Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Tomas_SlrR 25-11-11 19:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4739695)
Mercedes-Benz SLS AMG 6.3 AMG


Păreri :?:

eeee....that's a beauty....bv misto


Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4739700)
Misto robicutz..
Eu m-am cam chinuit cu jafu asta de masina:lol:

scuze dar nu prea e frumos z4

Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 4740065)
Dacia

ceva romanesc:D...frumos...mai ales copia rea de langa ea:))

DrifterGT 25-11-11 20:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Īnainte și după. 8)

R.Equinox 25-11-11 21:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4740288)
Īnainte și după. 8)

Thoamne...ce idee mi-ai dat omule...Arata bine

Restu..Frumoase masini all...se pare ca incepeti sa vedeti cum se mananca srll-ul


The BImmer (e gata)..:))

Persepolisa 25-11-11 21:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4740372)
Thoamne...ce idee mi-ai dat omule...Arata bine

Restu..Frumoase masini all...se pare ca incepeti sa vedeti cum se mananca srll-ul


The BImmer (e gata)..:))

Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4740288)
Īnainte și după. 8)

Frumoase. DrifterGT cum ai reusit sa pui alea sus?

radu_cainamisir 25-11-11 23:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
bv la toti, foarte frumoase masini. Doar la username as avea ceva de zis...incearca sa nu mai modifici asa tare poze in PS masina e frumoasa si o strici cu modificarile astea si equinox parca ii statea mai bn la BMW cu primele jenti

Ce spuneti de VIPER?

R.Equinox 25-11-11 23:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4740619)
bv la toti, foarte frumoase masini. Doar la username as avea ceva de zis...incearca sa nu mai modifici asa tare poze in PS masina e frumoasa si o strici cu modificarile astea si equinox parca ii statea mai bn la BMW cu primele jenti

Ce spuneti de VIPER?

ZIse omul cu BBS pe Evo:)))):))

Arata bine VIper...Imi place mult..

Radu A.K.A. G.R.M. 25-11-11 23:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Mercedes-Benz C Class


Ce ziceti?:oops:



Plesa Foarte frumos Ferrari. Se potriveste foarte bine cu harta:D
KrYpToN Frumos urs. Da` pragu de ce e alb?
Persepolisa Nu arat rau
UserName615 Deci Trueno` asta e urat!. Adica e urat cu rotile alea. Is mult prea mari!
Robicutz Frumoasa Silvia. Imi place!
DrifterGT Arata foarte bine SLS-u`
dary762 Ce-i cu scoarta aia de z4? Fugi de aici. E urata cu spume!!!!!!
danny125 Frumos. Imi place cum e facuta poza.
DrifterGT Nu arat rau golfuletu. Nu prea merge albastru de pe jante cu capota galbena!
R.Equinox Ce-mi place cum arata pisicuta cu borbeturile astea:oops:
radu_cainamisir Arata bine Viperu`

R.Equinox 26-11-11 00:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4740648)
Mercedes-Benz C Class


Ce ziceti?:oops:



Plesa Foarte frumos Ferrari. Se potriveste foarte bine cu harta:D
KrYpToN Frumos urs. Da` pragu de ce e alb?
Persepolisa Nu arat rau
UserName615 Deci Trueno` asta e urat!. Adica e urat cu rotile alea. Is mult prea mari!
Robicutz Frumoasa Silvia. Imi place!
DrifterGT Arata foarte bine SLS-u`
dary762 Ce-i cu scoarta aia de z4? Fugi de aici. E urata cu spume!!!!!!
danny125 Frumos. Imi place cum e facuta poza.
DrifterGT Nu arat rau golfuletu. Nu prea merge albastru de pe jante cu capota galbena!
R.Equinox Ce-mi place cum arata pisicuta cu borbeturile astea:oops:
radu_cainamisir Arata bine Viperu`

:shock::shock:...Crima...Bravo radule ..a iesit superb:X:X

radu_cainamisir 26-11-11 00:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4740648)
Mercedes-Benz C Class


Ce ziceti?:oops:



Plesa Foarte frumos Ferrari. Se potriveste foarte bine cu harta:D
KrYpToN Frumos urs. Da` pragu de ce e alb?
Persepolisa Nu arat rau
UserName615 Deci Trueno` asta e urat!. Adica e urat cu rotile alea. Is mult prea mari!
Robicutz Frumoasa Silvia. Imi place!
DrifterGT Arata foarte bine SLS-u`
dary762 Ce-i cu scoarta aia de z4? Fugi de aici. E urata cu spume!!!!!!
danny125 Frumos. Imi place cum e facuta poza.
DrifterGT Nu arat rau golfuletu. Nu prea merge albastru de pe jante cu capota galbena!
R.Equinox Ce-mi place cum arata pisicuta cu borbeturile astea:oops:
radu_cainamisir Arata bine Viperu`

e perfect felicitari ( bai ce DUB as face eu din asta, DUB de lux:)) )

R.Equinox 26-11-11 01:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Bmw 135i



Pareri?:oops:

KrYpToN 26-11-11 01:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
frumoasee bravo :D
Radu-Pragurile la urs nu sunt paintable ... deaia sunt albe:)) si daca le dadeam jos ... arata neterminata =))
Pareri?

Tomas_SlrR 26-11-11 08:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4740372)
Thoamne...ce idee mi-ai dat omule...Arata bine

Restu..Frumoase masini all...se pare ca incepeti sa vedeti cum se mananca srll-ul


The BImmer (e gata)..:))

te-ai apucat de bmw-uri equinox?
frumos

Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4740619)
bv la toti, foarte frumoase masini. Doar la username as avea ceva de zis...incearca sa nu mai modifici asa tare poze in PS masina e frumoasa si o strici cu modificarile astea si equinox parca ii statea mai bn la BMW cu primele jenti

Ce spuneti de VIPER?

ceva cu putere....frumos..

Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4740648)
Mercedes-Benz C Class


Ce ziceti?:oops:



Plesa Foarte frumos Ferrari. Se potriveste foarte bine cu harta:D
KrYpToN Frumos urs. Da` pragu de ce e alb?
Persepolisa Nu arat rau
UserName615 Deci Trueno` asta e urat!. Adica e urat cu rotile alea. Is mult prea mari!
Robicutz Frumoasa Silvia. Imi place!
DrifterGT Arata foarte bine SLS-u`
dary762 Ce-i cu scoarta aia de z4? Fugi de aici. E urata cu spume!!!!!!
danny125 Frumos. Imi place cum e facuta poza.
DrifterGT Nu arat rau golfuletu. Nu prea merge albastru de pe jante cu capota galbena!
R.Equinox Ce-mi place cum arata pisicuta cu borbeturile astea:oops:
radu_cainamisir Arata bine Viperu`

Bestiala :shock:

Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4740753)
Bmw 135i



Pareri?:oops:

ai o boala pe bmw-uri....frumos...

Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4740771)
frumoasee bravo :D
Radu-Pragurile la urs nu sunt paintable ... deaia sunt albe:)) si daca le dadeam jos ... arata neterminata =))
Pareri?

Frumos....imi place mult albastru pe care l-ai ales

Pareri?
Audi '80....si Bel Air '56 Low

UserName615 26-11-11 09:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4740619)
bv la toti, foarte frumoase masini. Doar la username as avea ceva de zis...incearca sa nu mai modifici asa tare poze in PS masina e frumoasa si o strici cu modificarile astea si equinox parca ii statea mai bn la BMW cu primele jenti

Ce spuneti de VIPER?

Mdea mai creste si tu putin gamma si eu nu folosesc ps am ENB.....

Tomas_SlrR 26-11-11 09:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
R33 Gts
Bmw m3
Pareri:?::evil:

UserName615 26-11-11 11:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
CAMARO

Putin ruginita dar merge....


All times are GMT +2. The time now is 18:38.

- Copyright 2026 4Tuning