![]() |
Re: STI - RC
Cred ca a spart un tachet si nu am avut timp de ea.
Dar altfel merge foarte bine chiar daca e doar cu softul de rodaj, fara presiune mare si fara turatie data drumul. Urmeaza sa scot capacul sa masuram jocurile, poate de luni incolo. |
Re: STI - RC
In continuare masina asteapta sa ii reasezam tachetii facand jocurile corecte.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:45. |
- Copyright 2026 4Tuning