Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

TuningBoy 28-05-10 12:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 3395484)
ba da ce a fost azi ? sesiune de poze ?

:lol: Eu le-am facut cu o zi inainte 8)

Tim 29-05-10 23:49

Re: Masini tari din Iasi
 
Hummer H3 Limo in seara asta pe copou

2slow4u 30-05-10 09:09

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 3400479)
Hummer H3 Limo in seara asta pe copou

Daca a intors la agronomie (nu imi imaginez in alta parte unde) cam cat din diametrul rondului era hummer-ul?:)))

TuningBoy 30-05-10 09:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 3400479)
Hummer H3 Limo in seara asta pe copou

Fa rost de nr de tel si ne intalnim, ca la un Hummer Limo trebuie 2 fotografi :lol:

o`neal 30-05-10 16:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3400784)
Fa rost de nr de tel si ne intalnim, ca la un Hummer Limo trebuie 2 fotografi :lol:

las` ca ai avut azi ocazia de a`i face poze :) da nu ajunge un fotograf sa o cuprinda :lol: :))

TuningBoy 30-05-10 21:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by o`neal (Post 3401774)
las` ca ai avut azi ocazia de a`i face poze :) da nu ajunge un fotograf sa o cuprinda :lol: :))

Iaca a ajuns

Tim 30-05-10 23:10

Re: Masini tari din Iasi
 
oare toate h3-urile limo sunt strambe ?:)))

DeMoN94 03-06-10 21:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi eram in tramvai cand ce zaresc in fata Hotelului traian ? H3 limo :>

Bogdan.IS 03-06-10 22:21

Re: Masini tari din Iasi
 
azi am vazut H3 normal , urmat de cunoscutul H3 limo ... ieri au venit soferul si inca unul , cu o sacosa plina de pet-uri de benzina care le-au pus in H3 ... am poze 8)

Tim 03-06-10 22:51

Re: Masini tari din Iasi
 
HIT ME !!! :))))

Bogdan.IS 03-06-10 23:12

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
paparazzi

Victor_Is 03-06-10 23:15

Re: Masini tari din Iasi
 
bravo Bogdane :)))
noah...asta e, faci un plin dar iei si o sacosa de rezerva ca sa fii sigur ca iti ajunge pana sus pe Copou :))
App, azi eu am vazut limo-hummerul si in fata la benzinaria Mall din Pacurari

o`neal 04-06-10 07:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3414458)
paparazzi

mai rau ca paparazzi :)) omu` potrivit la locul si timpul potrivit... bTw, criza e de vina. Nu se mai plimba lumea cu H3 limo acum, ca nu mai sunt bani de figuri.

GAby645 04-06-10 10:55

Re: Masini tari din Iasi
 
eu cred ca omu facea consumul la h3 :)

Tim 05-06-10 10:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Bravo Bogdaneee :))))
Prea epica faza:)))))


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning