![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Spune`mi pe mess..nu vreau sa umplem topicul cu prostii dastea... Hai sal.. |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
hmm ... bey astia CARE ESTE presedinte si vice .... va dau cap in cap la prima intalnire la care vin :lol: sa nu ma intrebatzi dc ... respectul meu pt sonny pt tot ce a spus mai sus ...
FAZA CU CAP IN CAP a fost O GLUMA ... sa nu imi saritzi in cap |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
cam da :lol: ...
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Nenea Fr33, urca poze cu achizitiile, mie mi-a cazut netul :(. |
Re: DreamWorks
Alex...l-am prins eu :)) pă sistem :D
|
Re: DreamWorks
Quote:
dev vezi ca ti.am trimis un p.m. vreau sa vorbesc ceva cu tine...;) |
Re: DreamWorks
Quote:
nu ma mai agit........ |
Re: DreamWorks
Quote:
Ma gandeam...daca putem face o cotizatie lunara simbolica, iar banii acumulati se vor folosi tot in favoarea noastra, de exemplu cosmetice/piese auto trase la biletel, la eventuri cauciucuri pentru cei care fac drifturi etc, si nu cred ca s-ar opune cineva pentru 10 lei lunar sau mai stiu eu cat.Este doar o propunere, daca se castiga majoritar, o punem in aplicare, daca nu... |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
O initiativa buna, Dar cu o conditie banii sa se foloseasca doar pentru cosmetizarea masinilor, sau ce are legatura cu masinile.Sunt si eu de acord
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:48. |
- Copyright 2026 4Tuning