![]() |
Re: Diverse discutii
dap.....azi am fost sunat de prietenul BEKO...:))....si am fost invitat la o noua etapa....
bineinteles ca am acceptat,si i-am promis ca ma dau cu el cu aceeasi masina fara sa modific nimic( cu toate ca l-am anuntat ca imi pun 3,5 si s-a inmuiat putin)......dar nu pun..... sint curios ce poate masina lui cu modificarile care a zis ca le face.... dar daca il dau si asa, il pun sa pupe emblema,ii promit ca ii fac rost de un pat bun la VOILA ca va dati seama ca o sa o ia razna......:)):))...si ii platesc si spitalizarea.:)):)):)) |
Re: Diverse discutii
Quote:
Anul viitor se anuntza vremuri grele: pisici 2,5 24v (vezi Bon trece si el in sfarshit la mashini), cutii de transfer noi (sau Subaru vezi Nebunu....cat o sa tzina 2-3 zile), Golf si Audi S3 cu softuri si turbine mai mari (vezi Bogdan_wrc si trupa VAG), GhenOPEL Ascona Turbo (vezi Adi garaj...ai grija la pistoane sa nu dobori avioanele de pe cer), v8 biturbo si m3 turbo (vezi Bucuresti), un m3 turbo (urs evident), 325 12v cu modificari majore ( vezi jakal), un 4x4 mai vanjos p-a 3-a (vezi Andrei), probabil un 328 turbo (ravagii by Paganel),un Opel Kadet cu mai putzine kg (vezi bas-ul...ai grija ca vine iarna), inca un Opel Kadet cu o noua tastatura wireless(vezi Droopy) nu in ultimul rand un FRIGIDER FRAM proaspat reconditzionat (vezi cobra).:lol: |
Re: Diverse discutii
:)):)):))............
pai ce sa mai ...uram bafta la toata lumea sa-si duca visurile la sfarsit....... ne dam pana o sa curga sange din radiatoare.....:)) |
Re: Diverse discutii
isi ia donu pisik?
hm.....sa intzeleg ca i-a venit mintea la cap?;) |
Re: Diverse discutii
Deocamdata nu imi iau nicio pisica fiindca n-am vandut VR6-le si nici nu cred sa il vand foarte curand. O sa vedem la anul ce si cum. Una peste alta o sa vin si eu cu o surpriza cred la primavara. Pana atunci vind cafea si urinex cum zic bagabontii.
Cat despre moderatorul acestui forum, domnule Aleks, de ce nu intelegi o chestie? Noi toti aici pe acest forum, pe sectiunea Ploiesti suntem foarte buni prieteni. Ne stim cu totii de ani de zile si daca ne injuram si se cenzureaza treaba asta o intelegem, dar tine minte ca avem cu totii scoala si corectarile tale sunt o pierdere de timp fiindca stim sa scriem si noi foarte bine dar ne place sa scriem mai la misto. Te-as ruga sa-ti arunci privirea pe alte discutii din acest forum si vei vedea cum se vorbeste si nimeni nu ia nicio masura fiindca oamenii nu sunt atat de stricti ca tine. Incearca sa muti posturile care nu-si au rostul acolo unde le este locul si cenzureaza acolo unde este nevoie |
Re: Diverse discutii
In cazul in care o sa se dispute etapa pana in 200 CP, voi incerca sa nu dezamagesc colegii de antrenament. :lol:
|
Re: Diverse discutii
Cooooome my child .....i'll be expecting youuu:lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse discutii
Am o mare rugaminte la voi : INCETATI!
Cu siguranta puteti sa purtati discutii in contradictoriu pe teme mai serioase decat asta :oops: Cine reuseste sa faca o sinteza cu originea problemelor de aici e rugat sa mi-o trimita pe pm VA MULTUMESC |
Re: Diverse discutii
etapa urmatoare cica ar fi sambata viitoare daca permite vremea.....ursul BEKO a lansat invitatia la clasa 200 de ponei......
eu daca pot il onorez cu prezenta si sper sa devina astfel fan 3sud-est.:)) |
Re: Diverse discutii
Sambata nu voi putea nici eu sa onorez invitatia din pacate, poate reprogramam(inainte sau dupa)
|
Re: Diverse discutii
Ce am luat eu de la Bucuresti aseara se pare ca nu este ce trebuie.Am fost la garaj azi la Fane si a zis sa mai caut.
Jakale mai intrb si tu pe la baieti daca au ce cautam noi.Sa pot sa termin si eu masina pana sambata viitoare. |
Re: Diverse discutii
problema a escaladat artificial.
sincer, eu nu vad nicio problema cat timp nu sunt injurii, amenintari, etc, sa-si vada fiecare de treaba, ca sunt multe de faut, dumnezeule.. :) |
Re: Diverse discutii
STOP JOC
topic inchis discutiile continua pe un topic pe care il voi deschide imediat putina rabdare |
Re: Diverse discutii - old topic
noul topic destinat discutiilor este :
https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/98951-diverse-discutii-offtopic-chat-mondene-barfe-etc.html |
| All times are GMT +2. The time now is 13:00. |
- Copyright 2026 4Tuning