Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

bib_andrey 17-01-11 19:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3993835)
Pe fiecare pagina este un post de al tau....ia;o mai usor

inteleg , iti e drag , dar totusi !

Arata`mi mie unde am spus eu pe fiecare pagina cate ceva..ma rog..:-j
Spune`mi pe mess..nu vreau sa umplem topicul cu prostii dastea...
Hai sal..

Sonny™ 17-01-11 19:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3994936)
O sa tin cont de post-ul tau.Inca o data, multumesc Sonny:oops:.
Si noi de altfel...te asteptam cand iesim la lumina :D.

lasa ca ne vedem la 4tuning days si la vara la mare...;)

Fr33`e30 17-01-11 19:49

Re: DreamWorks
 
hmm ... bey astia CARE ESTE presedinte si vice .... va dau cap in cap la prima intalnire la care vin :lol: sa nu ma intrebatzi dc ... respectul meu pt sonny pt tot ce a spus mai sus ...



FAZA CU CAP IN CAP a fost O GLUMA ... sa nu imi saritzi in cap

NXdev 17-01-11 19:50

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3995054)
lasa ca ne vedem la 4tuning days si la vara la mare...;)

Cu siguranta :D.

NXdev 17-01-11 19:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3995215)
hmm ... bey astia CARE ESTE presedinte si vice .... va dau cap in cap la prima intalnire la care vin :lol: sa nu ma intrebatzi dc ... respectul meu pt sonny pt tot ce a spus mai sus ...



FAZA CU CAP IN CAP a fost O GLUMA ... sa nu imi saritzi in cap

Ti-a mai crescut parul :D ?Sa nu sarim pe tare :oops:.

Fr33`e30 17-01-11 20:04

Re: DreamWorks
 
cam da :lol: ...


Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3995251)
Ti-a mai crescut parul :D ?Sa nu sarim pe tare :oops:.


NXdev 17-01-11 20:26

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3995289)
cam da :lol: ...

Nasol pentru tine...:twisted:.
Nenea Fr33, urca poze cu achizitiile, mie mi-a cazut netul :(.

Alex30 17-01-11 20:34

Re: DreamWorks
 
Alex...l-am prins eu :)) pă sistem :D

Sonny™ 17-01-11 20:36

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3995215)
hmm ... bey astia CARE ESTE presedinte si vice .... va dau cap in cap la prima intalnire la care vin :lol: sa nu ma intrebatzi dc ... respectul meu pt sonny pt tot ce a spus mai sus ...



FAZA CU CAP IN CAP a fost O GLUMA ... sa nu imi saritzi in cap

mersi asa mi se pare mie ca trebuiesc rezolvate treburile, dar sa nu facem mare tam.tam din asta ca se lasa cu off.topic sigur, gata subiect incheiat;)


dev vezi ca ti.am trimis un p.m. vreau sa vorbesc ceva cu tine...;)

Tweety_rzw 17-01-11 20:56

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3995047)
Arata`mi mie unde am spus eu pe fiecare pagina cate ceva..ma rog..:-j
Spune`mi pe mess..nu vreau sa umplem topicul cu prostii dastea...
Hai sal..

Ma faci sa rad,ma jur...e cum spuneti voi frate:-j....
nu ma mai agit........

NXdev 17-01-11 21:31

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3995512)
Ma faci sa rad,ma jur...e cum spuneti voi frate:-j....
nu ma mai agit........

Puteti inceta, va rog ?

Ma gandeam...daca putem face o cotizatie lunara simbolica, iar banii acumulati se vor folosi tot in favoarea noastra, de exemplu cosmetice/piese auto trase la biletel, la eventuri cauciucuri pentru cei care fac drifturi etc, si nu cred ca s-ar opune cineva pentru 10 lei lunar sau mai stiu eu cat.Este doar o propunere, daca se castiga majoritar, o punem in aplicare, daca nu...

promiseland 17-01-11 21:39

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3995648)
Puteti inceta, va rog ?

Ma gandeam...daca putem face o cotizatie lunara simbolica, iar banii acumulati se vor folosi tot in favoarea noastra, de exemplu cosmetice/piese auto trase la biletel, la eventuri cauciucuri pentru cei care fac drifturi etc, si nu cred ca s-ar opune cineva pentru 10 lei lunar sau mai stiu eu cat.Este doar o propunere, daca se castiga majoritar, o punem in aplicare, daca nu...

felicitari Alecs!o foarte buna initiativa si cred ca va fi acceptata de catre toti membri(vorba aia ce mai inseamna in ziua de azi 10 lei sau cat se hotaraste).votez De Acord

Ciocio26 17-01-11 21:43

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3995648)
Puteti inceta, va rog ?

Ma gandeam...daca putem face o cotizatie lunara simbolica, iar banii acumulati se vor folosi tot in favoarea noastra, de exemplu cosmetice/piese auto trase la biletel, la eventuri cauciucuri pentru cei care fac drifturi etc, si nu cred ca s-ar opune cineva pentru 10 lei lunar sau mai stiu eu cat.Este doar o propunere, daca se castiga majoritar, o punem in aplicare, daca nu...

trebuie s contribuie cu 10 lei si cei fara permis? adic cei care vin asa ac mine? ca nu am nimic impotriva:D

IuLiaNo 17-01-11 21:45

Re: DreamWorks
 
O initiativa buna, Dar cu o conditie banii sa se foloseasca doar pentru cosmetizarea masinilor, sau ce are legatura cu masinile.Sunt si eu de acord

PDV_1989 17-01-11 21:46

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Ciocio26 (Post 3995720)
trebuie s contribuie cu 10 lei si cei fara permis? adic cei care vin asa ac mine? ca nu am nimic impotriva:D

Tu trebuie sa dai 100 lei nu 10 lei deoarece nu ai abecedar. Sac ca te-am facut.


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2026 4Tuning