Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

DTH 17-01-10 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia e Olivia ? =)))))))) !

bogdy.ghetto 17-01-10 20:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte frumoasa daca e Olivia sau cine zici:D

DTH 17-01-10 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok:lol: duff /:) da interviuri , intersting :D

RoByNeT 18-01-10 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Goppo vrea sa se imbogatzeasca rapid =)))



https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post2987433

Lucian_GXZ 18-01-10 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am dat si eu un reply tot acolo.. :)

b31rmy 18-01-10 10:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai robynet sa venim noi la bucuresti si tu sa n-apari in peisaj ? Baieti mi-au zis ca cica n-ai avut bilet de permisie :D

GopPo 18-01-10 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai mare moderator...tu alta treaba nu ai decat sa stai la c#ru' meu sa vezi unde postez????
te rog sa-ti vezi de treaba ta.

daffy duck™ 18-01-10 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma gogule ma....tu ai ceva in ultima perioada si vad ca robynet a vrut sa faca o gluma...una chiar ok as putea spune :lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 18-01-10 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa e :) si pe mine m-a luat la penis vineri seara pentru o gluma acceptata in alte vremuri... demult apuse pare-se...

RoByNeT 18-01-10 15:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 2988544)
Bai robynet sa venim noi la bucuresti si tu sa n-apari in peisaj ? Baieti mi-au zis ca cica n-ai avut bilet de permisie :D


Sincer imi cer scuze. Baietii vorbesc si ei asa cat isi permit ca nu sunt acolo :)) Pot spune ca exista un mic sambur de adevar dar restu e cancan. si acum motivul adevarat am fost la 5 ore minunate de shopping in mall :) nu vreau sa imi aduc aminte. Lasa ca recuperam la Constanta :lol:

Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2988728)
bai mare moderator...tu alta treaba nu ai decat sa stai la c#ru' meu sa vezi unde postez????
te rog sa-ti vezi de treaba ta.


oke deci pentru treaba asta nu mai caut anturaj cu tine ;) daca esti tu cu curu in sus nu inseamna ca suntem noi idioti. N`are rost sa zic mai multe.

daffy duck™ 18-01-10 21:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2989510)
Baietii vorbesc si ei asa cat isi permit ca nu sunt acolo :))


Batman, da-te jos din copac :lol::lol::lol:

Pitbull Atodiresei e mic copil pe langa tine :lol::lol::lol::lol:

hai ca glumesc mai little baloo :P

DRK*DeSiGn 18-01-10 23:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2987034)
foarte frumoasa daca e Olivia sau cine zici:D

ai texte dastea de agatat pe net bodgy?da-le si adresa ta pe haifaiv sa te si vada fetili

bogdy.ghetto 19-01-10 17:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce sa fac si eu imi plac fetele :))) frumoase

RoByNeT 19-01-10 17:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba termina-te ca te vede iub :)))

DRK*DeSiGn 19-01-10 23:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2993307)
Ce sa fac si eu imi plac fetele :))) frumoase

si eu care eram absolut sigur ca esti gay :D :))))

87MTX 23-01-10 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maine in jurul orelor 19 rog pe lucian, tataie, marius(si cei care mai vor) sa fie prezenti la o intalnire ptr un reportaj la teve....locul este inca necunoscut , se va comunica maine

Evo-Jr 23-01-10 19:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
despre ce este vb la emisiunea asta si ce tre sa facem ca eu ma rusinez la tv si nu vreau sa rada mama d mn :)))))))))

bogdy.ghetto 24-01-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce fac fetele? Mai traiesc ?

Evo-Jr 24-01-10 23:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata ma iti dau jantele?
dc?sunt prea mari?:)

bogdy.ghetto 24-01-10 23:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ca mi-am luat cu 9J;;) spate

Evo-Jr 24-01-10 23:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce jante ?:D
si mai merge motorasu cu jantele ?:D

bogdy.ghetto 25-01-10 20:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Numai o puornesc doar sa aud toba si o imping eu si cu baietii dam ture de cartier:))

87MTX 27-01-10 17:42

Re: La multi ani !
 
=)) :)) vb lumea... :P

cozo 27-01-10 19:07

Re: La multi ani !
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3016577)
nu a mers aseara...acum incerc sa il bag pe calculator si o sa il aveti si voi

daca pt un amarat de filmulet iti trebuie 48 ore....nici nu vreau sa ma gandesc daca te rog sa bagi altceva pe forum.....

Lucian_GXZ 27-01-10 20:03

Re: La multi ani !
 
48? :) mai e putin si se face saptamana...

87MTX 27-01-10 20:25

Re: La multi ani !
 
daca sta 1 sapt sa puna niste poze pe forum , cam cat mai sta si el pana intalneste o fata cu care sa...... :D...ca deja are 19 ani .... ajunge ore sa depaseasca filmul Virgin la 40 de ani ?



tataie...33 de ani ??????

daffy duck™ 27-01-10 22:41

Re: La multi ani !
 
NU MERGE!!!!!!!!

o sa incerc sa ii schimb formatul sau in cel mai rau caz, il dau pe mail altcuiva sa il urce

87MTX 27-01-10 22:45

Re: La multi ani !
 
i.n.a.p.t

daffy duck™ 27-01-10 22:49

Re: La multi ani !
 
Io
Nu
Am
Postat
Tot

:lol::lol::lol::lol:


P.S gata cu offtopicul ca iar intra RoByNeT suparaciosul, ofticosul...etc...

RoByNeT 28-01-10 08:52

Re: La multi ani !
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3022618)
Io
Nu
Am
Postat
Tot

:lol::lol::lol::lol:


P.S gata cu offtopicul ca iar intra RoByNeT suparaciosul, ofticosul...etc...

deci ca se vezi cat de fraier esti ... cand stii si tu ca esti degeaba, nu stii ce sa zici si schimbi subiectul ... ti`a zis ceva tatatie ... si da`l in kilu meu de film ... e pe banda magnetica l-ai pus pe calorifer la demagnetizat ceva ? www.google.ro daca iti ia mai mult de 10 min inseamna ca n`ai treaba ... ti`am mai zis de 10000 de ori ... daca nu esti in stare de o treaba ... nu o incepe ! E aiurea ce facem noi aici dar TREZESTE`TE NAIBII ODATA DIN PUBERTATEA AIA !



PS: ai +1 pumn in cap vineri deci = 2.

Lucian_GXZ 28-01-10 09:59

Re: La multi ani !
 
Daffy.. suna-l pe Johnny FULLIMAGE poate iti explica el cum sa urci filmul...

daffy duck™ 28-01-10 10:06

Re: La multi ani !
 
nu credeti ca ar trebui sa ne mutam pe diverse????

Lucian, te rog ;)

Lucian_GXZ 28-01-10 11:32

Re: La multi ani !
 
bine, atunci muta posturil pe diverse :)

daffy duck™ 28-01-10 11:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moved.....

87MTX 28-01-10 14:20

ba inaptule si alea de mai sus cu eugen, lucian, cu mine, sau esti idiot..

si cu tine, ca ziceai ca inveti si ca nu poti sa pui poze si plm..ori e thread ptr urari si etc ? sau ptr afirmatii ca nu poti u sa pui pozele, ca unu zice nu se sting lumanarile,,,,

si iti recomand si thread-ul asta : din 2004 de cand se posteaza poate inveti si u ceva : https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html



LOL gg MTX :)) @RoByNeT sa nu mai fac un post aiurea. Mutat din "La multi ani!".

daffy duck™ 28-01-10 15:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci azi aveti ceva....

87MTX 28-01-10 15:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ? :D

Lucian_GXZ 28-01-10 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intr-adevar! chiar avem :) Mtx are aviara si eu porcina! la mai mare Daffy!!!

87MTX 28-01-10 16:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) si in plus avem ceva ce tie iti lipseste....la tine sta doar de forma sa nu te ploua in gat :D

Lucian_GXZ 28-01-10 16:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adik prietene si o viatza de non-parazit?


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning