![]() |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
nu ai cum sa pui folia dintr-o singura bucata pe luneta. e prea ingusta.
on: frumos cu stikerele dar tot nu ai spalat-o? o mananca sarea, nu ti-e mila de ea? |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
se poate pune dintr`o bucata dar la firme ..si cu feonu la cald dar asta este pusa de mine .. o sa ii vina si tumpu ptr o folie llumar .. cu toate ca asta este cu acte ..
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
Originally Posted by gbry_el_05-RSG nu ai cum sa pui folia dintr-o singura bucata pe luneta. e prea ingusta. Daca s-ar lua toti dupa afirmatia ta in bucati ai vedea toate lunetele infoliate amice tu ai masina? ai folie pe ea? ai habarn de pus folie? folia din comert nu iti ajunge sa o pui dintr-o bucata pe toata luneta. la firme specializate are alta dimensiune rola de folie. se vede ca nu folie de calitate. mereu tre sa se gaseasca unu sa se dea rotund. eu la vectra a am dintr-o singura bucata....da a fost munca titanica. pana la llumar mai e... |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Asadar, lasam deoparte folia si ne intoarcem la subiect, ok? Mutumesc!
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Numai admiratie pentru iviTe si-a pus folia cum a putut si cu mana lui. Ca atat a putut el la momentul respectiv asta e altceva, eu doar am punctat ca nu arata frumos.
Ai facut lucruri frumoase la masina ta gbry_el_05-RSG. Pacat ca nu sti sa relatezi si in cuvinte invatarile tale. La exprimare mai ai de lucrat. Iar daca pentru tine sa induci in eroare cititorii este in regula, lasa-ma pe mine care stiu ce inseamna sa ma dau rotund. E optiunea ta daca vrei sa iti iei lucruri de slaba calitate din targ. Si pentru linistea ta amice, da, am masina si am si geamurile infoliate. La Clio ce mai zici daca la Cielo nu poti sa pui folie dintr-o bucata? :lol: Am avut si eu Cielo si mi-am pus singur, si nu din bucati, deci SE POATE. Cer scuze de poluare dar trebuie sa inteleaga toata lumea. Puteti sterge. |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Si un mic clip asta in ziua cand am si urcat toba pe masina am prins si putin zapada si asa oleak de distractie .. :D https://www.youtube.com/watch?v=72qr3...ature=youtu.be
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
6 Attachment(s)
Cam asa arata cu o janta de tabla dublata ... 10J / 13" 175/70 :lol: nu sunt prea clare ... oricum ET`u este cu minus .. adica este la vreo -10et
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Marfa ce "stricaciuni" faci tu acolo :D...cat te-au dus tablele dublate,adica un cost total jante+sudat etc?
Imi place cum vine,foarte grav,inca o idee sa nu te prind cu airride :)) static e mai grav:P ! |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
nu nu mi`am facut este doar janta din poza facuta ptr test :) de 10J ... dar acuma lucra baiatu la niste jante pe 15" ptr o vectra in 5 prezoane si vrea sa le fac 8 cu 9 .. si cat despre suspensie nu se stie ce imi mai trece prin "capu asta lovit cu lopata" :lol:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
sunt prea extra...in primul rand mici...si mai apoi prea late dar nici ca late ci et-ul ala nu da foarte bine
adevarul este ca nici in poze nu se vede foarte bine,poze intunecate dar am dedus ditr-o poza parerea mea spor la treaba |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Jantele sunt dementiale, marimea la buze e perfecta si masina e superba. Am vazut-o o data live, dar nu am oprit, eram in trecere. Bafta in continuare :-)
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
cand ai trecut prin moldova noua ? si cu ce roti ai vz masina .. :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:01. |
- Copyright 2026 4Tuning