![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
buba e ca oricum trebe vopsita ca are pete de chit(nu mari).....asa ca....nu stiu oricum o mai las pana da caldura....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
salutare cum se scot becurile de la butonul de pozitie si faza scurta.... vreau sa schimb becurile ca nu mai ard........
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
intrebare de 10 puncte sau o noapte petrecuta cu Nikita : franele pe spate le am pe tamburi, cum fac sa pun discuri? ce trebuie sa schimb si ce naibi de probleme as intampina . Nu imi place deloc cum franeaza, mi se lasa foarte mult pe fata cand franez, spatele parca nu ma ajuta deloc.
|
Re: Proprietari de vw vento
ciau, de unde le-ai luat?
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
8 Attachment(s)
cateva poze mai recente si cu nemtzoaica mea :X
am trecut si de hopul cel mare cu RAR-ul,Doamne ajuta sa iasa si taca sa o vad inscrisa si sa ne apucam de treaba la ea... pt inceput asa usor i-am mai luat perechea de "aripioare" la stergatoare.pleoapa care intai trebuie vopsita iar apoi montata,un neon sub luneta,cu senzor de muzica,iar altul pt bord,4 boxe blaupunkt si i-am tras o sigla un pic mai a draq :p drumuri bune tuturor... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sal parerea mea cu neoanele si cu sigala modificata nu prea dau bine uitate si u la masina mea incearca sa pui totul cat mai original si fara prea multe brizbrizuri si dac poti anuleazai sigla din fata ceva gen cum este a mea (sper sa nu o ei in nume de rau ) am sa iti pun poze cu alt vento alb ca al tau
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
nu ma supar....orice parere conteaza,acum dupa gusturile fiecaruia...nici mie nu imi plac brizbrizurile cum zici tu dar inca nu consider k depasesc limita si nu trec spre partea aia cu brizbrizuri...masca din fata o sa-mi iau una fara sigla cand o sa am bani,crezi ca eu nu-mi doresc...
poti sa ma ajuti sa gasesc pozele cu masina ta? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
antonlupan vopseaua este pe baza de apa si apoi data cu lac la masina ta? lacul poti sa il faci sa nu se mai vada exfoliat cu smilgher de2000 si cu pasta de polis ,codul este lafel ca al meu
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
aham...gata,le stiu...uitasem care sunt,da masca intr-adevar e frumoasa si o sa vreau si eu cand o sa dispun de fonduri,pleoapa este la fel numai k trebuie vopsita
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mai nou am avut un mic incident cioc cioc si o sa apar cu o noua infatisare si cu ceva acesorii in plus
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
abia asteptam sa vedem poze si cu ce anume in plus ...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
https://forum.4tuning.ro/203-zona-comerciala-cluj-bazar-servicii-talcioc/110041-oferta-speciala-faruri-stopuri-vw-vento.html
poate va intereseaza pe careva |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:26. |
- Copyright 2026 4Tuning