

stefanb 13-01-08 21:33

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Automatically translated text:
γιατι δεν την κουρσα evo απο ελλαδα?
Why not race evo from greece?


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning